Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozpad pluginu? NIKDY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sice jsem byl proti jakémukoliv placení, ale teď když u mě sílí nouze, tak přemýšlím, že taky něco přihodím po konzultaci s rodiči. Předběžně, tak 200-300... Víc asi nee.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady jen tak neuvažujte,napište kde máme ty peníze posílat a já fičím na poštu... Laughing 2 kila se mi už hřejou v šuplíku...Těch dalších 5 seženu Embarassed
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to chvilku cas,od oficialniho prohlaseni adminu se dozvime jak to teda bude Wink

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A teď když nad tím tak špekuluju... Sice netuším v čem je problém, ale co kdyby se změnil systém zakládání turnajů? Že by se jezdily jen nějaké větší jako třeba EURA, MČR, IRC apod. prostě jen šampionáty... A nebylo to jak teď, že je tu 100 na rekordy a dalších 200 tréninků + ostatní turnaje, které si založí každý Emil a jede tam kolikrát málo lidí. Klidně bych ty předchozí turnaje vynuloval, a třeba měsíc po dojetí turnaje mazal. To je dost dlouhá doba na přepsání výsledků. Statistiku kolik jsem toho dojel myslím přežiju (alespoň mě to nebude deptat Very Happy ). Trénovat můžeme každý sám doma offline a jeden turnaj na víkend by stačil...
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 14:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NYKLICEK Ondrej





Založen: 14. 02. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: Trutnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom se nemá cenu bavit , kam to mam poslat ? Laughing Laughing Laughing

_________________
KRYTON
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem 15 roční "děcko" navíc nejezdím na kdo ví jaké urovni ale baví mě to,tak sem před časem omezil cigára a hle,jak se ty penízky hodí Twisted Evil Myslím že nás bude dost a 200-300 by bylo optimál pro všechny Arrow
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VLCEK Richard





Založen: 07. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodne by se mely udelat registrace a platit na rok. Dal bych to treba na 300 na rok a bylo by. Aspon by si to zaplatili jen ti, co to opravdu radi jezdi a chteji. Troufam si tvrdit, ze to bude hrube pres 2000 uzivatelu. Nikdo se nesmiri s tim, ze by uz nemohl jezdit RBR on-line. Sam to rad okamzite poslu.... Treba i 500, pokud bude treba...
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je potřeba zaplatit, tak zaplatim - o tom žádná...

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to bude jedine mozne reseni problemu, jsem ochotny urcite prispet nejakou tu stovku. Prece je to super si takhle pekne zazavodit a doma si pekne zanadavat, kdyz to naperete do stromu a musite skoncit... Nebo naopak kdyz se podari porazit par dobrejch jezdcu... Za nejakou tu stovku to stoji... Muzete se mnou pocitat pri skladani nejake sbirky!!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: r Odpovědět s citátem

s prispevkem bych take problem nemel, ale take souhlasim s vyse uvedenym nazorem- od nuly, jednotne fyziky a hlavne neukladat casy z arkad ale jedine z realneho poskozeni
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V prvni rade: Ja sem taky rozhodne pro, 200 ci 300 opravdu nikoho nezabije a pri poctu lidi ktery tu aktivne jezdi (i kdyz je fakt ze jich timpadem bude zrejme min) to hodi urcite castku ktera pokreje naklady...

v druhy rade: Snad vsichni tu o tom pisete jako o veci ktera se rozhodne a jedem... Zkuste trochu pribrzdit (klidne levou, at ste na vyjezdu rychlejsi) a zamyslet se nad vecma s tim spojenyma... Pokud vezmu jen technickou cast veci, tak se musi vymyslet/udelat nejaky system pro platby (kolik to bude plateb? Kdo z vas to bude rucne kontrolovat? Smile)) ), jak poresit lidi ze zahranici? Prevodem z uctu? (uz ste nekdo posilal penize do zahranici? ja jo... Smile) ) Nebo radeji platebni kartou? Tech veci je jiste vic... (pro jistotu se nezminuju o pravni strance veci Wink )

Optimismus je dobra vec, jen si uvedomte ze krome penez je za tim i prace Smile
Vim ze to vite, jen na to nezapominejte Smile)

RBR zdar, Kuba...
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sorry kubo, ale ja včera brzdu vymontoval (stejne sem ji nepouzival Very Happy ),
Jen mi reknete cislo a ja uz tam tlačim kapříky Smile Laughing
ČVACHT už plavou Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cece ja sem naopak onehda zacal brzdu pouzivat o neco vic... a casy se mi zlepsili Very Happy (az sem se sam divil) a omlouvat se nemusis, nemas za co... Muj prispevek nemela byt narazka, jen pripomenuti reality Very Happy

OT: Jednou sem jel bez brzd Ridge II a dolu tim lesem nic moc Very Happy
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HERCKA Miro





Založen: 23. 05. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Dobšiná

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Admin, co keby si vsetkym zrusil ucty, vymazal aj databazy, nech sa kazdy znova zaregistruje, pricom by bola podmienka poplatok. Tymto by si mohol zatial nechat bezat tento server tam kde je a ked sa vyzbiera dostatok peniazi, zakupis novy HW a SW a zaplatis ludi ktory sa budu o to starat.
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JEDLICKA Patrik





Založen: 08. 06. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha 6 Břevnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já určitě taky určitě dám 500 a jsem i pro roční poplatek. Reálné by bylo 200 až 300, ale jsem ochotný dávat 500 na rok
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
Strana 3 z 36

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme