Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, Michale chtěl bych se zeptat, co by to všechno obnášelo mít svůj podnik v TR 08-09?
Příspěvek Zaslal: st červenec 09, 2008 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukáši podívej se na str 2 v tomhle vláknu úplně dole tam je vše napsané co potřebuješ Wink

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt červenec 10, 2008 9:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěli byste turnaj přejmenovat na MČR Question
Hodně se zpožděním jsem se dostal k časopisu RALLY, napadlo mě, že takovému nezaujatému čtenáři, který neví co je RBR a takových je naprostá většina si myslím,, název 1. ročník Team rally neřekne vůbec nic, MČR v RBR by bylo určitě lepší!
Nepíšu to sem proto že by mě záleželo na lidech kteří neví co je RBR, mě osobně by se taková kosmetická formalita (změna) líbila hrozně moc, myslím si, že každý co jezdí RBR tento turnaj jako Mčr 2008/09 bere.

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po červenec 21, 2008 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZEHNAL Martin





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja si myslim že by to byla hloupost přejmenovávat Team Rally . Team Rally už si vybudovala jméno a je to jasné a vystižné TEAM Rally. Mě se to líbi. Nikdy bych nad přejmenovánim nepřemyšlel.

edit by admin: Prosim nepouzivej quote na prispevek ktery je primo nad tvym.

_________________
www.eRally.cz
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat na tomto místě, zda budeme někde prodebatovávat pravidla pro nový ročník, tak jak jsme se o tom bavili na srazu, či už je to uzavřená záležitost.

Jedná se mi zejména o tyto dvě věci:

1.) Úhel řízení ve hře - jeho rozsah omezit tak, aby kola nebylo možno nereálně vytočit.

2.) Pokud se bude nadále používat Super rally, sladit penalizaci tak, aby odpovídala počtu odjetým km oproti reálu. Tzn. v podniku délky Team rally odpovídá zhruba 2 až 2,5 min. oproti 5 min v WRC, kde jsou rally výrazně delší. Pokud se totiž nastaví opět jako minule pět minut, tak celé SR ztrácí smysl. Při délkách tratí v RBR je totiž 5 min. tak velká penalizace, že člověk ztrácí jakoukoli motivaci jet naplno a soustředěně další sekci a to je myslím škoda.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já nechci moc rýpat ohledně té SR, ale 5 min mi příjde fér. V reálu taky nikdo nestáhne 5 min za SR a 2 min. by stáhl. Třeba takový Kresta pokud by Pech vypadl může si klidně na poslední rztě odstoupit . Je to blbost ale je to tak. Nevím vůči jiným mi to přijde nefér. Takový Chrást by s SR (kterou stejně nikdy nedostane Very Happy ) dojel kldině do TOP 5. Nevím je to zajímavé téma
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná se to někomu nebude líbit,ale napíšu to.
Nějaká úprava SR by někomu prospěla(třeba mě)a jiné by poškodila.Takže,ředitelství podniku je tu proto aby určovalo pravidla a účastníci od toho aby je dodržovali.Myslím si,že TR je tak dlouhý podnik,že se mi vyplatí jet opatrněji a nedostat se do SR a urvu slušný výsledek.Na těžké soutěži se i s 20 min. penalizace dá sebrat body.TR je především o logice jízdy(jestli se to tak dá říct) a o bodech pro tým.Hvězdy jednotlivých tříd jsou už stejně dány.
Takže ,časovou difrenci SR bych nechal na vedení,(věřím,že ví co,proč a jak).
A co se týče těch rejdů ,tak to souhlasím ať je stanoven max.rejd na autech a bude.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, ze na omezeni rejdu se uz pracuje. Alespon u jednoho testu fyziky, jednoho nejmenovaneho modelu bylo toto omezeni pridane.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm......možná jsem pomalejší....ale o kterém rejdu se bavíte? O tom, kt. si mohu nastavit tzv. ve hře.....nebo o tom, kt. si tzv. mohu nastavit ve Win?

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRADIL Lukas





Založen: 25. 09. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vražné

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o rejd který jde nastavit ve hře,ve winech by se to asi těžko ohlídalo Wink
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby to šlo nějak omezit i ve WIN a všichni měli G25 (DFP), tak by to bylo úplně ideální... Jediná možnost by byla všem věřit, že to dodržují. Laughing
Ale Jaroslav mluvil o tom v RBR (myslím, že se na tom pracuje a dá se to do kontroly setupu nebo tak nějak...). Ale asi by bylo dobré to mít i v pravidlech!

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K SR, kdyz uz musi byt tak souhlasim s Jardou, ale osbne bych se priklanel k tomu aby SR vubec nebyla.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt červenec 31, 2008 23:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Vašek Poustka:

Myslím, že pleteš dohromady dvě různé věci. I pro Romana by bylo těžké dojet pětiminutovou penalizaci - myslím, že takový náskok neměl ještě minimálně letos v žádném podniku. A o 2 min. mluvím v RBR a ne v reálu.

Celá tato úvaha vychází z toho, že v reálu jsou podniky určité délky. Někdo vymyslel, že za SR bude penalizace 5 min. .... budiž, to je řekněme dané.

V RBR se zavedlo také SR, ale bez nějaké další úvahy se převzalo oněch 5 min. z reálu. A protože jsou podniky v RBR výrazně kratší než v reálu, má tu těch 5 min. takový význam, jako by v reálu SR bylo ne 5, ale řekněme 10 min. Minulou sezonu TR jsem to někde počítal z různých podniků MS přesněji, ale zhruba platí, že našich 24RZ na jeden podnik TR je méně než polovina délky skutečného podniku MS.

A proto jsem proto, aby se tomu přizpůsobila délka SR...
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 8:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já věděl,že to neprojde jen tak.
Japane,já o žádném Romanovi NIC nepsal.A o tom jestli SR nebude,bude a jak dlouhá,jsem přesvědčen,že s rozmyslem rozhodne vedení jakéhokoliv cupu,který se pořádá.A jezdci mají na výběr.K čemu bude krátká SR ,když to dojedu,v tom je RBR taky jiné než reál.Ne, myslím,že tak dlouhá SR je tu proto aby motivovala každého k bezpečné jízdě pro tým a ne k leteckým manévrům na trati s vědomím,že když dostanu SR ,tak mě to nikam moc nesrazí dolů ve výsledcích.Takže ,když SR tak pořádná a nebo vůbec.
Stejně se neshodnem.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A proto bych SR zrusil, taky je to motivace dojet do cile Surprised Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 11:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
Strana 4 z 26

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme