Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

pomoc - RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tož úsudek jsem si udělal také a dál to rozmatlávat nebudu.
Je to pod moji úroveň
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

to admiín :dovolil bych si doporučit toto téma zamknout než dojde k dalšímu napadání kterékoli zúčastněné strany.


Naposledy upravil BITTNER Jan dne út květen 29, 2007 12:09, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karel Kuncl má naprostou pravdu Idea Idea

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No po precteni poslednich dvou stranek, si myslim muzu statecne prohlasit, ze Andela byla oproti tomuto docela nula Rolling Eyes Twisted Evil

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milá SeroSonulko ,
ty jsi na tydle stránky a na forum vtrhla jak velká voda a děláš akorát rozruch.
Nejsem admin ale tady je to hlavně o RBR a na to jsem tě upozornil ,na skutečné rallye je zaměřen spíš portál eWRC kde se zajímám o reál.
Tvoje výpady proti těm co tě neberou jsou směšné a akorát zabírají prostor.
A jak má fungovat manažer mám jiné představy - takovým titulem se nechlub.


Toto je zkopírovaná soukromá zpráva, která mi byla zaslána asi "panem" Bittnerem, na toto nemám nárok reagovat?

Co se týče skutečné rally, tak si myslím, že ta sem patří, ostatně je to povoleno viz odkaz od moderátora...

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 1:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro pana Červenku!!!!!

Dobrý večer,


píši za manželku, tak doufám že to nevadí. Po dlouhé době slušná zpráva, 200 máme na auto a na sezonu počítám tak s 500 až 700, to je tak reálná suma na Felici, Favorita nebo Hondu v S třídě. Ty stránky co nám posíláte už známe na zpaměť, ale i přes to děkujeme za zájem. Každá taková reakce nás zahřeje. A mimochodem už jsem dlouho nehrál, nemám čas, ale je to ten nejnadupanější simulátor na rally co jsem kdy hrál, fakt super super super!!! Ještě jednou děkuji a doufám, že nám to výjde!
Nashledanou na rally.

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 1:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Tož úsudek jsem si udělal také a dál to rozmatlávat nebudu.
Je to pod moji úroveň
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

to admiín :dovolil bych si doporučit toto téma zamknout než dojde k dalšímu napadání kterékoli zúčastněné strany.


JJ, svatá pravda pane na úrovni, hlavně útoky z Vaší strany...., že??????? viz soukromá zpráva, kterou jste mi zaslal....

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 1:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Tohle fórum to je opravdu maso Very Happy . Někdo se sem nacpe bez respektování zažitých pravidel a ještě do toho zatáhne celou rodinu Shocked . Ale nic. K tomu ježdění. Jestli můžu doporučit tak za 200 tisíc maxima, ani neuvažujte o Sprintrally. Jak jistě víte musíte mít homologovaný auto, sedačky, pásy, hasicí systém, přilby a oblečení. Jenom příslušenství bez auta stojí kolem 100 tisíc k dostání v Renocaru v Brně. Proto doporučuji Volný pohár, kde se svezete v dvoudenních soutěžích, které jsou mnohdy zábavnější než velký mistrák (alespoň pro jezdce), samozřejmě je levnější i startovné (Posázaví 5000 Kč, Krumlov 25000 Kč. Jako auto rozhodně berte jakékoliv Nko předohrab (podstatně levnější provoz než Áčko) i s prošlou homologací (VP to povoluje). Jo a můžu říct, že kolikrát je to v tomhle virtuálním světě lepší než v reálu, každopádně to míň bolí a opravy nic nestojí.


Pravda, ano pravda to je, moc díky za zprávu, moc mě potěšila.
Ale přece jen, možná si nabijem a vrátíme se ke hře, ale přece jen zkusíme ten reál....

Soňa

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 2:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ty ŠERÁ , začala jsi ty a opět jen provokuješ a prudíš ?
Je pod moji úroveň s tebou ztrácet čas a vézt žabomyší války.

P.S.: adminům slibuji že do tohoto vlákna už reagovat nebudu.
Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 7:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak jsem si zde trošku početl a teda jako tohle je jednání. Když Vám někdo poradí nějakej odkaz někam/na někoho, tak hned že to znáte/znáte z paměti. No a když Vám někdo řekne vlastní názor, tak jdete hned na tvrdku proti němu. Jednání takového "nejlepšího" manažera neni zrovna moc přesvědčující o jeho kvalitách.
Výsledek? Moc dobrý dojem tady z toho opravdu nemam.

Ale tak pokud se Vám podaří se dostat na tratě, tak si myslím že si spousta lidí tady odtud na Vás vzpomene Smile což je v podstatě tady dobře položená reklama Wink

přeji hodně štěstí, budete ho potřebovat.

manažer RT--WRC-- Wink
(nejsem nejlepší, ale vedu si dobře)

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 7:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
ty ŠERÁ , začala jsi ty a opět jen provokuješ a prudíš ?
Je pod moji úroveň s tebou ztrácet čas a vézt žabomyší války.

P.S.: adminům slibuji že do tohoto vlákna už reagovat nebudu.
Cool


Pane Bittnere, my jsme si potykali? Nějak jsem na to zapomněla...

Pod Vaši úroveň??? Tak proč reagujete???

Slibuji moderátorům, že s tímto končím!!!!

Vy tady pořád jen uvádíte,že je to o rally...Tohle napádání mé rodiny je rally????
Jen proto, že jsem se obrátila o pomoc?
Ze začátku jste měli kecy o křehké bytosti...,ale jakmile jste zjistili,že to myslíme vážně,tak jste všichni otočili! Pročpak asi?
To s tím, že ty stránky známe zpaměti bylo myšleno v dobrém...jen jsme chtěli poradit, jestli jsme třebe něco někde nepřehlédli, a když jsou toto stránky o rally, tak jsme mysleli, tedy já jsem myslela, že se tady najde někdo, kdo nám bude chtít pomoci, kdo bude mít zájem se objevit ve skutečné rally...
OMLOUVÁM SE VŠEM, KTERÝCH JSEM SE DOTKLA....
Je mi líto, že máte zastřené vidění díky hře..., kvůli které nevidíte reálný svět....ta hra je ale fakt skvělá!!!
Ale je i skutečný svět a já jsem šťastná, že můžu být i se svým milovaným mužem ve skutečném světě, ve světě skutečné rally....
Něco mi tyto stránky daly...našli se i lidé ochotni pomoci, ale také mi tyto stránky otevřely oči co se týče lidech točících se ve světě her....a to to, že nemají reálný pohled na svět...
NECHCI SE TÍMTO NIKOHO DOTKNOUT, URČITĚ SE NAJDOU I TACÍ, KTEŘÍ MAJÍ REÁLNÝ POHLED JAK NA HRU TAK I NA REÁLNÉ RALLY!!!
Ale napadající pan Bittner....tak ten dle mého názoru...určitě ne, to nemůže být dobrý člověk, který bezdůvodně napadá někoho, jen kvůli tomu, že chce něco dokázat...
mindráky jsou svinstvo, že???
Nebo se mýlím? Je to přece jen můj názor, tak si z toho nic nedělejte, jsem jen ženská...tak se se mnou nezahazujte.....

Kdybych byla chlap, jednali by jste jinak...
Co to s vámi lidi je? Tady si už nikdo nepomáhá?
Kdybych chtěla pomoct s hrou, tak to by bylo jiné..., že?

Měli jsme jen nápad....a chtěli jsme poradit...

VŠEM TĚM, CO TO S NÁMI MYSLELI DOBŘE, OZVALI SE A TŘEBA I PORADILI MOC DĚKUJI!!!!!

PANU BITTNEROVI A JEMU PODOBNÝM TAKY DĚKUJI...A TO ZA OTEVŘENÍ OČÍ....
TAKY ZA VELMI PRO CHYTRÉHO MUŽE PŘÍJEMNÉ SOUKROMÉ ZPRÁVY, KDE NAPADÁ MNE A MÉHO MUŽE!!!!!

TAKÉ DĚKUJI ADMINŮM, ZA TO ŽE KDYŽ JSEM SE CHTĚLA JEN BRÁNIT, ZAČALY CHODIT VÝHRUŽNÉ ZPRÁVY...

VŠEM DOBRÝM LIDEM NASHLEDANOU NA TRATÍCH, AŤ UŽ NA REÁLNÝCH NEBO VE HŘE!!!!

SOŃA ŠERÁ

nestydím se za sebe...mám uvedeny odkazy, kde mne zastihnete, tak mi můžete nadále odpovídat....

P.S. Na trati ve skutečné rally nás dozajista uvidíte, na to vemte jed....a myslím, že dost brzy....

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

uz to nehul Very Happy

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

když už se tu začalo takhle brutálně ,dám sem kopii mých dvou P.M. rodině Šerých. já osobně jsme na nich nezaznamenal žádnou výhružku ,ale posuďte to vy ostatní :
zde kopie prní P.M. :

Milá SeroSonulko ,
ty jsi na tydle stránky a na forum vtrhla jak velká voda a děláš akorát rozruch.
Nejsem admin ale tady je to hlavně o RBR a na to jsem tě upozornil ,na skutečné rallye je zaměřen spíš portál eWRC kde se zajímám o reál.
Tvoje výpady proti těm co tě neberou jsou směšné a akorát zabírají prostor.
A jak má fungovat manažer mám jiné představy - takovým titulem se nechlub.

proběhla jedna zpráva a já odpověděl další P.M. (ani v té se mě nepodařilo najít výhružku -ale posuďteč sami):
Když už tak hezky diskutujem ,máš tuto hru doma ,hráli si ji ,hraješ ji ?

Tento plugin funguje jen díky sbírce nadšenců a proto se mě nelíbí ,že si tu někdo hraje na manažera a krade prostor z něčeho o čem ani neví jak funguje a proč funguje a za čí peníze funguje.
Nejsou to osobní útoky ,je to pouze upozornění na jakých stránkách a na jakém foru řešíš svůj problém ss skutečnou rallye.

To že chceš splnit sen svému muži je skvělý ,kéžby moje žena chtěla něco takového pro měš udělat ,ale abych si nestěžoval tak dostávám k narozeninám vstupenky na závody.
Takže závěrem ,nevyhazuji tě odsud ,ale toto forum je směřované této hře nikoli skutečnému rallye.
moje doporučení tedy zní ,problém se skutečnou rallye řeš na eWRC a tady simulátor a budu v klidu a budu ti přát mnoho úspěchů.

s pozdravem Bittner Jan

P.S.: moje info o EVO8 bylo myšleno upřímě a vážně - info o penězích jsem neviděl a netušil

Tož a teď si piš co chceš, ať každej vydí jak jsme tě napadal.
Laughing Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 10:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde mi to celý jako nějaká parodie. Eště jsem neviděl někoho kdo by chtěl dělat aktivně rally pokládat na takovémto foru podivné dotazy. Zvláštní.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 11:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy

Miláčkové.............

moc se omlouvám, že zde ještě opruzuji, ale chci Vás jen poprosit, pokud mi někdo ještě chcete napsat něco krásného a milého, zkuste mi vykat!!!

S nikým z Vás jsem si nepotykala!!!!

Jsem ve věku, kdy si sama rozhoduji s kým si budu tykat, ale pan Bittner, Stejskal apod. to rozhodně nejsou..........

SORRY................

papapa

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto téma zamykám, výrazně se diskuze odchýlila od poslání tohoto fóra...

SERASonulka: Prosím, přečti si ještě jednou a pozorně pravidla fóra, pokud je nechceš respektovat, tak toto fórum nepoužívej Exclamation
Příspěvek Zaslal: čt květen 31, 2007 17:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme