Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Hodnocení turnajů pohárky v profilu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat jestli ty pohárky se dávají za všechny závody co se tady jedou,třeba i jen za 2RZtový testy?Nebo za jaké obtížnosti,jestli třeba i za arkádu atd...
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že za arkádu nejsou. Určitě nejsou za zamčené.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V poslední době přišly adminům oprávněné stížnosti, že stránky jsou zahlcené turnaji s restarty a hodně špatně se hledá "obyčejná" rally. Z toho důvodu se teď ke každému turnaji přiřazuje obtížnost podle následujících kritérií:

Arkáda --> bez poškození nebo s restarty nebo jen 1 RZta
Lehká --> lehké poškození nebo maximálně 2 RZty
Střední --> střední poškození, 3 a více RZet
Těžká --> realistcké poškození + superally, minimálně 6 RZet
Supertěžká --> realistické poškození, bez superally, minimálně 6 RZet

UPOZORNĚNÍ: Za turnaje v nejnižší obtížnosti (Arkáda) se nebudou udělovat pohárky jezdcům!
23.11.2006 (KORAL Vaclav)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě nejsou za zamčené?Je to z důvodu že by si kdokoliv mohl udělat svůj turnaj,nikomu neposkytnout heslo a jezdit si tam sám pro poháry nebo je důvod jiný?A co zaheslované turnaje jako třeba CRC,FRONTLINE atd...Mám možná blbý otázky ale zajímá mě jak to tady funguje,ještě tady nejsem ani měsíc tak abych věděl kdyby se mi třeba náhodou něco podařilo zajet,jestli něco dostanu Smile)
Příspěvek Zaslal: so červenec 26, 2008 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No asi takhle, zaheslované a zamčené turnaje je ÚPLNĚ S T E J N É Laughing (turnaj je zamčený právě tím HESLEM Very Happy ). Pohárky jsou POUZE za free turnaje a dle již výše popsaných pravidel Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne červenec 27, 2008 8:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to jsem pochopil že zamčené a zaheslované je to samé,ale proto jsem se ptal jestli jsou za turnaje co se jezdí za body.Je to divný když se za velké šampionáty nic nedává.Tak dík za odpověď
Příspěvek Zaslal: ne červenec 27, 2008 9:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Velké jsou EURO,TR,IRC,BRC II a ty zamčené NEJSOU Exclamation Exclamation Exclamation Tudíž pohárky JSOU Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne červenec 27, 2008 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRC II je zaheslovaný Laughing Laughing Laughing Laughing a za ten pohárek není Laughing

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: ne červenec 27, 2008 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mně jako pro začátečníka jso "VELKÉ" turnaje všechny co mají víc závodů a jedou se na body Very Happy Ale teď už jsem to někomu psal,jestli to má cenu se nervovat u těchto "velkých" turnajů.Včera jsem absolvoval svůj první "VELKÝ" start v IRC,jel jsem v klidu a najistotu (sice pomalu ale mně už to rychleji asi nepojede),a pak v půlce soutěže zásek.Normálně mi zamrzla hra a čas začal poskakovat po desetinkách při zamrzlý hře.Asi 15 vteřin zamrznuto a pak o desetinku posun.Možná to byla moje chyba že jsem to po několika minutách nevydržel a vypnul to ale na reset už nemám nárok.Psal jsem že už mi to za ten necelý měsíc co to hraju 113x spadlo,nebo se mi teda aspoň vytvořilo 113 DMP souborů i když mám ZFix i všechny potřebné patche...ale to už jsem se zase rozepsal o něčem co sem nepatří,tak se omlouvám ale ještě teď su tak vytočenej že jsem si ještě jednou musel někde vylít nervy:-)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 27, 2008 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Už se mi podařilo dojet celkově druhý a první ve třídě, ale od turnaje je týden a u mého jména stále nic není. Byl to ,a7 asfalt cup, a dojeli jsme ho jenom dva. Ale za to já přeci nemůžu. U jiných jezdců jsou pohárky i za bezvýznamný závody. Tak tohle mi prostě vadí. Byl bych rád, kdyby mi to někdo vysvětlil. Mějte se.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne září 07, 2008 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Budeš jej mít cca 14 dní po závodě Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 07, 2008 19:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za vysvětlení, i když jak jsem se teď díval, tak ten polák, který ten turnaj vyhrál, už ho má. Psal jsem proto, že jsem si myslel, že jste na mě zapoměly. Takhle se to aspoň vysvětlilo. Ahoj a RBR, zdar.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne září 07, 2008 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přidělování pohárků je AUTOMATICKÉ Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 07, 2008 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

heh, narazil jsem zajímavost Laughing http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=4beed6b5e3da8f7fec143edcfa4b2187 do tohoto turnaje jsem vstoupil půl hodiny před koncem, dojel jsem asi až 10 minut po uzavření (17:10), pokochal se výsledky a uložil je do archivu. ale-ostatní pohárky mají, za třídu, absolutní, a já nic Surprised zapsalo se mi jen vítězství v rz. divné...
Příspěvek Zaslal: út únor 03, 2009 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Nesprávné připsání pohárku Odpovědět s citátem

Ahoj.

Na jednom turnaji jsem si vyjel (no, spíš na mě zbyl) pohárek za třídu, ale neobjevil se v mé statistice. Leč zachoval jsem chladnou hlavu a pročetl forum, kde se několikrát zmiňuje 14ti denní lhůta na doplnění.

Jenže je to už téměř 3 týdny a pohárek stále nikde. Vzhledem ke spolehlivosti našich pošt bych byl stále ještě vcelku klidný, ale vidím, že např. Venca Svoboda jel výše uvedený turnaj 2.2.09, dojel celkově 2. a ve řídě dokonce 1. ale jeho stříbrný pohár za celkové 2. místo má Honza Cvrček a Cvrčka bronzový má zase Zdenek Kaštan. No a Venca nemá ani jeden!

Společným znakem těchto dvou případů je dojetí do cíle po čase, kdy lze do turnaje vstoupit. Podobných případů je ve forum uvedeno víc, ale u těch si nejsem jistý zda-li své pohárky dodatečně dostaly. Dalo by se to pochopit, pokud by to byl čas, do kterého se musí závod i ukončit, ale nikde takový výklad napsán není.

Mohl by se k tomuto tématu vyjádřit někdo kompetentní? A případně zjednat nápravu?

Mimo jiné jsem se dočetl, že pohárky bývají připsány většinou už pár minut po uzavření závodu, i když může tou dobou být někdo na trati. Pokud je to chyba v systému, tak by mohlo být řešení snad poměrně jednoduché. Místo aby se statistika propočítávala těsně po ukončení, tak by se začala počítat dejme tomu za cca 2hodiny. To už je reálná šance, že na trati nikdo není a pak by v přidělování pohárků byl daleko větší pořádek.

Tady je odkaz na ten "můj: turnaj: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=2ec1061e0fdd6fab5d67b4a6383d368b

Dík za odpověď

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út duben 14, 2009 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme