Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně odhadování jiných aut. Samozřejmě, že Walter získal od Mirka Frice veškeré údaje, které měl on. Navíc plánujeme získání dalších informací. Každopádně, ani reálné informace nezaručují správné fyziky. Daleko zásadnější je ten správný výpočet resp. přepočet. Takže v tomto porovnání by Walterovy fyziky měly být rozhodně lepší, protože základ - údaje budou minimálně stejné, nebo lepší, než byly ke stávajícím fyzikám. Pouze je určité riziko u fyzik zahraničního původu, které pak už Mirek jen kontroloval z věcného hlediska. Ale jak už tady někdo napsal ... bude snaha udělat vždy jedno auto z dané skupiny, ke kterému bude nejvíce informací, jako referenční auto skupiny a pokud k danému autu skupiny pak nebude o něčem info, tak to vezmeme z toho referečního, případně s citem přizpůsobíme a velkou chybu určitě neuděláme.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad Pyros a diskuze předem - administrátoři nebudou nic blokovat. Spíše tu jde o určitou zodpovědnost za takové rozhodnutí. A pokud už kdokoli tu zodpovědnost na sebe vezme, musí to být něčím podpořeno, aby byl nějaký ten solidní argument. A tou by měla být anketa, kterou je ale potřeba kvalitně sestavit a vyhodnotit.

Pokud by se nabídl někdo nezávislý, že by tu anketu zařídil, uvítal bych to.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nešlo by to udělat tak, že by na pluginu fungovaly jak stávající fyziky tak případně ty nové? Je jasné, že nejde mít dva funkční physics.rbz, takže by si to museli hráči přehazovat... A při tvoření turnajů by byl prostě výběr buď stará nebo nová fyzika, nesmělo by se to kombinovat.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No. Šlo by to udělat (zřejmě). Ale pak by se stejně muselo říci, která fyzika je ta hlavní (kvůli rekordům). A hlavně by to celou komunitu rozdělovalo a to dost značně. Prostě půlka lidí by jezdila ty turnaje a půlka ty. A třeba ty zásadní poháry ... kdo by rozhodl, v čem se pojedou... navíc nelze přesedlávat. Ze staré na novou to jakžtakž jde rychle. Ale naopak velmi ztuha. Takže představa, že byste jeli jeden turnaj s novou a druhý se starou je velká utopie.
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím všechny kritiky, aby před jakýmkoliv příspěvkem ty fyziky alespoň zkusili. Ze začátku jsem se k této problematice stavěl skepticky. I proto, že jsem měl možnost již nějaké testovací fyziky zkoušet a nikdy jsem nebyl nadšený.

Ale tentokrát? Jako hlavní argument bych řekl zkuste se projet na Strýčkových na šoto s asfaltovýma gumama. Ono se to chová jako auto na tvrdé šoto a ne na ledu! Auto vám při nějakém drobném rozhození nezačne zběsile měnit směr. A ano, motory jsou sice méně výkonné, ale je tam i jiný grip a tato kombinace je opravdu zábavná a rozhodně lepší.

Za sebe souhlasím s Reslíkovým příspěvkem. Mě u RBR defacto drží už jen tým a to, že mě rally baví. Taky uvažuju, že bych si dal od RBR pauzu až do nových fyzik. PROSÍM STIHNĚTE TO DO PŘÍŠTÍ TR.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so březen 31, 2012 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taktež nebudu tajit, že nadšení z RBR již opadalo a nebýt těchto fyzik, které si jezdím v shakedownu a je to téměř to jediné, k čemu RBR používám, tak už bych asi instalaci s tímto pluginem odinstaloval, protože po vyzkoušení RSRBR už jaksi jen zabírala místo na disku. Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RSRBR nech prosím stranou. To tady opravdu neřešíme a ani já to zde řešit nechci.

Důležitost online testování spočívá ještě v jedné věci - online porovnání, jaké budou s daným autem rozestupy. Domnívám se, že by ty rozestupy mohly být menší, než jsou nyní. Tím by se pak v součtu více odlišilo, kdo dojede, a kdo s tím práskne. Ale je to samozřejmě otázka a je třeba to ozkoušet.
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci se nějak hádat, ale nevšiml jsem si, že bych to nějak řešil (navíc už to stejně vyřešené je), jen jsem jako ostatní napsal pochvalně míněný vzkaz, že mě to do příchodu nových fyzik už také nebavilo a jen mimochodem zmínil, že do té doby byl pro mě jediným příjemným zpestřením přesun na jiný "plugin".
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli by to šlo, tak určite udělejte nové a staré fyziky dohromady, bude záležet jen na tvůrci turnuje, kt. chce aplikovat.
Vsadím svůj volat, že bude jen otázka času, kdy budou všichni jezdit nové fyziky a odlivu se vůbec nebojím, spíš naopak, lidi se budou jen hrnout, věřte mi.
Rekordy jsou detail.....na nich lpí pár jedinců, stejnak se měly smazat už dávno.
Na další TR ročník se těším jak děcko, to už jsem pošilhával, že se na to vyprdnu, ještě doladit bodování a budu mlaskat blahem.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 14:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, akorát Ptíco, jestli to má význam. Anketní otázku dám samozřejmě všem pořadatelům pohárů. A pokud odpoví všichni, že přejdou na nové fyziky ... jaký by pak mělo význam staré zachovávat a dělat v tom tady na pluginu binec ? Myslím že čistější řešení je udělat prostě "format" a hotovo. Začít jakoby od nuly. A co se týče těch rekordů .. už jsem to psal, je to detail a není ... pro hodně lidí je to určité vodítko, kde se asi pohybují se svou rychlostí. A zejména pokud se začne od znovu, tak pokud by se rekordy nevymazaly (či nedaly do archivu), byly by zcela zbytečné.
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, když nad tím přemýšlím déle, tak máš pravdu.
Já to myslel tak, že obě fyziky nechat jet, aby na nové fyzice odladily možné skryté chyby a na staré fyzice.....velké turnaje, aby se třeba dojely.

Ale vlastně na co, velký turnaj je jen IRC, ostatní stojí svým způsobem zaprd, takže vo co go.

Trochu se bojím té ankety, jestli ti odpoví, dal bych to asi na hlavní stranu, aby byla jistota, že to všichni četli.
Takže? Už Vám držím jen palce.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do ankety bych zdůraznil, aby se na těch nových fyzikách aspoň jednou svezli, než odpoví... Někteří (!) jsou schopni to zavrhnout už po prvním řádku čtení.
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To by ošetřil jedině on-line turnájek a ten kdo by ho odjel a byl ve startovním poli by se mohl ankety zůčastnit. Ale je to dle mýho názoru zbytečný to takhle komplikovat. Nejlepší by bylo poslat každýmu registrovanýmu členu pluginu PM ,ale to taky nevím jestli to je technicky možný.
Ale jak nad tím tak přemýšlím tak by asi bylo opravdu nejlepší udělat několik on-line turnajů na nějaký období,aby se k tomu dostal každý a pak bych teprve udělal tu anketu.
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se vykašlal na ankety a prostě to předělal. Ptal se nás snad někdo na změny fyzik, které tady proběhly od začátku? Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anketa určitě bude. Nechci ani já, ani nikdo jiný direktivně něco nařídit bez nějakého slušného podkladu. Na druhou stranu - pokud by se měla anketa zasílat všem lidím na pluginu, to je blbost. Je tu spousta profilů duálních, navíc je tu zase spousta lidí, kteří jsou zde velmi krátce atd. Takže pokud by to mělo být vypovídající, musely by se vypustit duální profily (jak je odhalit) ... a ideálně dát váhu hlasu dle počtu odjetých km atd. atd.

Proto bude anketa předána pouze manažerům aktivních týmů a hlas se bude počítat za tým jako celek. Váhu hlasu bych pak asi počítal dle toho, kolik km jezdci daného týmu s novými fyzikami odjeli online či tak něco. Uvidíme.

Samozřejmě - řešit anketu je teď předčasné. Ta bude mít nějaký ten význam až po online testech a samozřejmě až potom, co bude vše, či aspoň většina aut nachystaných.
Příspěvek Zaslal: ne duben 01, 2012 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 82, 83, 84  Další
Strana 37 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme