Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám taky dotaz ktéto o ničem diskuzi.
To se smažou všecky statisky turnaje a rekordy za roky provozu a pojede se uplně od nuly.??? Question
Jinak totiž nechápu jak můžou staré fyziky zašpinit nový server!

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Brablec Jan: Ok promiň beru zpět, v tom návalu sem už asi neviděl tu závorku, ale i tak to neznamená, že prostě budu veškerej volnej čas trávit u pc.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Janku Roman: Nejde o zašpinění serveru, ale o to, že mnozí čekají po spuštění něco jiného, než opětovný bordel v ještě k tom mnohdy nepovedených fyzikách. Snad se nemýlím.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Go !!! Odpovědět s citátem

Me teda prijde nejzasadnejsi beh serveru a pluginu jako takoveho. A jak uz Wally psal, neni jak testovat, kdyz tabulky jsou prazdne.........
Wally, jestli mas svuj napad jak to ted pustit a jaky fyziky pouzit na doladeni DB a posleze treba i fyzik, tak to proste tak udelej. please Wink
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky pro spuštění, akorát bych dočasně nepovolil ty nejhorší úlety ve fyzikách (SI06, focus06)
Hlavně už ale chceme všichni jezdit.........No ne?

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Myslim si Odpovědět s citátem

Myslim si ze vsetci tu zvacsa su ludia s povinnostiami. Ale iba k fyzikam. Ja uz jazdim dejmek asi dva mesiace na Focuse a jazdim na nom ja preto ze sa mi paci. A pripada mi torsku nespravodlive ked ho zrusite. Ale ak mam byt uprimny ked sa zrusi nove auto ako je Focus a ked uz aj jazdilo podla toho co citam tak zruste vsetky a maju po chlebe vsetci aj ty co jazdia na Subaru 2005, Xsara 2005 ci krasna Fabia atd ... A prave naopak mne sa zda byt letecka fyzika na Mitshubishi Lancer EVO IX N-4-ka pretoze chapem ze ked mi nalozi nejaky borec 30s a ja idem na Focuse a on na N-ku tak viem ze som slabucky ale ked ja skusim aj Focus aj Lancer a startim iba tolko kolko stratim tak sa mi to zda byt nerealne trochu predsa len ked sa len jeden vodic to je uz jedno ci zly ci dobry posadi do WRC a N-ka tak su tam podstatnejsie rozdiely. Je samozrejme ze ked napriklad ja pojdem na WRC a borec na N-ku tak mi nalozi aj minutu ale to je v tom ze je dobry. To iba k tomu co je realne a co nerealne. A okrem ineho coho sa vlsatne bojite toho Focusu 06 ze vsetci budete musiet prejst k nemu? Aby ste vyhravali? Ze bude na trati Focus CUP? A nepripada Vam to tak trochu realne? Ved na svete vidite dve C4-ky dve Subiny 07 jednu Fabku a more Misakov N-ka a sem tam SUbinu N-ko a niekedy 9ks FOCUS 06!!! Tak nie je to realne? Ked sa dokonci C4-ka a bude lietat a ja fandim Focusu teda res. Marcusovi tak budem chciet jazdit na Focuse dalej a zostanem sam no a co. A C4-ka bude naj vsetci pojdu ku nej a ked nahodou mi to ako tak uz pojde tak aj tak zostanem pri Focuse aby som hajil farby tak ako napriklad haji farby Subiny Skorpion.

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, všichni chceme jezdit... No prostě zatím není udělaný pořádek ve fyzikách, tak by se měla vymyslet nějaká varianta B, ne? Confused Ještě jeden dotaz mám: Jarda Pančocha sliboval nějaký termín, do kdy by chtěl mít dodělaný pořádek ve fyzikách?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Venca Dejmek: "Výmluvy typu přejdu k LFS, nebo tak podobně, ani nečtu, tady je vidět jak je kdo spoután s rbr." Very Happy Nečtu je ale cituji. Myslíš, že to je výmluva Question A na co se vymlouvám Question Není to ani hrozba či něco podobného. Pouhé zdůraznění faktu, že mě fakt svrbí ruce a pojedu třeba s dveřma na kterých budou 4 kola. A spojovat můj s příspěvek oddanosti RBR Very Happy , (asi něco jako oddanost straně a vládě) Question Exclamation . Pokud chceš můžeme o tom diskutovat dál, ale určitě ne tomto fóru. Pošli mi pls případně pm.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Co si myslite preco? Odpovědět s citátem

TO Dejmek : Sorry ale ja som prave pisal ze som to zbadal na webe stiahol som aj fyziku opytal som sa Wally-ho ten mi povedal ze moze mjazdit aj s Focusom ale ze server nejde teraz tak som sem tam pretoze mam tiez vela toho ako ty Dejmek iba raz za tyzden na hodinku jazdit s Focusom 06 teraz uz niektore trate mam trosku natrenovane s Focusom a vy mi ho teraz zakazete. Bojite takych slabych ako som ja alebo sa bojite ze vsetci pojdu na FOcusoch? Ozaj preco si myslite ze je uplne lietajuca fyzika na Focus 06 a mal by sa zakazat? Naozaj ked sa postavia tie auta vedal seba a do kazdeho by ste pustili Loeba ci posledneho pretekara ktory to jazdi pre zabavu ake by boli asi rozdiely medzi Focusom 06 a napriklad Subaru 2005 a toboz medzi nejakym N-kom?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezdá se vám že se to tu nějak rozjelo? To asi bude novým servrem Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Martin Tuchyňa: Debata o tom co je a co není reálné mě opravdu baví.
1. NIKDO z nás nemá přesné informace o výkonech, krouťácích apod současných aut v MS.
2. Posuzovat výkonost auta podle výsledků. No budiž, ale na příkladu Stohla a Duvala bylo vidět, že XSARA není ufonský auto, ale řidič je ufon Exclamation Nějak jsem si nevšimnul, že by druhá C4 válcovala konkurenci.
3. K Focusu 06 tolik, taky jsem ho začal jezdit, ale to auto prostě opravdu létá. Fraizer Wells jsem s ním dal za 1:53,56, replay pošlu na vyžádání Laughing na druhý pokus. S Improu 06 jsem to horko těžko jezdil za 1:56. S C4 ho budem všichni jezdit za 1:50???
4. Srovnávání počtu aut s MS. Lze to srovnávat? Může v MS startovat 150 WRC nebo jakýchkoliv aut????

Kolegové, vždyť je to pořád jenom HRA Wink , a vždycky bude. V závodním autě je to přeci jenom o trochu něčem jiném. Ale jenom o trošku. Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 10:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím a nejsem sám, že pokud se nastaví staré fyziky, už nikdy nebudou nové. Nikdy. To mi věřte. A zdůrazňuji, že nejsem sám kdo si to myslí.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karel Kuncl: poslal sem ti PM, a s tou poslední větou souhlasim, v tom samém duchu už sem tu někde jeden příspěvek psal.

Roman: Nemyslim si, že by nebyly vůbec, ale tak už to nebude tak nutné, jezdit se bude dát, tak na co pospíchat.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Tuchyna Martin: to co si pisal o N4kovej Evo9 mi nepripade vobec ako skutocnost a ked ides na lanceri tak preto stratis menej lebo si asi aj menej mimo trate alebo mozes skôr zareagovat kvoli tomu ze to auto tak rychlo ako focus nejde. Uz sa mi parkrat stalo ze som mal s Nkom lepsi cas ako s WRC ale ked som si to potom na WRCcku presiel este daky raz tak to bolo naopak. inak rbr jazdim vyše 2 rokov a na WRC si stale netrufam
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Fyziky Odpovědět s citátem

Me by teda zajimalo, proc si myslite , ze fyziky budou tak perfektni, ze uz se nebudou menit? Snad uz se jich udelalo spoustu a i pro MCR byly nejake hotove a stejne porad to neni ok a nikdy nebude. Stale dokola. Bude nova, kdy napred zavladne nadseni jak to paradne jede a po tydnu budou vsichni nadavat, ze to je letadlo nebo to nejede a ja nevim co jeste. Nehrajme si tu opravdu na neco co nikdy nebude a pojdme HRAT!
A nakonec si nemyslim, ze nekoho popozene vytvaret fyziku, kdyz nejede plugin. A jestli mame cekat dalsi tydny na opet "nepovedene*" fyziky nad kterejma se bude akorat kafrat, tak radsi budu uzivat leta a zapomenu na vsechny planovane aktivity v RBR.

Ja jsem jednoznacne pro to zapnout at se vyladi plugin a pouzit posledni dostupne fyziky z MCR. Snad je jasny, ze jednoznacne prevlada chut jezdit.

* pro nektere nepovedene. Me osobne to je fuk, pojedu s tim co bude.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme