Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NOVÉ FYZIKY a předpisy PRO SEZÓNU 2006/2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přeci na pluginu nemůžeš dělat fyziky 2 - pro volant a pro klávesnici. Podle mého je kompromis mezi tím cesta k arkádě. Toť vše.
A neříkal jsem, že si blbý, jen že tvůj příspěvěk tvůrci zřejmě nepomůže. Že to na klávesnici při brždění jde do smyku, neznamená, že je špatná fyzika. Ale jinak se omlouvám taky - já jsem ten, kdo vám zboural bábovičky a ještě tady něco slintám - sorry.
Bude zajímé sledovat, jak se budou projevovat teďkom všichni...road to hell cha cha
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No šak já neříkám, že o mně říkáš že su blbý Very Happy Very Happy Very Happy

Dle mne při rovném směru a patřičně pohlídaných filtrech ovládání se klávesnice chová naprosto stejně jako analogový volant. A to že při malém vybočení a lehkém brždění jde auto do neovladatelného smyku, tak za to nemůže klávesnice, ale fyzika (ale uznávám, že v tom nejsu odborník, jen si to prostě myslím).

Netuším, jak se chová vzhledem k ostatním Focus ve skutečnosti a my chceme aby se tak choval i ve hře, ale i na klávesnici člověk pozná (a to musí být stejné i s volantem), že je vůz více nedotáčivý (i když volantem se toto chování snáze koriguje)

A nakonec - já tady nepíšu, že se má fyzika měnit v zájmu řiditelnosti klávesnicí, jen se prostě pozastavuju nad odlišnostmi Focusu.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mrkni do mejlu a zkus to
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Nový test Odpovědět s citátem

Tak mně to nedalo (jestli jsem se nepletl) a udělal nový test Focusu (turnaj) a zrovna to zajel.

Tak musím své připomínky upřesnit. Na šotolině (asi je to setupem) se Focus chová (na default) hodně těžkopádně a je dost nedotáčivý. Proti minulému defaultu se ale pěkně chovají brzdy a celkem dobrý čas na Chirdonu mluví pro Focus.

Asfalt už byl horší, nicméně jsem i tam na default zajel slušný čas. Ty nečekané smyky na Verte při minulém testu asi byly spíše moje chyba. Tady se Focus chová pěkně neutrálně spíše přetáčivě a zatáčí velmi ochotně. Vhodný setup by ale pomohl.

Takže verdikt - celkem OK, chtělo by to udělat pár setupů a dá se s tím dobře jezdit.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to sem rád Smile Alespoň proto, že je dobré mít setup svůj, pokud to jde. Mám ještě lepší ale to už je týmové tajemství Smile Je to opravdu většinou o setupu. U Focusu byla opravdu špatná gravitace a rychlost a vůbec převody atd. To se setupem nenastaví. nyní to Mirek vcelku vyřešil, zbývá každému udělat svoje setupy.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, prosím tě brzdi, jak můžeš říct o digitálních úderech na klávesnici a analogovém volantu, že jsou stejné???? Je to absolutně nesrovnatelné. Když jedeš rovně tak snad (na to ovšem nepotřebuješ mít nastavené filtry), ale kolik toho v rbr najedeš rovně? Někdy mlčeti zlato Exclamation

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 8:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, já rozhodně neříkám, že jsou klávesnice a volant stejné (to je zbytečné sem psat, je to na jinou diskuzi), já jen říkám, že se v určitých situacích a to nemluvím opravdu jen o rovině chovají velmi podobně a že i s klávesnicí lze na něco usuzovat. A i na rovině se dají filtry použít na brzdy, kdybych je nechal bez nastavení, tak rozumně nezabrdím.

Nechci tady dělat zbytečně větr kolem klávesnice - to jsem svými příspěvky rozhodně nechtěl, chtěl jsem jen říct, že klávesnicí (protože se s ní nedá řídit tak rovnoměrně jak s volantem) se dají určité chybičky setupu poznat dle mne lépe než s volantem.

Ale jak jsem již řekl - Focus je už lepší (i když na šotolce těžkopádný) a dá se řídit i klávesnicí.

(pro Pyrose - na co se mám mrknout do mailu ??)
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Jardu - už asi víš - setupy Smile
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHcu se zeptat, to jako bude mít každý auto novou fyziku?

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
CHcu se zeptat, to jako bude mít každý auto novou fyziku?


i kdyby ?
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miku dotaz, Jak to bude s fyzikama S1600? budou taky nové nebo se budou používat některé staré, ať vím jestli už mam ladit setupy Twisted Evil

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSA Mirek napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
CHcu se zeptat, to jako bude mít každý auto novou fyziku?


i kdyby ?
No dost mě udivuje že se zase dělají nový fyziky. Evil or Very Mad A nechápu z jakýho důvodu?

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
No dost mě udivuje že se zase dělají nový fyziky. Evil or Very Mad A nechápu z jakýho důvodu?


No tak jestli sis všiml, tak se dělají hlavně u nových aut, které přišly ke konci sezóny a fyzika byla dělána asi hodně narychlo a teď se to učesává. A i kdyby ... v čem je jako problém.
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře focus 04 asi potřeboval novou fyziku, ale na Fábii se přece dost pracovalo.A Mirek tím jak se vyjádřil tak sem pochopil že předělává všechny fyziky.Alespoň to tak vyznělo. Sad Mě ani nevadí že se předělávají, ale už několikrát se řeklo že se udělají fyzika a zůstanou tak na furt a pokud možno podle reality.I když octa neni asi realna. Sad Ale pořád se fyziky předělávají a takový S1600 a Kit, který by potřebovali fyziku novou jako suul, tka se nic neděje. Sad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno já si myslím, že sem nepatří to abysme se tady dohadovali co a jak.....
To by tady měl admin promazat to sem fakt nepatří. Měli bysme se sem vyjádřit jen k tomu jestli ta nebo ona fyzika je v pohodě nebo ne. Jinak snad jen do vzkazů na MČR.


Snad jen pro Mika toto: Asi by bylo dobré někde napsat, co je v plánu předělat, co zůstane a tak a případně kdy by to asi mohlo být ať je v tom pořádek a nemusí sem nikdo psat jak to tedy bude, co Miku ?
Příspěvek Zaslal: so září 16, 2006 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
Strana 4 z 16

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme