Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak hrajete RBR ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se přidám:

Používám volant, pokud někdo píšé, že mu stačí bez FF, tak to může napsat jedině proto, že nidky volant s FF v ruce neměl, bez něj je to jen kolo na tyči, vždyť polovina impulzů, podle kterých řídím auto, je od volantu. Mám Logitech WingMan Furmula Force GP - momentálně na rekalamčce, doufám, že to nepůjde spravit a vrátí mi prachy, chtěl bych něco lepšího, dal bych klidně i přes 3 tisíce.

Jediný použitelný pohled pro volant je podle mě od řidiče, nechápu jak někdo může jezdit s pohledem za autem Surprised Surprised
Používám svoje upravené pohledy. Snažil jsem se to nastavit tak, aby to vypadalo že mám budíky na palubní desce, ale přitom taky tak aby se to auto dalo řídit Smile

Image
Image

Všechny pomocné ikonky mám vypnutý, jezdím jen podle toho co mi hlásí.

Jezdím samozřejmě na realistické poškození.

V nastavení jsem se dostal zatím jen k nastavení tvrdosti podvozku - tlumiče+pružiny, něco málo měním na svornosti diferenciálů a pak samozřejmě ještě délku převodovky.

Jsem sice looser, jezdím jak důchodce, ale mám rád pokud možno co nejvyšší realističnost, proto taky hraju tuhle hru. I když jsem s pohledem s předního nárazníku asi tak o 5 - 10 vteřin na každé trati rychlejší, tak tyhle rekordy sám sobě neuznávám Smile
Příspěvek Zaslal: so prosinec 31, 2005 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
MICHAL Martin napsal:
MOMO nebrat, vecny problemy s pedalama, nedrzi stred atd. Kdyz Logitech, tak Driving Force Pro. Anebo Thrustmaster Rally GT Pro, za chvili si pro nej jdu na postu.

Momo je dost dobrej, problemy se daji odstranit http://web.axelero.hu/mozso/momo_e1.html. Je nějaký rok na trhu, takže určitě jsou i lepší. Po "opravě" mi pedály asi 2 měsíce chodí bez problémů. Akorát mám krásně omačkané věnec pod levým palcem. Smile

Ty taky řídíš jen levou rukou?? S Momo jsem spokojený, akorát mi vadí, že občas trochu přibrzďuje pedál. Nemáš náhodou ten návod přeložený do češtiny ?
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky by se mi hodil v češtině Wink
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 12:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Miso
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Lister:
Kde si zohnal tie budiky???
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 15:24
Návrat nahoru
Miso
Anonymní







Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som totiz potreboval budiky pre auta ktore su orig. z hry. Takze nie napr. Focus alebo Xsara05 atd. A aby isli na 1024.
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 15:32
Návrat nahoru
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přeloženy ho nemám a ani angličtinu neovládám, teda až na pár slovíček. Já se hlavně orientoval pomocí obrázků.(V podstatě jde jenom o to omotat lepící páskou osky pedálů aby se vymezily vůle.) Pedaly zatím pracují celkem dobře. Když mi pedál přibržďuje, tak mi většinou stačí, volant odpojit a po chvíli, znovu zapojit, tak aby se znovu provedla kalibrace os, nebo se můžou vymazat kalibrační data tímto http://www.logitech.com/index.cfm/downloads/software/EEUR/EN,CRID=322,contentid=6203,OSID=1,softwareid=5484. Taky bych doporučoval, používat poslední verzy Logitech profileru. Já mám 4,60 z dubna. Ale už jsem se dlouho nedíval jestli není zase nová verze. Už jsem se díval nová není

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: ne leden 01, 2006 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, mam Logitech MOMO Force asi čtyři roky, za tu dobu bez jediného problému, až na kalibraci u her typu NFS, ale to mne nijak netrápí. Poslední dobou u kalibrace FF v RBR mi ale začíná skřípat a občas se mi zdá že zadrhává v jednom směru, pedály oká. Jen se bojim do něj koukat, dokud ještě funguje, protože další velice dobře zmáknutej volant je od thrumaster myslim F1 nebo tak nějak, taky kovovej. V poslední době dělaj už jenom z umělé hmoty po vzoru PS, těm moc nedůvěřuju, už sem viděl ukroucenej věnec u volantu od microsoftu a ten měl taky poměrně velkej úhel otočení. Nevim, ale dle mého názoru sou ovladače od logitechu asi to nejlepší dostupný co můžem držet v rukách, jenže je to taky dost o penězích, třeba muj momo stál necelou šestku a už je to dědeček a nedavno sem koukal na ten thrustmaster, kterej je ještě místama dostupnej na pultech a ten se pohybuje pořád okolo 6 tisíc, kdyby neměl licenci od výrobce volantů z f1, je totiž hranatej, byl by to pro mne pořád dost velkym lákadlem, jako náhrada za pomalu odcházejícím momem.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po leden 02, 2006 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miso napsal:
Ja by som totiz potreboval budiky pre auta ktore su orig. z hry. Takze nie napr. Focus alebo Xsara05 atd. A aby isli na 1024.


Použil jsem poslední verzi budíku, která je na netu (třeba BHM) a z něj budíky pro Focus a pak jen upravil ini soubor budíku, tak abych měl budíky blíže ke spodnímu okraji - myslím že hned první nebo druhý řádek je nastavení polohy, jsou tam dvě čísla, které udávají polohy v bodech od levého a horního okraje, osy v pořadí x,y.
Příspěvek Zaslal: čt leden 05, 2006 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rudy
Anonymní







Příspěvek Předmět: klavesnice Odpovědět s citátem

Já to drtím ne klávesnici, ale nevím jak mám přesně naštelovat ty osy digitálního tlačítka! Pošlete mi prosím někdo na marah@email.cz nějakej Screenshot jak to máte vyštelované???
Příspěvek Zaslal: pá únor 24, 2006 20:35
Návrat nahoru
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tam dej hlavne vsechny prodlevy na 0 SEC.!!! Kdyz tam je tech 0,2 sec, jako je default, tak se s tim neda jet....

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá únor 24, 2006 23:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOVAD Lukas





Založen: 13. 03. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: v4$!L Odpovědět s citátem

Carlos Sainz napsal:
1. Volant Microsoft Sidewinder bez FF
2. Vzdy za autem protoze ostatni jsou na nic
3. Default, asi tezko neco zlepsite





tak to ses hodne velkej blazen.... nechapu jak s timhle muzes jezdil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mira1977
Anonymní







Příspěvek Předmět: to je teda mazec Odpovědět s citátem

Já mám nově Momo racing, vyjezdil jsem si už ale jednu sezonu na šipkách, tak se s tím teď docela peru. Nevíte někdo o nějakých set-upech na netu? Jak tak zkouším, nastavování auta bude asi základ úspěchu.
PS: ...moje 6600GT se hřeje na 120 st. C!
Mira
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 22:01
Návrat nahoru
HOVAD Lukas





Založen: 13. 03. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Re: to je teda mazec Odpovědět s citátem

mira1977 napsal:
Já mám nově Momo racing, vyjezdil jsem si už ale jednu sezonu na šipkách, tak se s tím teď docela peru. Nevíte někdo o nějakých set-upech na netu? Jak tak zkouším, nastavování auta bude asi základ úspěchu.
PS: ...moje 6600GT se hřeje na 120 st. C!
Mira


no tak ja ma taky 6600 GT od ASUSU a pri RBR a vlastne pri vsem se nedostanu nad 75 Smile a jinanak doporujuju lepsi chladic, jinak siji za chviku odpalis Wink
Příspěvek Zaslal: so březen 25, 2006 3:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: to je teda mazec Odpovědět s citátem

v4$!L napsal:
mira1977 napsal:
PS: ...moje 6600GT se hřeje na 120 st. C!
Mira
no tak ja ma taky 6600 GT od ASUSU a pri RBR a vlastne pri vsem se nedostanu nad 75 Smile a jinanak doporujuju lepsi chladic, jinak siji za chviku odpalis Wink
Ja jsem vymenil svou ATI 9800 za Nvidii 6800. Otevrel jsem uspesne vsechnu pipeliny. V klidu ma 58 a pri RBR mi vyleze k 80 stupnum. Chladic default a otacky ne 50%. A k volantum je zajimavy, ze jsem zvyklej ma M$ FF a kdyz jsem jezdil v praci na MOMO, tak jsem mel problemy. Chova se jinak a clovek by rek volant jako volant Smile
Příspěvek Zaslal: so březen 25, 2006 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Re: to je teda mazec Odpovědět s citátem

Kde delas? Smile Smile Smile

Hrouda napsal:
v4$!L napsal:
mira1977 napsal:
PS: ...moje 6600GT se hřeje na 120 st. C!
Mira
no tak ja ma taky 6600 GT od ASUSU a pri RBR a vlastne pri vsem se nedostanu nad 75 Smile a jinanak doporujuju lepsi chladic, jinak siji za chviku odpalis Wink
Ja jsem vymenil svou ATI 9800 za Nvidii 6800. Otevrel jsem uspesne vsechnu pipeliny. V klidu ma 58 a pri RBR mi vyleze k 80 stupnum. Chladic default a otacky ne 50%. A k volantum je zajimavy, ze jsem zvyklej ma M$ FF a kdyz jsem jezdil v praci na MOMO, tak jsem mel problemy. Chova se jinak a clovek by rek volant jako volant Smile
Příspěvek Zaslal: so březen 25, 2006 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme