Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Plugin 0.87RC1 nefunguje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NAVRATIL Ondrej





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Valašské Meziřčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc Wally. Uz to fakci a je to super. Skvela prace.

_________________
http://fistteam.wgz.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 01, 2007 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Wally,

ptam se na radu jak tebe, tak vsech ostatnich.......u me po naistalovani neu pluginu.....to vypne me pripojeni k internetu a to po odjeti 3 az 4 rz (kdyz jsem v servisu a opravuji, tak jen na pozadi slysim cvaknuti, jak se adsl odpojilo, vysledky mi to jeste ukaze, ale jak dam start rz .......hra spadne do listy a vyskoci na me okno pripojeni k internetu......

Stalo se mi to 3x ze 3 pokusu.........2x v servisu po 3 rz a 1x v servisu po 4 rz (tzv. bylo slyset na pozadi to cvaknuti).

Dekuji za radu.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 0:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle odpoved se tyka verze 87RC2.

Mam stejny problem, ktery je tu uz popsany vyse, tzn. novy plugin 87rc2 neni videt v RBR pod plugins. Je to urcite zpusobeno nenalezenymi msvcr80.dll a msvcr80.dll (jak je tady taky popsano). Potiz je nasledujici:

- instalator pluginu nekompromisne smaze tyto soubory z adresare <windows>/system. Navrhl bych na to minimalne upozornit nebo lepe to proste nedelat, protoze to zpusobi nefukcnost jinych programu, viz nize.
- verze bud tech knihoven distribuovanych s pluginem 87RC2 a nebo pluginu samotneho je urcena pouze pro Windows XP a zadne jine, tzn nebudou fungovat v w2000, Vista, 98.

Muj konkretni problem je, ze pouzivam Win98 (mam zakoupeny WinXP, ale v ramci downgrade licence pouzivam z urcitych duvodu jako zavadec her Win98). Win98 (jen moje domnenka) kaslou na .manifest soubory, tzn nenajdou ty dll v adresari Microsoft.VC80.CRT. To by teoreticky nevadilo, kdyby stacilo zkopirovat ony dll bud do adresare s RBR nebo do <windows>/system. Tento krok se ovsem projevi (taky uz popsanou) chybou:
"The procedure entry point GetModuleHandleExA could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll"

Pokud odinstaluju 87RC2 a nainstaluju znova 85 bez dalsich kroku, tak ani plugin 85 samozrejme nefunguje (protoze potrebuje knihovnu msvcr80.dll ve <windows>/system, kterou mu instalace 87RC2 smazala).

Navrhy:
- Nemazat zadne soubory z <windows>/system. Pokud je to z nejakyho duvodu nutny, tak se aspon pred smazanim zeptat se zduvodenim, proc mazu.
- Testnout plugin i na ne-XP systemech (tzn. nepouzivat jen xp-only API) a nebo do README napsat, ze podporovany jsou pouze winXP (coz me sice rozesmutni, ale co se da delat, win98 nejsou nejmladsi a jehoVista zas prilis mlady), co takhle pouzit GetModuleHandle misto GetModuleHandleExA?

_________________
7-segmentovka pro zobrazeni prevodu
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
Ahoj Wally,

ptam se na radu jak tebe, tak vsech ostatnich.......u me po naistalovani neu pluginu.....to vypne me pripojeni k internetu a to po odjeti 3 az 4 rz (kdyz jsem v servisu a opravuji, tak jen na pozadi slysim cvaknuti, jak se adsl odpojilo, vysledky mi to jeste ukaze, ale jak dam start rz .......hra spadne do listy a vyskoci na me okno pripojeni k internetu......

Stalo se mi to 3x ze 3 pokusu.........2x v servisu po 3 rz a 1x v servisu po 4 rz (tzv. bylo slyset na pozadi to cvaknuti).

Dekuji za radu.


tak dnes mi robilo presne to iste, ale!!!! len ak som to spustil bez SSE,. inak zo SSE to fici O.K. Cool

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To MARGECANSKY: Ty vole......jak jsi na to přišel? Od přečtení tvého příspěvku je to opravdu OK, ale nějak to nechápu.......protože odjakživa jsem to pouštěl přes RBRdll.exe.

Člověk se stále učí......děkuji za pomoc.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
To MARGECANSKY: Ty vole......jak jsi na to přišel? Od přečtení tvého příspěvku je to opravdu OK, ale nějak to nechápu.......protože odjakživa jsem to pouštěl přes RBRdll.exe.

Člověk se stále učí......děkuji za pomoc.


no je to len RC.,takze nie celkom kompatibilne Laughing

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KADLEC Vladimir napsal:
Tahle odpoved se tyka verze 87RC2.


1) Pokud vím, tak ani 0.85 nefungovala na Win98 - nemám to prostě kde odzkoušet.

2) soubory msvcr80.dll a msvcp80.dll nemají ve Windows XP v SYSTEM ani v SYSTEM32 co dělat. Instalátor se je pokouší smazat, protože kdyby tam byly (na XPčkách), tak to fungovat nebude (objeví se chybové hlášení). Pokud se je pokouší smazat i na W9X, je to chyba, ale neměl by. Koukni se, jestli máš v registrech přítomen klíč HKLM Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SideBySide - pokud ano (což je hodně divné, jestli máš běžné Win98), tak ho zkus před instalací pluginu na něco přejmenovat - nemělo by se nic mazat a naopak by se msvc*80.dll měly zkopírovat do system adresáře, kam na Win9X patří.

3) Dobrá rada - použít GetModuleHandle, ale jak zjistím jméno vlastního modulu, pokud ho někdo změní? Žádné API jsem na to nenašel (jen na .exe), takže jestli ho znáš, tak napiš. Jinak jak jsem psal někde dříve, tak se to budu snažit zprovoznit i pro Win200 (což souvisí právě s tímto API).

4) I tak to ale asi na Win9X fungovat nebude... Jelikož nemám možnost kde to otestovat, tak ani neznám důvody nekompatibility.

MARGECANSKY Martin napsal:

tak dnes mi robilo presne to iste, ale!!!! len ak som to spustil bez SSE,. inak zo SSE to fici O.K. Cool


Divné, nechápu, jaký by mělo mít vliv RBRDLL na připojení, ale zkusím to taky testnout...
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2007 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO WALLY: RichardBurnsRally_SSE a RichardBurnsRally_NoSSE ja som myslel na toto,.ak to spustim bez sse tak to pada.,ak zo sse je to v poriadku.,neviem aky to manato vplyv ale urcite nejaky bude

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2007 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
1) Pokud vím, tak ani 0.85 nefungovala na Win98 - nemám to prostě kde odzkoušet.
Funguje, jen je treba nakopirovat msvcr80.dll do <windows>/system. Zjistil jsem, ze i instalace 0.85 maze msvcr80.dll z <windows>/system.
Wally napsal:

2) soubory msvcr80.dll a msvcp80.dll nemají ve Windows XP v SYSTEM ani v SYSTEM32 co dělat. Instalátor se je pokouší smazat, protože kdyby tam byly (na XPčkách), tak to fungovat nebude (objeví se chybové hlášení). Pokud se je pokouší smazat i na W9X, je to chyba, ale neměl by. Koukni se, jestli máš v registrech přítomen klíč HKLM Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SideBySide

Zjistim pozdeji.
Wally napsal:

3) Dobrá rada - použít GetModuleHandle, ale jak zjistím jméno vlastního modulu, pokud ho někdo změní? Žádné API jsem na to nenašel (jen na .exe), takže jestli ho znáš, tak napiš. Jinak jak jsem psal někde dříve, tak se to budu snažit zprovoznit i pro Win200 (což souvisí právě s tímto API).
Nerozumim otazce, zalezi jak volas GetModuleHandleEx. GetModuleHandle se chova stejne jako GetModuleHandleEx s flagem UNCHANGED_REFCOUNT (viz manual). Tzn i pro GetModuleHandleEx musels znat ModuleName, zalezi jestli nevyuzivas nejaky dalsi flagy, ktery GetModuleHandle neumi.
Wally napsal:
MARGECANSKY Martin napsal:

tak dnes mi robilo presne to iste, ale!!!! len ak som to spustil bez SSE,. inak zo SSE to fici O.K. Cool

Divné, nechápu, jaký by mělo mít vliv RBRDLL na připojení, ale zkusím to taky testnout...
Podle myho zadnej "normalni" program nemuze zpusobovat "odpojeni od interntetu", pomijim programy, ktery to delaji schvalne jako ruzny viry a malware. Tipuju, ze to bude nejaka vlastnost Windows pripojeni (firewall?), ze se po urcitym typu konekce odpoji.

_________________
7-segmentovka pro zobrazeni prevodu
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2007 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO KADLEC VLADIMIR Exclamation Exclamation nemas paru ocom pisem

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: st říjen 03, 2007 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
TO WALLY: RichardBurnsRally_SSE a RichardBurnsRally_NoSSE ja som myslel na toto,.ak to spustim bez sse tak to pada.,ak zo sse je to v poriadku.,neviem aky to manato vplyv ale urcite nejaky bude


Tak to je jasné, verze NoSSE opravdu fungovat nemůže, vlastně plugin je asi jediný mod pro RBR, který NoSSE podporoval, ale hádám, že se nutnost využít NoSSE týká tak maximálně jednoho uživatele pluginu (možná taky nikoho...) - je určena pro hrstku AMD procesorů, které ze začátku neměly implementovaný plný instrukční set SSE...

KADLEC Vladimir napsal:
Nerozumim otazce, zalezi jak volas GetModuleHandleEx. GetModuleHandle se chova stejne jako GetModuleHandleEx s flagem UNCHANGED_REFCOUNT (viz manual). Tzn i pro GetModuleHandleEx musels znat ModuleName, zalezi jestli nevyuzivas nejaky dalsi flagy, ktery GetModuleHandle neumi.


Koukám, že mě máš ještě za zajíce. Jistě, že využívám Ex s jiným flagem, proč bych asi to API jinak používal?:
      BOOL bRet = GetModuleHandleEx( GET_MODULE_HANDLE_EX_FLAG_FROM_ADDRESS, (LPCSTR)plugin->AddressBank, &hModule);


Jelikož právě neznám název sama sebe, ale adresu v paměti samozřejmě ano. Ale nevadí, já si s tím nějak poradím, poradil jsem si s horšími věcmi...

Jinak si za historii pluginu druhý, kdo se ptá na podporu Win9X Cool
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 7:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Wally"]
MARGECANSKY Martin napsal:
TO WALLY: RichardBurnsRally_SSE a RichardBurnsRally_NoSSE ja som myslel na toto,.ak to spustim bez sse tak to pada.,ak zo sse je to v poriadku.,neviem aky to manato vplyv ale urcite nejaky bude


Tak to je jasné, verze NoSSE opravdu fungovat nemůže, vlastně plugin je asi jediný mod pro RBR, který NoSSE podporoval, ale hádám, že se nutnost využít NoSSE týká tak maximálně jednoho uživatele pluginu (možná taky nikoho...) - je určena pro hrstku AMD procesorů, které ze začátku neměly implementovaný plný instrukční set SSE...


no jasne ja noSSE nepouzivam,.dal som len malu radu... mam AMD athlon 3000 64bit,. takze noSSE nemusim

Laughing

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 9:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Jistě, že využívám Ex s jiným flagem
No tohle z toho puvodniho nebylo tak uplne jasny :-).
Wally napsal:

Jelikož právě neznám název sama sebe, ale adresu v paměti samozřejmě ano. Ale nevadí, já si s tím nějak poradím, poradil jsem si s horšími věcmi...
RBRTM.dll? Jestli jde o to, ze si nekdo ten soubor prejmenuje a pak mu to nebude fungovat, tak s tim bych asi dokazal zit....

Jeste bych mel obecnej navrh, slo by pridat nejakou volbu "debug mode", ktera by do nejakyho souboru logovala vyznacny akce (napriklad vstup do turnaje, konec RZ, mezicas, ...) s uvedenim presnyho casu, kdy ta akce nastala. Pripadne dalsi veci, ktery by pomohly pri hledani pripadnych problemu, soubor by se nemusel premazavat pri kazdym spusteni, moh by postupne rust a zaznamenavat tak historii pouziti.

_________________
7-segmentovka pro zobrazeni prevodu
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 10:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: fungování ;) Odpovědět s citátem

čau ;

mně funguje u pluginu vše a je asi jak má, jsem spokojený, fakt sqělá práce "Great job, Wally". Po jeho instalaci se mi ale ztratily v nabídce při online turnaji auta S1600 a nepodařilo se mi žádné nahodit i po dodání nových fyzik. Může to souviset s Pluginem, bo hledat jinde. Je pravda, že mi to nabídlo auto, které předtím vidět nebylo (Š WRC 2006) Wink Nevím, dík za odpověď
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

servis funguje?, dam plugin -rbrturnaj -shakedown - vyberu treba falstone, navolim auto (lancer_evo9N ) - stisknu s, dostanu se do servisu a vidim toto http://imagepros.us/uploads7/7dc1424440.jpg nejake nesmyslne hodnoty kdyz je chci zmenit jenom se vynuluji a nic http://imagepros.us/uploads7/c4bd6473ca.jpg potom se me zepta zmenil jsi sva peugeot206 nastaveni, ulozit? u vsech aut mi chce zmenit p206.
v online se do servisu nedostanu, co mam spatne? dik
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 16:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme