Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

českej rozpis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Re: ZH Odpovědět s citátem

KirK napsal:
No kvalita bude taková jakou ji Zdenda namluví Very Happy


Když to nakecá u compa tak to nemá žádnou šťávu. Je to prostě suchý. Přesně jako ten Tománek. To už si to můžu namluvit sám a vyjde to nastejno. Zdeňka Hrůzu jsem nikdy pořádně neslyšel, tudíž je to pro mě jako úplně jinej smrtelník, ani neni důležitý jestli je to navigátor. Šel bych spíš do Ceplechy, nebo minimálně do Semerádova systému rozpisu. Ten by mi vyhovoval.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Re: ZH Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Když to nakecá u compa tak to nemá žádnou šťávu. Je to prostě suchý. Přesně jako ten Tománek. To už si to můžu namluvit sám a vyjde to nastejno. Zdeňka Hrůzu jsem nikdy pořádně neslyšel, tudíž je to pro mě jako úplně jinej smrtelník, ani neni důležitý jestli je to navigátor. Šel bych spíš do Ceplechy, nebo minimálně do Semerádova systému rozpisu. Ten by mi vyhovoval.
Když si to zařídíš, budeš mít Bohuša Wink Já myslím, že i když to Zdeňa namluví doma, tak se s tím dají v kompu vymyslet slušné kouzla. To, že si s tím nepohráli u Tománka, je jiná věc.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 13:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zbytečná citace.
Ale k věci. Bohouše nezařídim. Můžu tak akorát zařídit jeho onboardy, jenže nemaji intercom nahrávanej, takže je to k ničemu. Chtělo by to nahrát intercom při jízdě a pak by se dalo s tim materiálem pracovat. A aby si sednul ke kompu a namluvil to, to nepodporuju.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že Bohušovy a ostatně i Pepovy hlášky bývají dost originální - tady by hrozilo, že bych se v průběhu erzety sesypal smíchy pod stůl Very Happy

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uměl by někdo vyonačit z rozpisu motor? Je tam trošku slyšet. V letošní sezoně totiž Pepa Semerád používá tzv. rozdělovač. Je to speciální interkom, má vývod do kamery atd... a je napájen normálně elektrikou auta. Tudíž nahrává čistě z bohoušova mikrofonu. Ale je tam slyšet motor. Kdyby to šlo nějak odloučit, tak by to bylo ideální. Onboardy jsou ve WMV. Myslim, že se jich najde po netu dost na složení do RBR.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: pacenotes Odpovědět s citátem

měl jsem od někud stažený pacenotes v 3.0 - jestli ho někdo má dejte linky nebo mi ho pošlete na kynclak@seznam.cz, předem díky Hubert Shocked
Příspěvek Zaslal: čt květen 03, 2007 7:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dorazilo ti to?
Příspěvek Zaslal: ne květen 06, 2007 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim všechny. Měl bych několik dotazů, se kterejma si nevim rady a tak se obracim k plénu.

1) Začal sem si editovat rozpis pomocí RBRdll.exe, ve kterym je ten "pacenotes editor". Všechno funguje krásně, akorát jsem, při seznamování se s programeml zřejmě posunul start na East-West. Usuzuju tak z toho, že sem ho teď jel v pluginu, v klidu sem dojel a na konci mě diskvalifikovali a tady ve výsledkách sem napsanej jako bych havaroval. Potřeboval bych poradit, jakym způsobem ten start můžu vrátit na správný místo, případně, kde najdu zálohu rozpisu z East-West.

2) V Pacenotes editoru mi chybí hláška "pravá šest". Místo toho mi to vyhodí "rozbalí" . Máte taky stejnej probém?

3) Jakym způsobem můžu upravit rozpis na nově přidanejch tratích, který vlastně můžu spustit jen v Shakedownu nebo v turnaji? Myslim tim Strýčkovi a RS2. Vždycky mi to spadlo do oken, když sem se o to pokusil.

Jinak musim říct, že s předělanym rozpisem pro mě RBR získalo zas novou dimenzi. Sice je to dost pracná a zdlouhavá záležitost, ale konečně člověk může jet opravdu na rozpis a ne jen na oči.

P.S. Předem děkuju za odpověďi!
Příspěvek Zaslal: so srpen 11, 2007 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pacenote editor, respektive rbrdll, dela zalohu rozpisu pri prvnim nacteni rz, takze zjisti cislo east-west a prepis to zalohou ze slozky rbrdll/backups

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so srpen 11, 2007 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ad 1) normálně je tam pozice startu a tu můžeš posunout, stačí nahrát originál rozpis EW podívat se na pozici satrtu je tam vždy hodnota v metrech a opravit to.Ale jinak platí to co napsal Martin.

ad 2) To je zajímavé, mne to nehlásí vůbec nic. Prostě v tomhle je chyba a je to dost blbé.

ad 3) Jde to dělat přes Shakedown, ale pokud ti to padá, tak si udělám zálohu 41.dls Cote vezmu 94.dls Stryček přepíši na 41 nahraju do RBR Maps, v track.ini přepíši track 41 na 94 a pak to můžeš upravovat, mělo by to myslím fungovat...Takto jsem upravoval RS2, kdyby to takhle nešlo napíši jinou verzi jak to udělat, ale jde to!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne srpen 12, 2007 10:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji vám chlapci na sto tisíckrát! Wink

K tomu bodu 2.: Taky mi to nic neřiká. To sem se špatně vyjádřil. Neřekne to nic, ale je u toho napsáno "rozbalí"...Je to celkem škoda, protože mi tam ta zatáčka docela chybí...
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A už sis něco sám nakvákal nebo používáš nějakej onboard?

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to nebudu kdákat, ale spíš kykirýkat Very Happy. Mam to do budoucna v plánu, ale zatim používam Grosse. Aby mi to sedělo do toho "pacenotes editoru", tak sem přepsal Tománka..
Příspěvek Zaslal: po srpen 13, 2007 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď sem na to měl chvíli čas a snažil sem se předělat ten start na East West. Už sem našel tu zálohu, ale vůbec nevim, jak mam poznat, jaký číslo má East West...Nevíte, kde se dá zjistit, jaký má která trať číslo?
Příspěvek Zaslal: ne srpen 19, 2007 18:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mm





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

31 = Australia 1
32 = Australia 2
33 = Australia 3
34 = Australia 4
Příspěvek Zaslal: ne srpen 19, 2007 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
Strana 4 z 17

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme