Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 12.10.-18.10.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, tak mi teda pošli třeba rz 21 a 22, já Tě prověřim Twisted Evil

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne říjen 19, 2008 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslal jsem, až se mrkneš tak mi nahoď ještě svoji rz24. Mrknu, jak to tam u tebe bylo s tou nervozitou Laughing

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po říjen 20, 2008 8:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

...a sakra, pro dobrotu na žebrotu Very Happy

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: po říjen 20, 2008 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná odveta, já to myslel jen aby písmo nestálo Very Happy

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po říjen 20, 2008 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ponauceni: Neser boha a adminy - ja to rikam furt Twisted Evil Very Happy Twisted Evil

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 20, 2008 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Prosím všechny, kterých se to týká, aby odeslali ke kontrole replay z RZ1 Tanner a RZ11 Sipirkakim
Jen připomínám, že letošní sezonu se podle pravidel už nerozesílají upozornění na PM. Časový limit pro upload vyprší ve čtvrtek 23. 10. 23:59

Díky všem dopředu za maximálně brzký upload, aby pak mohly být výsledky potvrzeny co nejdřív.


Vypršel časový limit pro upload požadovaných replayů a bohužel jsme se nedočkali záznamů ode všech. Chybí David Kučera, David Pelánek a Jan Nechanický. Tito budou penalizováni podle pravidel.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já jen doufám, že byli před tímto rozhodnutím upozorněni. Neni to sice povinnost pořadatele, ale jsme lidi a hrajeme hru, že...

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 14:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Néééé. Ach ne! Já na to úplně zapomněl Crying or Very sad. Byl jsem tenhle týden nějaký zmatený, posílal jsem replaye Honzovi Dobešovi, ale odeslání replayů na plugin mě vůbec nenapadlo Mad. Já vím, je to moje chyba. Pravidla jsou pravidla, ale já si to uvědomil až dnes ráno ve škole, když už bylo pozdě. Svou chybu jsem napravil, ale už je pozdě Sad. Strašně mě to mrzí. Je to opravdu moje hloupost. Ještě včera jsem na pluginu jezdil, ale neuvědomil jsem si, že mám nějakou povinnost poslat replay. Neprosím o žádnou vyjímku. Na odeslání replaye byla lhůta dostatečná a já si to neuvědomil, ale jsem jen člověk a tohle se stát může. Děkuji za pochopení
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Jindrou, jsme lidi a hrajeme pouze hru pro zábavu a né si ji zkazit tímto zbůsobem. Chtěl bych se zeptat jestli byli výše uvedení jezdci upozorněni zprávou..děkuju za odpověď

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ouuuu to snad néééé. Mickey rozesílat zpravy vedení TR nemusí není to v pravidlech, ale tajně doufam že se pro poprvé slitují Crying or Very sad Je to obrovska ztrata. I když jak psal Dadas je to jeho chyba možna by šlo přimhouřit oko. pls

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přimouvám...David Pelda byl celý týden mimo Sad Crying or Very sad

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 0:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pravidla su pravidla Wink keby to bol niekto iny tak tu ani nepisnete Twisted Evil take citaky ako od dadasa tu mozu padat kazdy druhy tyzden od niekoho ineho(odomna asi ne, na take umiestnenie asi este nemam), to budete kazdemu povolovat vynimky ze je to prvy krat? nic v zlom hej?chapem ze je to len hra, ale kazdy mame rovnake pravidla a vzdy sa tu pise ake su prisne,tak nech to aj tak ostane pls, kazdy ma toho vela Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 0:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, nikdo neříká, že pravidla jsou k ničemu. Já myslím, že už je prostě rozhodnuto a kdejaké prosby nejsou na místě. Pravidla jsou pevně dána a basta. Ale pak nastupuje druhý faktor a tím je lidskost. Prostě když vidím, že jsou kluci, který to hrajou a berou vážně, tak by mi přišlo správné, je na nesplněnou povinnost upozornit. Vím, že kluci z pořadatelství toho maj strašně moc a že toho pro TR udělají nespočet. Ale přemýšlím, je jeden mail opravdu takový problém? Zlí jazykové by mohli dokonce namítnout, že Kučera i Pelánek jsou Chrástovou konkurencí... Tomuhle bych absolutně nevěřil a přišlo by mi to lichý. Apeluju jen na lidskost. Pořadatelé nemusí odpovídat na každý mail, jistou dávku odstupu chápu například v souvislosti s resetama, kde je nutné poslat správý formát mailu, protože žádostí jsou určitě desítky. Já ale přemýšlím, jestli je tenhle druh jednání nutnej i v tuhle chvíli... Já třeba dostal pentli, přitom jsem si replaye projížděl a nejsem si vědomej chyby, ale budiž, jde o pár vteřin (i když leckdy zásadních). Ale od stolu zcela zhatit už podané výkony bez jakékoliv snahy na to upozornit, to mě mrzí.

PS: zařekl jsem se, že už tady nebudu nic negativního psát na stranu pořadatelů. Kluci toho mají dost a ne vždy jsou ideální podmínky. Ale tohle jednání mě prostě mrzí. Crying or Very sad

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 1:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MISAK Vit





Založen: 09. 03. 2007
Příspěvky: 77
Bydliště: Račice u Vyškova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Martinem. Pravidla musí platit pro všechny. Ať je člověk první či poslední všem stejný metr.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 5:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Vítem, všem stejny metr. Taky jsem měl loni nějaký divný setap a šel jsem na disk. At je jméno zvučné nebo špičkové a nebo neznámé pro všechný stejný metr. Tito kluci jezdili i celý lonský rok a ví že po každem odjetem závodě se posílá replay. Very Happy Holt pravidla jsou pravidla. A co se týče lidskosti že je to poprvé. Už vidím Michala jak si zavádí deníček s věcma co kdo měl poprvé Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 8:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme