Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku omlouvám se, nějak se mi to v tom spěchu slilo dohromady. O Krestovi psal René a Kresta je Roman Rolling Eyes

No a co se týče vedení TR - pravidla pro další podnik jsou ve vývoji, na srazu jsme je prodebatovat nestihli, tak proto to píšu nyní sem. Je to návrh, a je na vedení, zda jej vezme v potaz.

A co se týče délky SR - je myslím jasné, že i jediná dvouminutová penalizace znamená, že už daný jezdec svou skupinu lidí, mezi kterými normálně jezdí nemá šanci dohnat. Při nejlepším je schopen na slušném počtu RZt stáhnout tak minutu a půl odhadem, ale víc ne.

Nabízí se zde ovšem také otázka, kdy SR udělit a kdy ne, jak dlouhé budou SR sekce atd., není to jen záležitost penalizace jako takové. Pokud např. by byla pro jednu SR celá jedna etapa, tak pak (vzhledem k počtu RZ zde a v reálu) by daný jezdec mohl dostat opravdu takové manko, že to nemá pak vůbec význam jezdit. Další otázkou je, zda by nešlo nějakým způsobem ošetřit velikost poškození, při kterém je auto na odpis a kdy je to oprava, kterou lze stihnout. Ale to už zavání trochu utopií. Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to s Keŕestou myslel jen tak že kdyby bylo v reálu SR 2min tak by např. na bohemce nemusel posledni rztu ani jezdit. Je to blbost a zbytečně by si komplikoval život ale je to tak. Jinak se asi přikláním ke zrušení SR, byl by to takový kompromis.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav: v tomhle s tebou musim nesouhlasit, protoze 5minut se dava vzdy, at uz je to kilometrova specialka, nebo 20~30~40KM dlouha rz

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Jakub





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas napsal:
PANCOCHA Jaroslav: v tomhle s tebou musim nesouhlasit, protoze 5minut se dava vzdy, at uz je to kilometrova specialka, nebo 20~30~40KM dlouha rz

No jasně, ale pak na to dohnání té případné ztráty máš v reálu větší kilometráž. V RBR na to tolik km nemáš a tudíž to prostě nedoženeš, i kdybys byl nějaký super jezdec. Souhlasím s Japanem poměr km RZ v rbr a reálu = poměr SR

_________________
BUJÁČEK RBR TEAM - Ford Fiesta Mk.VI S2000
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro zkracování SR nejsem, opět to nahrává arkádovějšímu pojetí jízdy! Jasně, že je pravda, že to neni uměrný reálu, ale v reálu se nejezdí pořád stejný rz do zblbnutí, v rbr jezdí spička pro nováčky nepředstavitelnou palbu, především díky detailní znalosti každého centimetru trati. Když zkrátíte SR na polovinu, lidi co nejsou rutinéři nemaj šanci bodovat. Další věc je , pokud se podíváte na výsledky TR z loňska, s penalizací se běžně bodovalo, otázka motivace je věc druhá.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas napsal:
PANCOCHA Jaroslav: v tomhle s tebou musim nesouhlasit, protoze 5minut se dava vzdy, at uz je to kilometrova specialka, nebo 20~30~40KM dlouha rz
A kdo se tu baví jen o jedne RZ , mysli se tu celkova kilometraz zavodu.Takze nejdriv dvakrat precist a pak neco napsat. Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych zachoval stávájící systém. Myslim že člověk kterej havaroval bude mít stejnou motivaci jet dál, at už bude penále dvě nebo pět minut. Navíc i poté co dostanu například dvě minuty penále za havárii a hned na další je záchytný bod, pořád to na jezdce, který nejede naplno, může stačit. A rozhodně mi nepřijde fér aby člověk, který boural, byl výše než ten který sice nejede tak rychle, ale strom netrefil.
EDIT: Přeformuloval jsem druhou větu, původně jsem to napsal blbě. Very Happy

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RAFAJ Dalibor





Založen: 17. 06. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Loučka/Lázy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SR by se klidně mohla nechat pět minut, ale dala by se i tři.Jo s druhou věcí musím souhlasit s Jardou, úhel otáčení by se měl trošku přiblížit reálu.Je to ale jen můj názor!

_________________
RafanRBR
www.tydlajda.cz

GO CRF GO!!!
Příspěvek Zaslal: pá srpen 01, 2008 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, s tím SR je to problém. Nicméně - byl tady myslím i záměr, dát SR sekci celou jednu etapu. A pokud má jedna etapa pár km ale přitom 12RZ, tak je to pak k ničemu.

Proto tedy napíšu jednu věc. Pokud zůstane systém SR sekce = 1/2 etapy, ok, smířím se s pěti minutami, i když i tak by tu podle mne mělo být 2,5 min.

Nicméně jsem zásadně proti, aby se jedna sekce SR roztáhla na celou jednu etapu a přitom zůstalo 5 min. penalizace. To už by celé SR zcela ztrácelo smysl.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to JAPAN...naprostá pravda.. som za 2,5 minuty a to uz len stoho dôvodu že nie vždy človek skončí jednu RZ pred záchytným bodom a dostane len 5 minut..vedšinou ta SR hodi tak o 2-3 RZ dalej a to už len tam je 15 minut a to je fakt velký problem stiahnut aspon minutu... ale keby bola SR 2,5 minuty za 3 RZ by ste mali len 7,5 minuty čo je aj tak dost a teoreticky strácate akukolvek šancu na dobre umiestnenie alebo body...mna osobne vždy dost naštve že za 2 RZ dostanem 10 minut a možem si ísť pískať...keby som dostal 5 minut je to menšie zlo a myslím že tiež by to len tak lahko niekto nestiahol...a arkádovosť?? voe ked je niekto arkádový tak to rozbije na 4 RZ dostane panale 7,5 a už doarkádoval lebo ho to nebaví potom.. dalej !!! začinajuci jazdci??? a ked ste vy išli prvu sezonu boli ste medzi najlepšími alebo čo?? ja som sa tiež trapil od zavodu k zavodu... a ked v nich niečo je tak sa tu trať naučia tiež a začnu jazdit dobre časy takže na toto by som sa nevyhováral....

tie stupne otáčania ma celkom zaujimaju..určite to pár strelcov trošku spomalí takeho SKROBANA to asi aj uplne zastaví ...som zvedavi lebo sám jazdím 560 na asfalte a nejakých 620 na sotol..no uvidime Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 11:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. Jsem rád že to tady někdo chápe. Jen málokdy se stane, že člověk ide do SR jen na jednu RZtu.

A i tak, mít 2,5 min ztrátu, tak si moc neškrtne. Můžete se pro zajímavost podívat do výsledků minulého ročníku TR. Tam je vidět, že to musí být jezdec totální špičky a ještě mít max. 1-2 RZ penalizaci aby pojel poslední z těch, kteří penalizaci nedostali.

Ve výsledcích daných skupin jsou totiž konečné ztráty na vedoucího jezdce skupiny max. 5-6 min, podle podmínek. Je tedy naprosto zcestné uvažovat, že by se někdo kratší penalizací dostat zpět tam kde byl....
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by se strašně líbilo kdyby třeba měla jedna etapa 6 RZ a dalsi treba více. Že by to nebylo 12 a 12.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vic nez 12 RZ jedna etapa? To bych s S1600 chcipnul

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to jo, ale myslím tím napříkald udělat 3 etapy. A každý závod by byly rzty jinak posltaveny. Třeba jednou by bylo 1. etapa 6RZ 2. 10 RZ 3. 8 RZ a na dalším turnaji zas jinak. Je to blbost ale jen mě to tak napadlo. Zajimave by to bylo pouze proto že by byly malé odstupy v etapách.
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tříetapové rally jsem taky přemýšlel, ale už vidím, jak by někteří řvali, že jsou etapy moc krátké. Myslel jsem tak 3x3dny
edit: a ještě víc asi, že nemají čas jezdit 3x týdně Laughing


Naposledy upravil NOVY Karel dne po srpen 04, 2008 21:12, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 04, 2008 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Další
Strana 5 z 26

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme