Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. IF Rally - 26.1.-1.2.2014
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdy min je lip, kluci Wink Vetsina z nas vcetne me ma ted RBR totalne rozm.dane a nemam moc chut to davat x hodin dohromady.

Pokud priste se mají takove vetsi zásahy do textur apod. delat jsem proto, aby to vyslo minimalne 4-5 dni před startem, aby byl cas pripadne resit problémy.

Ja sem třeba cely vikend v praci a nemam cas po nocích to resit. Ted me nezbyva nez doufat, ze v pondělí udelam zmeny co napsal Jirka a pojede to, jinak na to kaslu uz.

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A neberte to kluci z IF, ze napadam s toho vas, ale to je celkovy problém, ty textury musí vyjit proste dřív, jelikož takto tim se uskodilo celému zavodu, jelikož nebudou podmínky fair-play pro všechny a nekteri z nas vůbec do zavodu ani nenastoupi.

Mel by se vydat co nejdříve novy instalator, který bude funkcni na 100%

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem dva dny na Šumavě, většinou mimo signál, a nestačím se divit, co se tu děje. Jesli jsem to teda dobře pochopil, tak:

1. Michal zapoměl v záplavě událstí zabalit jeden podstatný sobor do balíčku textur. - instalace končí chybou, ale neuškodí
2. Někteří si audio.dat rozbalili a soubor smazali nebo přejmenovali a instalátor jim tam udělá mlaý, čímž to pádem nejde RBR spustit.

Takže:

1. Michal ten soubor if.bat přibalí do balíku.
2. Ten samostatně stažitelný jsem opravil, aby těm, co nemají audio.dat s tím nic nedělal.
3. Ti, kteří audio.dat neměli a instalátor jim vytvořil ten malý, se kterým pak hra nejde spustit, si ten malý smažou a mělo by to být v pořádku.

a nebo je to jinak. Hlavně si nenechte zkazit náladu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Marťas za osvětlení situace, ale pro mě to na věci stejně už teď nic nemění, že projed si rz v daných podmínkách už prostě nestihnu, ale to je můj problém, že ten čas nemám Wink

Díky a snad vše už bude OK

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když si v tuto chvíli stáhnu balíček textur z komentáře závodu, bude mi tedy vše fungovat jak má nebo ne? Nerad bych to stáhl a pak zkoušel metodou pokus omyl a hledáním nějakých souborů jestli mi to jede jak má nebo ne... Rolling Eyes Díky za odpovědi.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYZKOUŠENO.
Mám audio.dat.
Stáhl jsem textury link
Nainstaloval. zavřel instalátor TR 2013
Stáhl jsem instalační bat
Nahrál do adresáře Team_Rally_13.

Spustil TeamRally.exe

Instaloval textury, vše proběhlo OK, RBR funkční.
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo se bojí, tak at si udělá kopii RBR do jiného adresáře.
Pokud se mu něco pokazí stačí špatnou verzi RBR smazat a zpět nahrát kopii.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
VYZKOUŠENO.
Mám audio.dat.
Stáhl jsem textury link
Nainstaloval. zavřel instalátor TR 2013
Stáhl jsem instalační bat
Nahrál do adresáře Team_Rally_13.

Spustil TeamRally.exe

Instaloval textury, vše proběhlo OK, RBR funkční.


Taky jsem to tak udělal a hra mi funguje jak má.

A pokud si nevíte rady tak asi reinstalace celé hry a pak to udělat jako Tomáš no. I proto dělám ten TrackPack, přetáhnu to a nemusím instalovat přes 60 instalaček! Nový TrackPack by měl vyjít na konci ledna. Wink

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o to, ze na nejaky reinstal, coz uz je dnes docela casove narocna vec, nema vetsina lidi cas a hlavne trpelivost. Ja si s tim dokazu poradit, ale je tu spousta lidi, kteri to nedokazou a akorat je to nasere (v lepsim pripade). Tak to proste je. Bohuzel, jak psal Martin B. , mene je nekdy vice... Postup co tu psal Frista a Dufs je sice moc hezky ale... Chapu ze to kluci chteli udelat dobre, ale vetsina problemu s padanim a vsema komplikacema v rbr je s texturama, ini, a hlavne zvukem. Kvileni gum na asfaltu je sice neprijemne, ale snesitelne. Myslim, ze je potreba si uvedomit, ze ne kazdy je fakt odbornik na pc a tyto neotestovane veci proste neni mozne poustet ven..To ma za nasledek jen to, ze misto aby se lidi k temto vecem s radosti pridali, tak se na to radsi uplne vykaslou, protoze jim to akorat rozm... hru.
Abych nebyl uplny negativista, tak doufam, ze se to podari nejak bezproblemovne predelat a ze si to snad uzijem, ale pro priste je to na zamyslenou... Wink
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, rád bych se vyjádřil sám za sebe, ne za tým. Jsem jeden ze 6i testovacích jezdců textur a jelikož nejsem odborník přes PC, pouze uživatelsky, testoval jsem textury prostě tak, že jsem je nahrál přímo do Maps (jako složky) a přehrál jsem ini soubory u povrchů Australia.ini, clouds, Arctic.ini atd a zazálohoval jsem si přepisované soubory. Všechno parádně fungovalo...v momentě, kdy se vydá balíček je tu problém, takže jako obyčejný uživatel, co to zkusil, nechápu a je mi líto kluků z IF, co se týdny mořili s texturama, aby jste měli nejhezčí podnik roku, co se textur týče a pak to takhle dopadne...nevím, kde je problém a jsem naštvaný stejně jako většina přispěvatelů do diskuze, ale jelikož to vidím i z té druhé stránky, tak to chápu, respektuju a přetrpím a pak si možná užiju pár ostrých km pod krásnými texturami, než to rozbiju, nebo mi tam vlítne fotograf a nebo spadne hra. Těch nebo je fakt u RBR hodně moc. Jde o převratný krok v RBR a vzpomeňte si, prosím, že než pan Křižík vynalezl proud, tak se svítilo svíčkama...každý pokus o inovaci, co by nás měla posunout dopředu, je svízelný a plný porodních bolestí, ale někdo ten krok udělat musí, aby nás to posunulo dopředu a za pár měsíců takovým lidem budeme vděční stejně jako např. tvůrcům nových tratí, byť někdy nesmyslně postavených ... ale pořád je to pokus jít dopředu ... tak si to, prosím, s těmi komentáři rozmyslete, než zase něco písnete, je to těžký, ale zkusme se na to dívat s větším nadhledem...taky mě to hrozně štve, že to nefunguje, ale snad se to dá dohromady a užijeme si hezkou rally na nové fyzice SM+SF a na vyhlášení si to potom případně rozebereme z oka do oka a z piva do piva Smile ... díky, závodníci, za přečtení mého osobního názoru a těším se na Vás na všechny na trati i mimo ně...CZECH PLUGIN IS NOT DEAD YET !

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn, a teď se na to podívej z mého pohledu... Nová fyzika sm+sf, jezdili jste na ní jen vy... Okej, nic převratného to neni, ale pro lidí kteří nemaj čas neustále přehazovat fyziky sm a sf mezi sebou by bylo vydání této fyziky veřejně na otestování ferovejsi... Právě vůči funkce instalatoru apod. Určitě nejsem sám, kdo nemá čas se prehrabovat v rbr souborech apod. Chci stáhnout balíček, nainstalovat a jet... Beru, chyba se objevit může a jinak než přes TR by se tady ta nová fyzika nedostala...

Takže doufám, že se tu zítra objeví plně funkční instalátor, bez toho, aniž bych do něčeho musel zasahovat Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá leden 24, 2014 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové,po nočním příjezdu z práce jsem se nestačil divit,co se tu děje...
Bude jen OK,když se v sobotu vydá ten balíček,s kterým nebudou problémy..
Ještě teď v noci jsem si vyrobil zkušební kopii RBR - do ni nainstaloval balíček podle návodu Toma Mikla...v shaku se postavil na start LIvadie,Northumbr...,Versme,Humala....nepadlo nic - takže asi by to jelo...i když to instaloval další Pc neodborník..bohužel nedostatek času o víkendu nepovolí testovat...pouze nevyzkoušené podmínky mokra na Humala se mi nezdají - v testech to padá...i lidem v testu Karna...asi problém knihovny
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: TR-Info Odpovědět s citátem

Na webu
http://tr-info.blog.cz/
tradiční předstartovní rozhovor s managerem pořádajícího týmu
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel bych se kluku zastat. Vim co prace obnasi tvorba textur a problem se stat muze. Co se tyka spojeni tech dvou modu, tak tuhle vec uz pred dvema lety tusim vydal Miro Kurek a je u nej na strankach k nalezeni. A o par stran zpet dokonce myslim primo Miro nasel vlakno tady z diskuze, ze to nekdo udelal uz v roce 2007! Takze budme radi za to, ze se to konecne dostane na plugin a doufejme, ze jsou to posledni letosni komplikace. Vsem hodne stesti na trati a IF za me diky za praci co jste si s tim dali.

P.S. Kritizovat dokaze kazdy, ale malokdo dokaze ocenit praci druheho, ikdyz chapu co to zpusobilo mnohym lidem za starosti. A byli v tom i clenove naseho tymu.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 0:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja taky nejsem proti klukum, naopak sem rad za kazde nove textury a podobne vylepseni do RBR a beru to jako novou motivaci pro vsechny. Jen je potreba u tak zasadnich zmen, aby byly vydany proste drive cca 4-5 dni mozna i tyden pred rally a to z jak z duvodu fair play tak z duvodu moznych problemu. Jinak samozrejme patri klukum dik a verim, ze to dopadne dobre nakonec

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: so leden 25, 2014 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme