Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
THIEL Libor





Založen: 13. 04. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně, úplnej souhlas s Michalem. Před pár měsíci to vypadalo na úplnej konec - to si nikdo nepřál, protože nám závodění RBR přirostlo k srdci.

I když to tak ze začátku nevypadalo, teď po delším čase víme, že jsme byli schopni dát dohromady peníze (my všichni), koupit server, zařídit housing (admini), nainstalovat a zapojit server (admini) - to je přeci paráda, ne?

A proč to děláme - abychom si zase mohli hrát, zajezdit si proti "živejm" soupeřům. Snad se přeci nikdo nesrovnává, jak jede s F06 rychleji na kilometr než Gronholm a že to vypadá, že je rychlejší, ale že to bude asi fyzikou auta Laughing

Já tomu třeba vůbec nerozumím a nedovedu moc posoudit, jak se jednotlivá RBR auta liší. Ale jedno vím, že ať byly jakýkoliv auta, tak vždycky byli na předních místech stejný lidi - ono to asi stejně bude rukama Wink

Takže prosím, nechte debat jestli je tahle fyzika reálnější než ta druhá. Jestli budou mít lidi, co do toho viděj čas a chuť bylo by fajn, aby spolupracovali a pokusili se udělat dobrý, sjednocený fyziky - a klidně za 1 nebo 2 měsíce.

Ale když už se nám povedlo ten server zprovoznit a admini už do toho dali spoustu práce s oživením, pojďme si zase hrát. Já už bych se zase moc rád objevil někde ve středu pole nějakého turnaje, protože na některé z vás stejně nebudu mít ani s raketou Laughing
Libor
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 11:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

podepisuji se k Liborovi Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě chápu, že to myslíte dobře a všichni jste nadržení (já teda ne, protože kdoví kdy se dostanu k ježdění) na závody. To je dobře, však jste/jsme taky cvakali. Já to jen beru jako chybu, chybu v tom, že ty fyziky měly být a nejsou. Můžu říct třeba - na co nový tratě, když máme starý. K čemu ta práce, důležité je jezdit. Asi by se to nikomu nelíbilo. Tak proč jezdit na starých fyzikách ?
Uvažujte. Je dobré dělat pro RBR něco nového, nebo to mastit po staru ? Pokud v RBR nebudou novinky, tak to tu hru zabije. proto si stále myslím, že je dobré spustit to vše "po novu" a nepoužívat staré věci. Ale to nezáleží na mě, já jen prezentuji svůj názor.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co takhle "vyzkouset jestli to vubec na novym serveru funguje, a az bude prvni vetsi turnaj, tak se pojede na proverenych fyzikach"?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
THIEL Libor





Založen: 13. 04. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

anóóóó Laughing
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud Jarda Pančocha někomu sliboval, že do té a té doby udělá pořádek ve fyzikách, tak pak beru to, že jste na něj naštvaní. V opačném případě toto nechápu. Nové věci určitě mají smysl... Až bude pořádek ve fyzikách, tak se odstartují poháry. Do té doby se prostě pojede na nějakých fyzikách, aby se vyzkoušelo, jak to frčí, je v tom problém?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná to psal Vašek Korál to by šlo. Jako kompromis.
Některé moje názory jsou možná až příliš perfekcionistické, tak se některým omlouvám, ale vidím, jak se RBR žene do arkádové záhuby tím, že se slevuje a slevuje a slevuje...
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
to Martin Tuchyňa: Debata o tom co je a co není reálné mě opravdu baví.
1. NIKDO z nás nemá přesné informace o výkonech, krouťácích apod současných aut v MS.
2. Posuzovat výkonost auta podle výsledků. No budiž, ale na příkladu Stohla a Duvala bylo vidět, že XSARA není ufonský auto, ale řidič je ufon Exclamation Nějak jsem si nevšimnul, že by druhá C4 válcovala konkurenci.
3. K Focusu 06 tolik, taky jsem ho začal jezdit, ale to auto prostě opravdu létá. Fraizer Wells jsem s ním dal za 1:53,56, replay pošlu na vyžádání Laughing na druhý pokus. S Improu 06 jsem to horko těžko jezdil za 1:56. S C4 ho budem všichni jezdit za 1:50???
4. Srovnávání počtu aut s MS. Lze to srovnávat? Může v MS startovat 150 WRC nebo jakýchkoliv aut????

Kolegové, vždyť je to pořád jenom HRA Wink , a vždycky bude. V závodním autě je to přeci jenom o trochu něčem jiném. Ale jenom o trošku. Rolling Eyes


No a ty si to prave vystihol je to iba hra tak mi prosim dovolte startovat s tym s cim som zacal atd. Je to Focus 06 a nejde len o to ide o dalsie veci ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Aj Pyros ma pravdu Odpovědět s citátem

CO sa tyka Dejmek tych Stohl a pod. to je nieco o uplne inom mi si myslime ze Stohl ide to iste auto ako Seb teda ufonsku Xsaru ale ono to vobec nie je tak Stohl to pripravuje u seba a v svojich podmienkach a vobec su tam neni take podmienky ako boli v Citroene! To je ako dat Focusa sem na slovensko Dodimu a aj ked ma dobry team tak nikdy to nemozu zvladnut tak ako u M-Sportu a preto ten rozdiel. A to ze Xsara je ufonske auto dokazal Gigi na snehu ste zabudli viedol vyhraval a to v tom sedle prvy krat!!! A druha C4-ka ukazala svoju silu na asfalte a Dani je velmi mlady tak nemoze ukazat to co iny takze to porovnanie nie je na mieste. To by sa musel posadit do C4-ky niekto iny! Ale to nas vobec nezaujima ja neviem radsej budem chvilku cakat ako ist bez Focusa. Ale ja stale neviem preco by som nemohol ist. A co sa tyka toho ze lietam tak tak ako viem prejdem s WRC potom s N-kom potom s WRC a ten rozdiel mi nepripada realny zda sa mi byt maly ale mne to vobec nevadi ja som iba chcel poukazat ze neviem preco by Focus lietal. Ja stale neviem preco by nemohol ist obzvlast ked som to zacal skusat uz sa viem udrzat sem tam na ceste Very Happy bavi ma to s Focusom fandim Marcusovi zobral ma team urobili specialne pre mna skin na Focusa vsetci sa na tom natrapili a teraz nemam ist? Alebo mam teda si vybrat nieco ine nechapem. Preco tam nema byt ten Focus? Ved ja aj tak na nom lietat nebudem. A suhlaism plne s Pyrosom ze tato hra sa drzi iba vdaka jemu podobnym ze sa jednoducho vytvara nieco nove a prave nove auta drzia tuto hru nad vodou a aj ked nie je nieco dokonale tak bud cakajte alebo jednoducho podme presne tak ako to tu vsetci pisete. Podme hrat a dovolte aj mne hrat s Focusom. AK sa zakaze pre mna Focus tak to vidim tak ze zakazte aj vsetky ostatne auta a jazdime iba original fyziku a original auta. Teda ziaden Lancer EVO IX, ziaden P307, zaidne Subaru 2005 iba 2003 ziadna Xsara 2005 ina T4 a ziadna Fabia nic ... Ak nie tak pustite aj Focus ked uz isiel a nechajte ho zit. A ked Vas niekto obehne a viete ze to je iba vdaka tomu ze ma lietajuce auto tak Vam to tak vadi? Ja to urcite nebudem lebo na web idem prvy rok a ked sa taky najde tak sa na to povzneste. Ja ked budem jazdit nahodou aj na druhy rok tak si dam Focusa a ked bude C4-ka lietat a bol by som dobry a niekto ma obehne a budem vediet ze predtym jasne prehraval so mnou na rovnakych autach tak mi to vobec vadit nebude lebo je to hra. A ked to nie je hra tak tiez si myslim ze skutocnost je naozaj taka ze ten Focus je tak rychly tak neviem ... Tak pustite mi tam FOcusa a podme hrat alebo cakajme Very Happy

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Re: Aj Pyros ma pravdu Odpovědět s citátem

TUCHYNA Martin napsal:
CO sa tyka Dejmek tych Stohl a pod. to je nieco o uplne inom mi si myslime ze Stohl ide to iste auto ako Seb teda ufonsku Xsaru ale ono to vobec nie je tak Stohl to pripravuje u seba a v svojich podmienkach a vobec su tam neni take podmienky ako boli v Citroene! To je ako dat Focusa sem na slovensko Dodimu a aj ked ma dobry team tak nikdy to nemozu zvladnut tak ako u M-Sportu a preto ten rozdiel. A to ze Xsara je ufonske auto dokazal Gigi na snehu ste zabudli viedol vyhraval a to v tom sedle prvy krat!!! A druha C4-ka ukazala svoju silu na asfalte a Dani je velmi mlady tak nemoze ukazat to co iny takze to porovnanie nie je na mieste. To by sa musel posadit do C4-ky niekto iny! Ale to nas vobec nezaujima ja neviem radsej budem chvilku cakat ako ist bez Focusa. Ale ja stale neviem preco by som nemohol ist. A co sa tyka toho ze lietam tak tak ako viem prejdem s WRC potom s N-kom potom s WRC a ten rozdiel mi nepripada realny zda sa mi byt maly ale mne to vobec nevadi ja som iba chcel poukazat ze neviem preco by Focus lietal. Ja stale neviem preco by nemohol ist obzvlast ked som to zacal skusat uz sa viem udrzat sem tam na ceste Very Happy bavi ma to s Focusom fandim Marcusovi zobral ma team urobili specialne pre mna skin na Focusa vsetci sa na tom natrapili a teraz nemam ist? Alebo mam teda si vybrat nieco ine nechapem. Preco tam nema byt ten Focus? Ved ja aj tak na nom lietat nebudem. A suhlaism plne s Pyrosom ze tato hra sa drzi iba vdaka jemu podobnym ze sa jednoducho vytvara nieco nove a prave nove auta drzia tuto hru nad vodou a aj ked nie je nieco dokonale tak bud cakajte alebo jednoducho podme presne tak ako to tu vsetci pisete. Podme hrat a dovolte aj mne hrat s Focusom. AK sa zakaze pre mna Focus tak to vidim tak ze zakazte aj vsetky ostatne auta a jazdime iba original fyziku a original auta. Teda ziaden Lancer EVO IX, ziaden P307, zaidne Subaru 2005 iba 2003 ziadna Xsara 2005 ina T4 a ziadna Fabia nic ... Ak nie tak pustite aj Focus ked uz isiel a nechajte ho zit. A ked Vas niekto obehne a viete ze to je iba vdaka tomu ze ma lietajuce auto tak Vam to tak vadi? Ja to urcite nebudem lebo na web idem prvy rok a ked sa taky najde tak sa na to povzneste. Ja ked budem jazdit nahodou aj na druhy rok tak si dam Focusa a ked bude C4-ka lietat a bol by som dobry a niekto ma obehne a budem vediet ze predtym jasne prehraval so mnou na rovnakych autach tak mi to vobec vadit nebude lebo je to hra. A ked to nie je hra tak tiez si myslim ze skutocnost je naozaj taka ze ten Focus je tak rychly tak neviem ... Tak pustite mi tam FOcusa a podme hrat alebo cakajme Very Happy


Ty brdo ale som toho napisal to iba preto ze sa certim Twisted Evil Very Happy

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Prvy krat Odpovědět s citátem

Kedze chcem jazdit prvy rok a nepoznam tu teda pomery chcem sa spytat to ked nastupilo prvy krat nove auto napr. Xsara 2005 ci Subina 2005 ci Fabia 2005 tiez tu bolo tak vela kriku ze to nemoze ist atd? Ci ani nie lebo tieto auta este neboli take rychle a tym padom nic nikto nehovoril na fyziku?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SYKORA Michal





Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlín / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ma to cenu se tady hadat je to jen hra! Reseni je jednoduche. Server uz mate tak to co nejdriv puste v te verzi jak to bylo na posled nez to padlo a ty fyziky hned jak budou nove tak se budou menit az se vymeni vsechny je to jednoduche! Opravdu nechapu proc nekdo kdo vi, ze nema cas delat fyziky rekne, ze je v tom udela poradek Exclamation Ted je dulezite pustit co nejdriv plugin a jezdit i na tom co je jeste z minule verze pluginu hlavne JEZDIT!

To Pyros - Tve nazory se me moc nezamlouvaji beres vse hlavne, aby to sedelo tobe a kdyz to tak nebude tak uz tady delas machry. sorry chce to kompromis kdyz uz se stalo to co se stalo Confused
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Martin Tuchyna: Samozřejmě máš v pravdu v tom, že nová auta jsou čerstvá krev do žil RBR. Nikdo samozřejmě nechce zakazovat nové to nebo tohle auto. Celý problém je v tom, že zdejší komunita (alespoň jsem to z fóra tak pochopil) by se ráda držela reality jak je to jenom možné. Minimálně v tom smyslu "AŤ se RBR nepřiblíží CMR", tj. sednu si k tomu a za 2 dny jezdím dobře a za týden vyhrávám šampionáty na nejtěžší úroveň. Jenže právě takový je F06 oproti ostatním WRC. Má poměrně dobrý default setup, má neskutečnou a nereálnou topspeed a jen tak do něj sedne průměrný jezdec a začne si jezdit osobáky bez jakéhokoliv ladění apod. Prostě arkáda. Přijdu, sednu, vyhraju a to je celé merritum věci. Dle mého názoru je to cheat car. Přestože se mi nesmírně líbí, fandím Hurvajzovi a mám teamovej skin. Howgh, domluvil jsem
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SYKORA Michal





Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlín / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, že vetsina lidi vam neplatila za to, aby pak jezdily ze zakladnima autama Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme