Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VLTAVÍN RALLY CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Jo a Vltavín není žádná sekaná Smile , nastavit turnaj ti mužu, ale myslím si že je to zbytečné. navíc už přesně nevím, jak to šlo postupně a za jakého počasí. Skus jiné turnaje, nebo si založ sám
Kdyz se mi to seka, tak je to sekana, to je jasny. A linkou to si myslim neni. Sice mam jen 32kB, ale RBR beha i po 7kB (modem) a zadny icq, scype, update atd.. naistalovany vybec nemam. Ale nema smysl o tom tady tlachat. Uvidim za tyden, treba uz mi to pojede lip. Uz ted se na to tesim Smile
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se netěš, protože to bude první plánovaný brutal turnaj. víc ze mě nedostaneš, až zítra večer oficialne na strankach a tady v turnajích se přesvědčíš, že nekecám...
Příspěvek Zaslal: út duben 04, 2006 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Moc se netěš, protože to bude první plánovaný brutal turnaj. víc ze mě nedostaneš, až zítra večer oficialne na strankach a tady v turnajích se přesvědčíš, že nekecám...
Ty kratky servisy jsou fakt brutalni Shocked 10 minut staci jen na tesneni. Ale jsem rad, ze neni snih, tam pocitam ze urcite nedojedu a to by byla po minulem fiasku fakt rana.
Příspěvek Zaslal: st duben 05, 2006 15:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim . Petře mám problem s pádem hry na 12 RZ i po resetu turnaje mi to zase spadlo nevim možná tam je něco špatně uvidime jestli to někdo dojede až do cile mě to do ty 12 RZ prostě nepustí tak že o reset zatím žádat nebudu protože po resetu mě to koplo zase od 1 RZ nevim jak je to možné ale je to tak .Chtěl sem to dojet mrzí mě to. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá duben 07, 2006 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Zdravim . Petře mám problem s pádem hry na 12 RZ i po resetu turnaje mi to zase spadlo nevim možná tam je něco špatně uvidime jestli to někdo dojede až do cile mě to do ty 12 RZ prostě nepustí tak že o reset zatím žádat nebudu protože po resetu mě to koplo zase od 1 RZ nevim jak je to možné ale je to tak .Chtěl sem to dojet mrzí mě to. Crying or Very sad
Je tam tuším rally school 2, nebude to tím? POKUD JÍ MÁTE OVŠEM NAINSTALOVANOU. Jinak netuším, není to chyba v zakládání, ale v systému. Skusím to dneska odjet a pokud mi to udelá, zalozim znova, je podivné, že 30 lidí je na startu a v cíli nikdo...
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 16:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj je tam rally škola tu bych už zvládnul a byl bych v cíli týhle pěkný ale těžký rally ale naistalovanou ji mám možná to bude tím počasím.Uvidíme jak ostatní ale zatim sem se k 12 rz dostal jen já tak nevím. Dej mi vědět až to dojedeš ok? Kdyby to bylo chyba turnaje tak by si to mohl vzít vysledky třeba po 11 RZ
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
jj je tam rally škola tu bych už zvládnul a byl bych v cíli týhle pěkný ale těžký rally ale naistalovanou ji mám možná to bude tím počasím.Uvidíme jak ostatní ale zatim sem se k 12 rz dostal jen já tak nevím. Dej mi vědět až to dojedeš ok?
Tak jsem dojel až k 12 a přesně to co tobě, při kliknuti na "odstartovat zkoušku" mě to vyhodilo do windows, tak a co ted, nechat výsledky jen po 11 rz a nebo cele znova? Navrhuju to prostě nechat do te 11 rz, protože při založení noveho turnaje bude peknej zmatek, Martine vyjadři se. Proste rally school 2 lepší do turnaje nezařazovat, system to nevzal...
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 18:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sledoval sem te celou dobu Twisted Evil a cekal že ti to spadne ale myslím že to bude tím počasím v ty skole proste nefunguje . jinak souhlasím s ukončením po 11 rz. jen nevim jestli se to dozvedi ostatni ale vim jak to zařídit prostě neakceptovat požadavek na reset turnaje. co ty na to? a všichni co dojedou zustanou na rz 11 Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 18:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Sledoval sem te celou dobu Twisted Evil a cekal že ti to spadne ale myslím že to bude tím počasím v ty skole proste nefunguje . jinak souhlasím s ukončením po 11 rz. jen nevim jestli se to dozvedi ostatni ale vim jak to zařídit prostě neakceptovat požadavek na reset turnaje. co ty na to? a všichni co dojedou zustanou na rz 11 Laughing Laughing
ok, stejne výsledky delam ručně a tentokrát to bude daleko jednodušší, zatím jsme dojeli do 11. jen dva Cool
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Akorát nechápu ty žádosti, sice můžu provést restart jako zakladatel turnaje, ale asi po nějaké době to provede samo reset žadateli, zřejmě proto, kdybych se dlouho na netu neobjevil, že? šikovné...
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To nemaš pravdu děla to Mik Laughing a tomu už sem to napsal a nebude resetovat žadosti na Vltavín. Napiš mi na icq 213-055-672
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vltavín rally cup 4/12
Nežádejte o reset po výpadku z 11 na 12 erzetu. 12.erzeta je rally school 2 a je zde chybné nastavení počasí , nelze na rally school 2 totiž jiné počasí, než pěkné. Bodování bude tedy ukončeno dojetím 11. eRZety !!

Všem, komu jsem resetoval, necht si zajedou ještě jednou , dalši resety na 12.rz nebudou!
Příspěvek Zaslal: so duben 08, 2006 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: 12 RZ Odpovědět s citátem

Cau,
nejde to nejak upravit, aby byly videt ty vysledky po 11 RZ? Takhle furt DNF.. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: ne duben 09, 2006 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Re: 12 RZ Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Cau,
nejde to nejak upravit, aby byly videt ty vysledky po 11 RZ? Takhle furt DNF.. Crying or Very sad
Jde, koukni na výsledky, klikni na předchozí rz, a vidíš kdo je v cíli, a kdo si nevidí na špičku nosu jako já Laughing

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: ne duben 09, 2006 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: 12 RZ Odpovědět s citátem

Tak jsem do toho vlitnul po hlave a ted mam rozpolcene pocity Smile Hra mi celou dobu nezazlobila Very Happy , a na Tomase jsem ztratil necele tri vteriny Sad Asi jsem se mel pred tim trochu svezt a nebo neexperimentovat s gumama. Na vlhko jsou asi nejlepsi prechodne.
Příspěvek Zaslal: po duben 10, 2006 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Další
Strana 4 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme