Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HYKA Michal





Založen: 13. 11. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj 300 CZK je OK nemám problém, akorát doufám, že vše bude fungovat v pohodě. Já bych akorát byl pro, aby bylo "financování TR" trochu průhledné...

Pokud je diskuse k TR 2010 tak bych doporučil prodiskutovat to s manažery TOP teamů a třeba najdete nějakou společnou řeč... k novinkaám. Jinak GO TR2010 GO Už se těším... a konečně si mi z 3. desítky třeba i šáhneme na body Smile) Super práce na TR2009 a i předešlé ročníky. Jen tak dál a hodně elánu do toho... Smile

GO RBRGT GO!!!!
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nějak mi v pravidlech chybí např. povinost po servisu komentovat průběh předchozí sekce pro magazín Very Happy

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Se vším souhlasím. Těch 300 je v pohodě, když si vezmete že někteří Platí 400Kč měsíčně třeba za World Of Warcraft a taky to je jen PC hra... Wink Jsem student a nemám peněz na rozhazovaní ale za zábavu jako je RBR a Team Rally klidně zaplatím ať mám licenci.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čekal jsem kdy nekdo s WoWkem dojde, to je ale trochu neco jiného, tam to bylo zpoplatněné online už od tvůrce, pak se to jen přeneslo na další officiální servery. Ale neofiko jsou zdarma.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení přátelé, neměl jsem v úmyslu se do této debaty vůbec zapojit, ale nemůžu jinak.
Snad se mi povede nedostat ban:
1. Problém s poplatkem za licenci může mít jen ten, kdo se celou dobu jen vozí, nehne prstem ani ničím jiným, tudíž nemá představu o tom, co to obnáší něco připravit či zařídit.
2. Já jsem Michalovi vnucoval mnohem despotičtější přístup a demokracii jsem prohlásil za sprosté slovo
3. Kdyby jste byli na Vyhlášení, tak jste se vy chytráci dopídili jednoduché rovnice, která vyšla z jednoduchého součtu hodin, které některým jedincům zabere "ošéfovat" jeden ze dvanácti podniků.
1 podnik = cca 150 hodin (vlastní podnik připravit, resety, textury, kontrola replay, videa, magazín atd.). To vše dělali tito blázni celou dobu zadarmo!!!!!!!!!!!
4. 150 hodin x 100,-/hod = 15 000,- Kč x 12 podniků = 180 000,- Kč
A kde je příprava celého ročníku, příprava vyhlášení, shánění pohárů, zajišťování TR shopu a já nevím co ještě!!!!
5. Tak se proberte a odpusťte si kecy o tom, co si za Vašich usmolených 300,- Michal nebo někdo jiný koupí!!!!!!
Jsem z některých reakcí zhnusený a znechucený a myslím, že bude pro budoucnost TR jen dobře, když tato individua opustí naše řady.
Pokud jsem se někoho dotknul, tak je to dobře, protože to jsem přesně chtěl. Inteligentní a soudný člověk to naprosto chápe, a ti uražení ........
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Správna řeč Davide.Snad se někomu rozsvítí a dojde mu co ty lidi kolem toho dělaj.Ted beru třb.skin.Suprovej skin zabere několik hodin práce ale holt to někdo nechápe.

Jen tak dál,držím palce.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mikš: Velmi vecna pripominka!! Laughing akorat bych to nenazval pravidlem ale treba doporucenim, stejne tak jako posilat fotky do galerie...

David: Davčo, nerozčiluj se - holt jsme všichni Češi (a Slováci) - ta mentalita už jiná nebude... je třeba si napočítat do tří, nadechnout se a říct si: ten mi za to nestojí.. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, ježiši, uklidněte se Idea Musím říci, že jsem se ze strany pořadatelů obával něčeho podobného, jako tady předvedl David Šenk. To jste opravdu tak strašně hákliví, že nejste schopni v klidu objasnit změnu pravidel ?? Žádný učený z nebe nespadl a uvědomte si, že je tu mj. spousta lidí ještě studentů, či děcek, kteří nevydělávají a tudíž ani cenu peněz neznají. Je opravdu ostuda, že nejsme schopni se o tom v klidu bez urážek (vy chytráci, jsem zhnusený) popovídat !!!

Doposud tady byly napsány pouze klidné reakce, věcné připomínky a dotazy co není jasné. Proč nemůžete zachovat tento duch, neurážet se, nesnižovat se k nadávkám když ten druhý prostě něco nechápe, nebo tomu nerozumí Question Question Question
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě třeba reakce na toto:
"To vše dělali tito blázni celou dobu zadarmo!!!!!!!!!!!"

Davide, a proč to zadarmo dělali ? Protože je to bavilo, dělali to rádi. Proč to píšeš jako výčitku, že jsme my ostatní jim už sami od sebe nedali jen tak peníze ?? Myslím že opravdu tento tón není nutný.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale teda věcně v reakci na Michala:

Je nesmysl požadovat, aby se na vyhlášení TR vybíraly peníze tak jako doposud. Připravovat se to musí předem, a když pak se polovina omluví jako letos, tak co ?? Zahodit čas a peníze za přípravu za hlavu .. blbost. Proto rozumím Michalově záměru, aby peníze pokryly i tuto část.

A pokud z toho něco zbyde na další věci, tak to bude s odřenýma ušima, protože počítejte ... nyní bylo cca 700 (už to nezjistím) licencí, ale na startu závodů (SADAC, CRF) bylo asi 450 jezdců. 450 x 300 = 135.000 Kč, pěkné. Ale tak to určitě nebude, spíše to bude tak kolem 200-250 = 60.000 až 75.000 Kč. Když si to porovnáte s časem na tom stráveným (viz David), tak není co řešit. Jediné, co by možná zajímavé bylo je spekulace o výši příspěvku vzhledem k počtu licencí (dražší, méně klientů, levnější vice klientů. Takže kdybysme dali třeba 150 Kč, tak se tu možná udrželo oněch 450 lidí a výsledek v Kč by byl stejný. Ale to již opravdu nechejme na pořadatelích...

- na závěr ještě citace: "Já než nějaké rozhodnutí učiním, vždycky se s x lidma o tom poradím. Není to jenom mé rozhodnutí."

Opravdu by mne zajímalo, s kým se o tom Michale radíš Very Happy a opravdu řádně by mně zajímalo řešení těch účelových přestupů v závěru sezony, zda s tím něco bude v pravidlech.

A HLAAAVNĚĚĚ KLIIIIIIID Idea Idea Idea Idea Idea
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na jednu stranu vyzíváš ke klidu a na druhou stranu rýpeš Wink teď jenom nevim, kterou z variant bereš za tu víc důležitou Smile ...ále radši klid, nechci tu rozpoutat další tvoje A4 komentáře Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) příspěvek 300,- bez nějakého vysvětlování - ANO

2) nové bodování - ANO

3) názor Davida - SOUHLASÍM

4) přestupy - nechal bych být jako doposavaď
(ale anketě se nebráním, aspoň se ukáže jestli jde jen o ustavičné remcaly,
nebo názor většiny)

2Mikš: Já jsem dříve komentoval po každé rz, ale v minulém ročníku mi
vedení TR zkrátilo komentáře jen na OK / KO... Laughing

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V podstatě už jsem se k tématu vyjádřil na srazu.
Co se týče WOWka a placení (nelze vůbec srovnávat s případem TR), tak u WOWka si měsíčním paušálem platíš i hru, kterou máš jinak zadarmo.

K bodu 8.5 dal bych spíš že poslední den etapy se Resety nebudou např. po 22:00 udělovat vůbec, ať je to jasně uzavřený.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 9:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVOTNY Pavel





Založen: 22. 06. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) příspěvek 300,- bez nějakého vysvětlování - ANO

2) nové bodování - ANO

3) názor Davida - SOUHLASÍM

4) Japanovo ustavičné rýpání v klidu - NE

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: INFO Odpovědět s citátem

Ahoj

Ja by som poprosil o info ohladne sposobu platby licencie pre SK jazdcov. Budeme moct platit v eurach? Budeme moct poukazat sumu na nejaky ucet kde sa vyhneme vysokym poplatkom za prevod do zahranicia? ...mozno by sa dal by sa pouzit na tento ucel priamo ucet pluginu.

thanks

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 23, 2010 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Další
Strana 4 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme