Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Prosím, napište sem všichni, komu to někdy samo zatáčelo
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Prosím, napište sem všichni, komu to někdy samo zatáčelo Odpovědět s citátem

Ahoj, protoze se muj problem nezlepsil a spis se zhorsuje tak, ze uz nemuzu skoro vubec jezdit. Tak mi napiste, komu se to uz stalo taky. At vim, kolik lidi to uz nekdy postihlo. O par uz vim... Btw. jsem si po mnoha pokusech jisty na 99%, ze chyba neni na me strane. Diky moc Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Prosím, napište sem všichni, komu to někdy samo zatáčelo Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Ahoj, protoze se muj problem nezlepsil a spis se zhorsuje tak, ze uz nemuzu skoro vubec jezdit. Tak mi napiste, komu se to uz stalo taky. At vim, kolik lidi to uz nekdy postihlo. O par uz vim... Btw. jsem si po mnoha pokusech jisty na 99%, ze chyba neni na me strane. Diky moc Wink


Fungujou ti správně ovladače na volant ?? tedy pokud nejezdíš kláves. Někdy mívá volant "cuky", když už má dost, nebo jsou poškozený ovladače. Něco podobného dělá taky špatně nainstalovaná fyzika...u Fordu to dělalo při brždění, zabrzdil jsi a jelo to doleva - stačilo správně přidat fyziku...
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vis, chyba neni u me. Jsem si tim jisty. Dela mi to na 4 ruznych pocitacich, na volantu i klavesnici (nekolika) z ruznych woken s ruznyma instalacema RBR. Spojuje je pouze muj profil z plug-inu jinak nic... Btw. dela to i Vratovi Honzalokovi (nekdy) od te doby, co jsem tam jezdil MCR. Na vlastni kuzi si to tam vyzkousel i Skorpion pri Wallesu...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Vis, chyba neni u me. Jsem si tim jisty. Dela mi to na 4 ruznych pocitacich, na volantu i klavesnici (nekolika) z ruznych woken s ruznyma instalacema RBR. Spojuje je pouze muj profil z plug-inu jinak nic... Btw. dela to i Vratovi Honzalokovi (nekdy) od te doby, co jsem tam jezdil MCR. Na vlastni kuzi si to tam vyzkousel i Skorpion pri Wallesu...

Hm, tak nevím...takovýhle specifický chyby...to je těžký Rolling Eyes Nevim.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prave, ze to je hrozne divna chyba a bojim se, ze se ji nezbavim Sad

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 19:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Zataceni Odpovědět s citátem

Me zase delalo pres plugin to, ze to obcas jakoby natahlo nejaky uplne jiny setup nez default ktery jezdim (tak si to alespon vysvetluji, i kdyz zadne user setupy tam nemam). Pozoroval jsem to i v turnajich v nejakem poharu a i kdyz jsem zajel nejaky turnajek s opakovanim RZ tak se casto stavalo, ze se auto na te same RZ chovalo jinak. Napriklad rizeni reagovalo trochu pozdeji a auto bylo daleko vice pretacive. Dodavam, jen ze slo o S1600. Taky mi obcas nezaradilo 1 na startu a musel jsem ji zaradit ruco (jezdim automat). Nevim jestli to souvisi ale tod byval muj problem.
Příspěvek Zaslal: út květen 02, 2006 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Re: Zataceni Odpovědět s citátem

Petik napsal:
Me zase delalo pres plugin to, ze to obcas jakoby natahlo nejaky uplne jiny setup nez default ktery jezdim (tak si to alespon vysvetluji, i kdyz zadne user setupy tam nemam). Pozoroval jsem to i v turnajich v nejakem poharu a i kdyz jsem zajel nejaky turnajek s opakovanim RZ tak se casto stavalo, ze se auto na te same RZ chovalo jinak. Napriklad rizeni reagovalo trochu pozdeji a auto bylo daleko vice pretacive. Dodavam, jen ze slo o S1600. Taky mi obcas nezaradilo 1 na startu a musel jsem ji zaradit ruco (jezdim automat). Nevim jestli to souvisi ale tod byval muj problem.


S timhle jsem se setkal uz nekolikrat taky, ale spis si myslim, ze chyba je na strane RBR. K tomuhle jsem dosel kdyz jsem si dal rychlou rally s novym setupem, kdy prvni jizda v poho az do cile.... Pak reset - setup na vylizprdel. Znovu reset a vse opet v poho.... Proste se to nekdy stane... jakoby si hra sahla pro uplne jiny setup

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: čt květen 04, 2006 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo me to taky zatcelo, je to jako dost na pic... Treba by pomohlo preinstalovat wokna, ale to je to nejhrubsi reseni... Me se to stalo jenom v pluginu, tak by me zajimalo, jestli se to nekomu stalo i v normalni hre?

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 04, 2006 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion: Nepomuze ani to, ani format disku ani jiny hardware, vyzkouseno Sad

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 0:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to je fakt divny. Me to nikdy v zivote neudelalo, az mi to rikal Vrata. Pak jsem jel na jeho PC a presvedcil jsem se o tom na vlastni kuzi... Volantem to nebude, tak nic jineho nez HW nebo SW v pocitaci me nenapada. Spis myslim, ze to bdue ale HW, kdyz po preinstalovani woken to dela porad Sad To jako to moje pripojeni, sem to rozdejchal az po prenstalovani woken. Jinak vsechno slo, jedine co neslo bylo pripojit se v RBR online... Taky to nikdo nevysvetli. Zkuste porovnat HW, jestli nemate neco stejneho?!

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 1:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me to dela u Vrati, u me i u me doma na jinem kompu...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 1:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Zataceni Odpovědět s citátem

A mate koupeny original nebo ne? Uz jsem se setkal s hrama ktere si nekdo okopiroval z originalu, sly normalne spustit ale ochrana spocivala prave v podobnych "prasarnickach" behem hry. Pocitam ze zamernych "prasecinkach" od autoru. Pokud pak nainstaloval hru z originalu a original pouzil pro spusteni tak to chodilo OK.
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 11:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, musim se priznat, ze originalku nemam. Zacal jsem s Richardem az nekdy v lednu na pokus, mesic to bylo dobre a nezlobilo, to uz jsem si i chtel tu originalku koupit. V tu dobu to ale zacalo a kupovat si ji s tim, ze nemam vubec zadnou jistotu, ze to zmizi jsem uz nechtel riskovat. Je divne, ze to driv nedelalo a ted to dela kdekoli a kdykoli i z nove instalace i z ruznych woken a hardwaru...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: pá květen 05, 2006 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě to jednou zatáčelo místo doleva tak doprava a zase obráceně......asi nějaká hcyba ..Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 07, 2006 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam originalku a dela to dal...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so květen 27, 2006 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme