Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MAM NOVY VOLANT!!!!!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: MAM NOVY VOLANT!!!!! Odpovědět s citátem

Zdravim VAS!
Tak jsem poridil novej volant, sem fakt zvedavej, jak to pojede Smile Myslim, ze bud dostanete vsichni kladu, nebo dostanu takovou nakladacku, ze se z toho nedostanu. Ale b zadnem pripade to asi nepojede stejne. Uz abych byl doma, sem na to fakt zvedav. Hlavne se tesim na brzdeni levou, teda jestli to pujde. Me uz totis nenapada, jak jinak bych mel ty zahranicni jezdce dojet Sad Jestli nekdo vite o nejakym zpusobu, tak sem s nim!
Příspěvek Zaslal: út červen 07, 2005 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: MAM NOVY VOLANT!!!!! Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Zdravim VAS!
Tak jsem poridil novej volant, sem fakt zvedavej, jak to pojede Smile Myslim, ze bud dostanete vsichni kladu, nebo dostanu takovou nakladacku, ze se z toho nedostanu. Ale b zadnem pripade to asi nepojede stejne. Uz abych byl doma, sem na to fakt zvedav. Hlavne se tesim na brzdeni levou, teda jestli to pujde. Me uz totis nenapada, jak jinak bych mel ty zahranicni jezdce dojet Sad Jestli nekdo vite o nejakym zpusobu, tak sem s nim!

Gratuluji k získání nového volantu . Tož pochlub se jaký jsi pořídil a mimochodem jaký si vlastnil starý , mám Logitech Gp a rozdělený pedály mám od začátku. Zdarec Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: st červen 08, 2005 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten logitech sem mel 1 den a pak sem jim ho sel vratit nechapu jak se na tom da jezdit.Ale zvyk je zelezna kosile a ja sem na ten svuj navyk hodne takze kupovat si jinej bude ted dost tezky.

Thrustmaster Formula GP FF

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st červen 08, 2005 9:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem Logitech Wingman FORMULA FORCE GP. Takye je to asi ten co ma Bobo Smile Je ten volant dobrej??? Vydrzi to neco?? Ja jsem cetl, ze to ma dost vule, no uvidime v patek, to ho snad budu moct vyzkouset. Sice bych ho tady mohl pripojit na comp, ale nikdo nema RBR, takze by mi to bylo nanic Sad
Příspěvek Zaslal: st červen 08, 2005 14:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Koupil jsem Logitech Wingman FORMULA FORCE GP. Takye je to asi ten co ma Bobo Smile Je ten volant dobrej??? Vydrzi to neco?? Ja jsem cetl, ze to ma dost vule, no uvidime v patek, to ho snad budu moct vyzkouset. Sice bych ho tady mohl pripojit na comp, ale nikdo nema RBR, takze by mi to bylo nanic Sad

Myslím že můžeš být spokojenej ,logicky že se drobet oběhá ale na řízení to vliv nemá já ho mám už rok a půl a nemám jedinej problém . A thrustmaster má známej a vůle ve všech směrech a blbnou mu pedály .
Twisted Evil Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: st červen 08, 2005 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bobo napsal:

Myslím že můžeš být spokojenej ,logicky že se drobet oběhá ale na řízení to vliv nemá já ho mám už rok a půl a nemám jedinej problém . A thrustmaster má známej a vůle ve všech směrech a blbnou mu pedály .
Twisted Evil Twisted Evil


Tak to mam dobrej kus.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st červen 08, 2005 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Mikeee: Myslim že máš jeden z nejlepších volantů co jsou vyrobeny po Logitech MOMO Force (mám namysl ten červenej v kůži, ne ten černej umělohmotnej s gumou Very Happy ) Škoda jen toho hranatého tvaru, kterej je spíš do kokpitu F1.
Příspěvek Zaslal: čt červen 09, 2005 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

4 Mikeee: Teda mám na mysl tenhle THRUSTMASTER F1 Force Feedback Racing Wheel. Pokud máš jinej tak sem se spletl Sad
Příspěvek Zaslal: čt červen 09, 2005 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jinej.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt červen 09, 2005 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi sem v prdeli!!!!!! Vubec mi to nejde, je to v hajzlu!!!! Nemuzu si zvyknout na nic.... NEEEEE
Příspěvek Zaslal: pá červen 10, 2005 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hosi sem v prdeli!!!!!! Vubec mi to nejde, je to v hajzlu!!!! Nemuzu si zvyknout na nic.... NEEEEE

Tak ja teda zpomalim, i kdyz vzhledem k tobe ani nebudu muset Smile
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Hosi sem v prdeli!!!!!! Vubec mi to nejde, je to v hajzlu!!!! Nemuzu si zvyknout na nic.... NEEEEE

Tak ja teda zpomalim, i kdyz vzhledem k tobe ani nebudu muset Smile


Hele Jak jsi to myslel jako????

No jak jsem te prcal za to, ze pri jakemkoliv brzdeni pouzivas brzdu i plyn, tak to beru zpet. Ted se o to pokousim taky, ale je to zatim jenom ve stadiu zrodu. Moc mi to zatim nejde, Neches mi poradit.....???
Příspěvek Zaslal: út červen 14, 2005 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme