Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Tanner
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já v turnajích jezdim strašně podprůměrně. Vždycky chytnu nerva a udělám chybu v první zatáčcě, docela mě to štve Smile

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: pá září 30, 2005 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slanáč





Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Švihov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jste psali o těch čtyřkách zatáčkach tak je jezdim přes levou nohu... Ručka sice líp natočí auto, ale necháte tam daleko víc. Přes nohu stačí auto v rejdu lehce utrhnout a pak pod plynem ven. Jde mi to tak celkem v pohodě. Smile
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja taky neco pridam. Ty 4ky jezdim vetsinou s jemnym tuknutim rucky pri naletu do zatacky (bacha,jezdim na klavesnici! takze nevim jestli pro ty s volantem dobre).Vubec Tahle RZ je pro dobry cas jezdit bych rek celkem agresivne. Kdo chce muze si tady http://student.fsid.cvut.cz/~honzalek/tanner.rpl juknout na replay tanneru,ktery jsem z fleku tedka odjel. Vubec na tanner bych se mohl nazyvat odbornikem Embarassed - staci se juknout sem http://www.swedishsimracers.com/rbr/ranking.cfm (a dat The Mask - to jsem ja). Sice jsou obe jizdy hodne rezany a asi 4 mista bych tam nejradsi nemel,ale i bez nich by to 2:50 dalo v poho.Tak i tak jsou velmi rychle.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2005 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruda
Anonymní







Příspěvek Předmět: Nazpaměť Odpovědět s citátem

Jak tak hru RBR sleduju, tak 95% lidí co hrají turnaje v podst. žádný rozpis nepotřebují! Tratě mají najeté úplně nazpaměť, každou zatáčku vychytanou do nejmenších detailů a najetou 1000-krát! Spíš než rally (kde je vaše rychlost na 99% závislá na rozpisu) mi takovéhle hraní připomíná okruhy!
Příspěvek Zaslal: so březen 11, 2006 10:14
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: Nazpaměť Odpovědět s citátem

Ruda napsal:
Jak tak hru RBR sleduju, tak 95% lidí co hrají turnaje v podst. žádný rozpis nepotřebují! Tratě mají najeté úplně nazpaměť, každou zatáčku vychytanou do nejmenších detailů a najetou 1000-krát! Spíš než rally (kde je vaše rychlost na 99% závislá na rozpisu) mi takovéhle hraní připomíná okruhy!


No tak v z8sade máš pravdu, vačšinu tých tratí poznáme skoro naspamäť, ale bez rozpisu ich neodjazdím,vyzkúšané Laughing Aj keď ja osobne takmer vôbec netrénujem, hru zapínam len cez víkend na MČR a Euro turnaj, inak nejazdím, ale tie trate mám hold v pamäti(v MS tomu hovoria skúsenosti Laughing ).Ale aj mne by sa páčilo zapnúť hru, prihlásiť sa na server natiahla by sa nová trať, mal by som dva prejazdy apotom na ostro, ale to je asi nereálne. Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so březen 11, 2006 18:09
Návrat nahoru
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak bylo receno.Zkus si ty trate jezdit rok a o i kdybys nechtel tak si je zapamatujes.Bohuzel to je nevyhoda-malo trati. A ta vec s tim rozpisem je kupodivu taky pravda.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: so březen 11, 2006 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Tanner Odpovědět s citátem

Za kolik se dá zajet Tanner, pokud pojede korektní stopu, tedy čistě bez řezání zatáček?
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Re: Tanner Odpovědět s citátem

Henri napsal:
Za kolik se dá zajet Tanner, pokud pojede korektní stopu, tedy čistě bez řezání zatáček?
Typuju 3:10.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Tanner Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Henri napsal:
Za kolik se dá zajet Tanner, pokud pojede korektní stopu, tedy čistě bez řezání zatáček?
Typuju 3:10.
Ja jsem velmi cisty jezdec a zajel jsem to za 3:03:35, ale to mi nedalo, sedl jsem k tomu, udelal extra setup a jel nekolikrat po sobe. Jinak jsem rad, kdyz zajedu pod 3:10

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 9:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme