Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl za to, že toto vlákno je obecně o fyzikách a bavit se o jejich nasazení snad není mimo mísu.
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prohlášení se ruší


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne so březen 31, 2012 22:13, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOUTSKY Dominik





Založen: 21. 05. 2010
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: fyziky Odpovědět s citátem

No fakt pěkný! Novým fyzikám jsem fandil (stále fandím), ale plugin opět nezklamal... Wink
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako snaha se cení JaPane,ale již jsem zažil,že jsi připravoval cca před rokem též změnu celých fyzik,dost jsi je testoval a i jiní a těsně před uvedením na plugin se zjistilo,že jsou totálně blbě a vše šlo do kytek.... Proto se ani nedivím,že je teď Wally,či Méďa opatrnější Wink Toto vlákno sleduji od začátku,new fyziku jsem nezkoušel,bo N4 nejezdím a poznám starou bačkoru,ale co jsem vypozoroval,stále se nachází další a další vylepšení,či vylézají problémy a ani po 3 měsících není finální verze ani na jedno auto. To není výtka,jen konstatování holého faktu Exclamation A každý,kdo napíše něco proti tvé snaze,je hned napadán. Zvýšení realizmu je jistě pěkné,ale vzpomeň si na první sraz v Čeložnici,jak jsi měl nastavení od Kopeckého (Kresty?) a jak to bylo celé na pikaču v RBR. Prostě né vše,co je dobré v reálu,je i dobré do RBR Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za prve ty nove fyziky nedela JaPan, ale ja, takze co predtim udelal nebo neudelal je uplne jedno.

Haze Jiri, to jsi nepochopil, ze ja prave menim fyziku tak, aby to co funguje v realu fungovalo i v RBR (v ramci moznosti) ?

Zadne problemy uz nevylezaji, celkem jasne se psalo, ze podvozek mysaka je hotovy a ze bychom ho chteli online otestovat. To prave narazilo, protoze admin se neni schopny nijak vyjadrit.
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajíci, jsi opravdu mimo. Už kolikrát jsem tu i já psal, že nové fyziky jsou prací Walterovou, já mu v tom pouze pomáhám. Co se týče S1600 z minulého roku - tehdy jsem navrhoval dát do fyzik určitou změnu, kterou jsem já nevymyslel, pouze jsem to předával. A vzápětí jsem testy sám zjistil, že je to špatně a že mapy diferenciálů nelze vymazat, aby z toho nebyl open diff.

A už opravdu totálně nechápu, co sem taháš Čeložnici 2007. Tam jsme zkoušeli 301 a nastavení na Lancer od Romana jsem tehdy zdaleka neměl a když jej měl, tak jsem sám zjistil, že to se stávájící fyzikou nelze použít. Jo, kdysi se objevilo nějaké nastavení na FOcuse od Krestova mechanika, já to sám nikdy neviděl.

Každopádně se starými fyzikami to samozřejmě nefungovalo, protože byly špatně. A pokud vezmu Romanův setup teď, tak to plus mínus funguje. Jinak platí co jsem psal výše, takže se už nebudu opakovat. Lancer Evo IX je víceméně hotov, na něm zbývá tak maximálně doladit omezení pro setup a nějaké drobnosti. Proto je nutné to online otestovat.
Příspěvek Zaslal: pá březen 30, 2012 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nějak mi připadá, že se stále zapomíná na to, že i když to není dokonalé, pořád je to stokrát lepší než teď.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 8:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, fyzika sa ma len priblizit co najviac k realu, nie je mozne ju urobit uplne dokonalu ale to priblizenie je omnoho lepsie nez terajsie fyziky takze ja vam za tuto pracu dakujem chlapci a dufam ze najblizsie TR pojdeme na novych fyzikach. A ked nie tak zacnem uvazovat o tom ze TR ani neodstartujem. Walter a JaPan dotoho ! Dotiahnite to do uspesneho konca
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 13:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z jakého důvodu je důležité testovat fyziky on-line? Vždyť fyzika pluginu je stejná jako ve shakedown, ne?
To jen tak mimochodník.
Vydejte další auta a pak se uvidí, jestli to admini budou respektovat, případně se může po vydání dalších vozů udělat anketa pro jezdce s licencí TR a je to. Pak už admini asi nebudou proti a další podnik TR se pojede s novýma fyzikama. Wink

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRYSTYN Miroslav: V shakedownu ale nemůžeš testovat na tratích jako Hrádek, Liptákov, Šumburk, Sosnová... Navíc si v offlinu nemůžeš nastavit sérii několika erzet po sobě, aby se dalo zjistit, co auto vydrží bez servisu po každé RZ
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale můžeš si odjet sezonu a tam těch více tratí jedeš Wink Jinak máš pouze pravdu,že Hradek a podobné jet nemůžeš.

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 16:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, napřed jsem napsal několik důvodů, proč je vhodné novou fyziku otestovat on-line, ale pak mi došlo, že tobě to je vlastně fuk, ty jsi chtěl svým příspěvkem vyjádřit spíš nesouhlas s novými fyzikami, nebo osobní antipatie proti tvůrcům - že mám pravdu? Wink
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V sezoně ale nelze jet více jak dvě tratě v kuse a opotřebení pneu tam taktéž není. A i když možná není naprosto nezbytně nutné testovat online, je to lepší a technicky vzato snad není problém povolit jednu fyziku navíc, ne? Nějak nevidím důvod, proč by se kolem toho měly dělat drahoty.
Ale ono je to stejně už nějak jedno, situace je rigidní a pevně daná, čili nemá smysl to dále rozebírat, neboť to nikam nepovede.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Frištenský: To jsi mě asi moc nepochopil, proč bych měl mít nějaké antipatie vůči tvůrcům?
Protě mě jen zajímá proč nejsou udělané další auta, a proč se to tu netestuje.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku,ono to podle mě chce hlavně zjistit,co budou dělat ty pneumatiky,aby třeba nebyly po jedné Rally School na hadry.Možná by třeba mohlo jít poladit to ničení pneu,nevím,každopádně dokud člověk neví,nemá to cenu.Navíc pokud se k tomu někdo,kdo by měl tu pravomoc případně potom fyziky přehodit nevyjádří,nemá teda asi opravdu cenu se snažit.Nakonec,těch lidí,kteří fyzikám rozumí,je tady zřejmě jak hub po dešti a tak Walter,který tomu věnuje nespočet hodin zřejmě není potřeba.Je mi tady z toho opravdu smutno.Pro mě osobně dneska plugin(RBR) = TR.Takže nebýt TR,zapnu možná RBR jednou za půl roku.Zkoušet nějaký jiný plugin,nato už nemám chuť.Nové fyziky pro mě představovaly nějakou naději,že by to zase mohlo RBR někam posunout,abych se nevytahoval nad lidma co hrají NFS,že já mám radši realitu a tak hraju RBR.Jenže tady na tomto pluginu z toho cítím takovou nějakou nechuť cokoliv měnit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 82, 83, 84  Další
Strana 35 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme