Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problémy s grafikou - PROSÍM PORAĎTE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Padání compu u P307WRC05 Odpovědět s citátem

Docela by mě zajímalo, co je za problémem, který mám u Peugeotu 307WRC 05. Jezdil jsem jezdil. No a stalo se, zajel jsem do jakýho si křový. A najednou se to seklo a nejenom, že hra spadla, ale resetoval se i počítač. Prostě konec. Ale stalo se to pokaždý, kdy jsem prostě do jakýhokoli křový vjel. Když jsem narazil do stromu, tak bylo vše jako obvykle, konec jízdy a odstoupení, nebo pak třeba využití superally. Ale když všechno spadne, tak se pokračovat nedá. Jezdil jsem s radostí se skinem Jean-Maria Cuoqa z Monte. Tak jsem myslel, že je to tím, ale dal jsem originální Gronholma a bylo to to samí. U jiných aut se mi to nestalo, jen jednou v shakedownu s P306Maxi na PlaneII. A taky mi přijde divný, že pokud jedu s S1600 nebo A7, tak se hra zasekává. S WRC se to neděje. To všechno po tom co jsem si po viru(loni prosinec), co mi zrušil comp, nechal zároveň dát výkonnější hardware, než jsem měl dřív. Mám teď grafiku ATI Radeon HD 4800. Taky jsem musel hodně přenastavovat ručně grafiku i startup RBR, aby trať nebyla počárkovaná.
Prostě se jen ptám na radu, zajímá mě to. S P307 už radši nejezdím. Řešení by bylo nejezdit do křoví, ale komu se to povede. Mě určitě ne.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so leden 31, 2009 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci "zbytecne" zakladat nove tema, tak to napisu sem, castecne jde taky o problemy s grafikou, takze...

Chci se zeptat, zda by mi nekdo mohl vysvetlit, pripadne primo upravit tracksetting.ini tak, aby mi v sezone i kdyz prsi "graficky neprselo"?

Jde mi o to, ze hraji ted na notebooku, ktery neni zas tak vykonny a RBR se v momente, kdy mi prsi (pada snih), na nekterych tratich ukrutne seka a je to nehratelne. Online s timto jezdit tedy bohuzel uz nemuzu, ale obcas si zajedzdim sezonu, no a to je pak nadavani a nervovani se, kdyz si to hezky 2RZ mazu jako prvni a pak zacne prset a neda se poradne jet, jak se mi to seka Sad Pokud by slo jakoby jen vypnout dest, poradite mi nekdo jak? Pokud by to neslo, jsem ochoten i ozelet spatne pocasi kompletne, tedy ze i kdyby v sezone jakoby prselo, tak trat bude vypadat sucha.

Ale verim, ze by melo jit vypnout jen ten dest pripadne snih, protoze jeste kdyz jsem jezdival MCR, tak po nainstalovani textur atd vim, ze mi to delalo to, ze i kdyz melo prset, tak textury byly jakoby "mokre" ale neprselo....

Prosim ozvete se mi tady nekdo, kdo si s tim vite rady, hodne mi to kazi pozitek i z tak ne uplne plynuleho hrani na notebooku...
Příspěvek Zaslal: pá duben 03, 2009 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto by se ale lehce dalo zneužít pro získání výhody některých jedinců... Když prší,sněží, je zhoršená viditelnost a tímto "odstraněním" by se mohla získat výhodu. Ještě chápu "vypnout" stěrače, ale déšť a sníh Rolling Eyes Question

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so duben 04, 2009 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by sis to poradne precetl, tak mluvim o jezdeni v sezone, tedy offline, tak nevim jakou by to pro me melo vyhodu.... Online prave z tohoto duvodu uz nejaky ten patek nejezdim, protoze jakmile zaprsi, tak tim pro me hra konci, takze s tim jsem bohuzel sekl uz davno...
Příspěvek Zaslal: so duben 04, 2009 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, že jezdíš OFF,ale pokud bude možnost to udělat do OFF,zajisté půjde i do ON a vo to tady jde Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so duben 04, 2009 11:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plugin kontroluje tracksetting.ini a pokud neodpovida urcitym mezim, tak te do turnaje nepusti, takze to tezko pujde.
Příspěvek Zaslal: so duben 04, 2009 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme