Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám vůbec nic proti texturam, jsou skvělé. Ale strasně mě dokaže nasrat když se zastavím o nic Twisted Evil (ted to jsou emoce) Laughing
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ale to "nic"určitě nebylo na cestě,že? Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ byl si ve více zatáčkách předtim širokej. To mě se to stalo neočekávaně a náhle jako rána z nebes a oheň vše dokonal. Ve druhé etapě už jsem jel hop nebo trop. A bylo to hop do zdi.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No však právě proto, protože jsem byl venku a čekal jestli bude nebo ne. V tom to spočívá že nevíš co tam je Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K Mikuldovi asi toto: tentokrát se v anglii NIC "nekácelo" (a v japonsku jen tráva). Díval jsem se inkriminované místo a je tam malý stromek, vysoký asi dva metry, a má silnou kolizi (známý jako železný, či betonový keř). Prostě smůla po jezdecké chybě.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na tom videu ten stromek byl vidět i když málo.Možná to bude tím jak psal Pyros:http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=2229
Každé odstoupení je nepříjemné,ale přiznejme si,že pokud už letím mimo trať,málo kdy s tím něco nadělám.
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale pozor já tady nějak nekritizuju textury ba naopak jsou opravdu pěkné. Moc se mi líbily. Byla to jezdecká chyba, to je jasné a spíš jsem to myslel na jednu z chyb RBR tzv "betonových stromků" . Takže bohužel,udělal jsem chybu a pro mé neštěstí tam byl i tento stromeček Smile Bohužel,moje chyba

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Mikulka:Já taky nekritzoval tebe nebo textury.Psané slovo má nevýhodu absence intonace.Chtěl jsem říct,že asi je v RBR spousta věcí které se změní proti vůli toho kdo mění např.textury.Ono je taky všeobecně známo,že textury nemění vlastnosti trati a přesto mám nejen já pocit,že po instalaci textur se někdy víc,či míň změní chování auta na trati.Není jiné obrany něž poctivě trénovat.Textury jsou ozvláštněním TR a přes všechny jejich chyb jsou oživením rally.A ty stromky známe bohužel asi všichni. Very Happy
Příspěvek Zaslal: so říjen 18, 2008 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od Honzy, či Vaška jsem to vůbec jako kritiku nebral. Petr tak trochu vyzněl, ale spíš jsem chtěl ujistit ty, co to eventuelně nejeli, že se nemusí bát "neviditelných" stromů a když jsou mimo, tak nemusí trnout, jestli do něčeho narazi, nebo ne Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Martin: Ne ne, textury se mi strašně líbí protože to je pěkná změna trati. Ztratíš brzdné body, sleduješ víc prostředí kolem sebe a tímpádem ztrácíš větší koncentraci. A jak je u mě normální že se dostanu ven tak nevím jestli tam něco je nebo ne, bohužel pro mou smůlu tam vždy něco je. Každá změna jen třeba lístků na stromě je zpestření tratě o nejde jen o pořád stejný stereotyp. Fuj to bylo vyčerpávající Laughing
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ačkli TR je ještě na začátku, myslím, že toto byl skladbou pro mě jeden z nejlepších podniků. O to víc mě mrzí, že hned ve třetí zatáčce mi vytuhnul počítač a já se nemohl svézt na tak pěkné podzimní soutěžiMadCrying or Very sad. Ještě že mě manager donutil jet alespoň test, takže jsem si užil jízdu pro radost, pěkně bokem ze zatáčky do zatáčky. A pak jsem se ještě dočkal dalšího zklamání, a sice nemožnost startovat ani ve druhé etapě, protože jsem neprojel ani prvním mezičasem. Takže ač nejeda, tak velmi chválím.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 11:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím:)koukám do výsledků a doufám že se většině z vás náš podnik líbil Wink Blahopřeji všem co dojeli tak jak chtěli a ti co tak nedojeli Laughing Mají šanci příště...Děkuji vedení za bezproblemovou přípravu zavodu,skvělé textury a bezproblemový průběh rally:)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky musím napsat chválu na skladbu tratě a i na logičnost počasí.
M.Kučera:A Tobě díky za textury,myslím,že né vždy se všechno úplně podaří,ale tentokrát to myslím bylo opravdu hodně dobrý.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidám. Tyhle textury byly fakt supr. Sice mě bolela očka, ale to je jen tím, že s tou hranatou pixlou, do které koukám, neudržuju přátelské styky. (čti jsem hovado a neumim to nastavit)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím všechny, kterých se to týká, aby odeslali ke kontrole replay z RZ1 Tanner a RZ11 Sipirkakim
Jen připomínám, že letošní sezonu se podle pravidel už nerozesílají upozornění na PM. Časový limit pro upload vyprší ve čtvrtek 23. 10. 23:59

V rámci férovosti nabízím na požádání jakýkoliv svůj replay z jiné rz, aby se zamezilo tomu, že si vyberu právě který potřebuju. Není to žádné silácké gesto, jen aby bylo zachováno závodění fair-play.

Díky všem dopředu za maximálně brzký upload, aby pak mohly být výsledky potvrzeny co nejdřív.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme