Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sekání RBR
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tdudis





Založen: 26. 02. 2007
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Sekání RBR Odpovědět s citátem

Zdarec, tak sem si koupil konečně novou grafarnu: GeForce 7600 GS abych si taky tuhle skvelou hru mohl hrat doma a ne u kámoše. Jen jak sem to nainstaloval tak vzniknul problém. Když hraju hra mi de plynule uplně krasne a najednou treba po 1 min se mi sekne comp a je to v pr... Stahnul sem novy ovladace na grafiku mam hozeny vsechny patche v RBR a proste to dela porad to samy. Jestli se deje nebo delo nekomu to samy a vi si s tim rady tak at mi prosim poradi. Diky moc
Příspěvek Zaslal: po únor 26, 2007 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi nestíhá procák, paměti atd. Jakou máš konfiguraci počítače. Co Ti všechno běží za aplikace, když hraješ. Pokud všechno nepovypínám, tak mě můj Athlon 64 3000+ s 1 Gb RAM a GF 6600 GT taky občas seká. Ve hře mám všechno zapnuto na max.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 7:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
WACHTARCZYK Tom





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je utilita, která ti spustí RBR s vyšší prioritou procesu. Klikne pravým myšítkem ne RichardBurnsRally_SSE.exe , advanced run, priority high. Bratr to pak hraje plynule na AMD1800 plus GeForce5600.

Zjistím jak se to jmenuje a pak sem dám.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 8:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na to nepotrbujes utilitu, staci v XPesach to spustit "start /high RichardBurnsRally_SSE.exe" ale ja jsem mel potom problem s ovladacema na volant, ktery mel nizsi prioritu a reagoval pomaleji. Jestli Ti to se starou grafikou nedelalo, tak zkus ty ovladace. Ted me napada, ze kolegovi to delalo vlastne taky a musel si snizit detaily, pak to behalo OK. Nepodarilo se mu to nijak vyresit (rika mi :"mozna konflikt rychlosti AGP - karta 4x a deska 8x)" a po vymene grafiky to je uz dobre (AGP 8x)
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WACHTARCZYK Tom





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Na to nepotrbujes utilitu, staci v XPesach to spustit "start /high RichardBurnsRally_SSE.exe"
Hezké. Nevěděl jsem. Děkuji.
S tím volantem je to možné. Něco takového bratr naznačil, ale že se mu to stalo jen párkrát.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 11:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no mě se zase stalo to že když jsem dal detaily na max tak mi to padalo vyměnil jsem grafarnu a pořád to samé pak jsem zjistil že mi moje zakl. deska nepodporuje rychlý zápis na disk a "ouva" bylo to ono!!! Tak že jsem koupil novou zakl. desku a vše frčí jak má. Laughing
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tdudis





Založen: 26. 02. 2007
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mel predtim GeForce 2 takze sem to doma hrat nemoh. A mam konfiguraci:

Celeron 1,72GHz, 1280MB ram DDR a GeForce 7600GS 256 GDDR 2

Jinak mam zakl. desku s AGP 4x ale tahle karta podporuje AGP 4x i 8x tak nevim co mam delat...
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tdudis





Založen: 26. 02. 2007
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a este prosim jak to myslite s tim HIGH? Vubec to nechapu jak to mam zkusit pustit... Diky
Příspěvek Zaslal: út únor 27, 2007 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš nevyváženou sestavu (předpokládám, žes vyměnil jenom grafiku). Ta nová grafárna by nutně potřebovala lepší podvozek (desku a procesor- tyto 2 kousky hardwaru nedovolují jet grafice tak jak by potřebovala). Vím, že to zní tvrdě a je to hlavně o penězích, ale nestačí koupit takto slušnou grafiku a "krmit" ju celeronem s nízkým taktem a boardem s agp 4x (nové ovladače grafárny určitě nepočítají že bude běhat na agp 4x, i když to karta ofiko podporuje). Takže by to chtělo upgradovat zbytek, což v tvém případě bohužel znamená prakticky úplně nový základ Sad

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st únor 28, 2007 15:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tdudis





Založen: 26. 02. 2007
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne nevyměnil jsem jen grafiku. Jeste jsem koupil 1024 Ram DDR. Hm tak to si me moc nepotesil s tou zakl. deskou a procakem...
Příspěvek Zaslal: st únor 28, 2007 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jestli jsi koupil DDR, tak máš zase lepší výchozí pozici na nový počítač. Ale pokud do toho půjdeš, měl bys hodit zadkem, pač boardů pro AGP slot ubývá a ubývá (abys pak nemusel znovu kupovat grafiku s PCIE rozhraním). Rolling Eyes

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st únor 28, 2007 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tdudis





Založen: 26. 02. 2007
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak sem si objednal novej procák. Celerona 2.66 GHz protože mám soket 478 a lepší sem nenašel a myslím, že tenhle je jeden z posledních procáků co tu je pač sem fakt jinej, aby pasoval do zákl. desky nenašel. Ten by to už měl snad stíhat s tou grafikou. Prej to taky mohl dělat zdroj, tak sem koupil 350W, tak se uvidí až mi to všechno přijde domu. Dám vědět, jak to se mnou dopadlo. Tak zatím!
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcu tě strašit, ale měl bys k tomu koupit desku, silnější procák bez lepší sběrnice moc výkonu nepřinese. Když tak PM, ať to tady nezasíráme.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 23:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koupě desky s AGP slotem je rozhodně krok zpátky, to bych ani nedělal. Když upgrade, tak na AM2, DDR2 a na PCI-E. Fakt se to nevyplatí. Teď to koupíš a za pár měsíců budeš bulet, že nevíš co s tim. Já hrál RBR na sestavě: MB: MSI K7T Turbo, AXP 1700+, GF FX5200 128MB, 384MB SDRAM 100. Hrál jsem to sice na 800x600 a na minimální detaily, ale hrál jsem to a šlo to pěkně. Odjezdil jsem na tom vlastně všechny moje ujetý kilometry na onlinu. Od pondělka mám MB: Gigabyte M55S-S3, A 64 3500+, Gigabyte X1600Pro 128MB DDR3, 512MB DDR2 533 CL4 Kingston a je to úplně jinej sport. 1024x768x32 + veškerý detaily max. Průměr při replay 70FPS. Deska je to za hubičku, s těmahle funkcema podle mě levnější neseženeš. Procák se zdá bejt 3500+ jako nejlepší volba do týhle desky (vzhledem k budoucímu OC). Paměti budu přikupovat ještě jeden modul. Je lepší koukat dopředu, než nakupovat nový už starý věci. Ani na tom moc neušetříš. Pořádně se porozhlídni než něco koupíš.

EDIT: Sorry za post, ale myslim, že tento thread tim ani nezasírám.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tdudis napsal:
No tak sem si objednal novej procák. Celerona 2.66 GHz protože mám soket 478 a lepší sem nenašel a myslím, že tenhle je jeden z posledních procáků co tu je pač sem fakt jinej, aby pasoval do zákl. desky nenašel. Ten by to už měl snad stíhat s tou grafikou. Prej to taky mohl dělat zdroj, tak sem koupil 350W, tak se uvidí až mi to všechno přijde domu. Dám vědět, jak to se mnou dopadlo. Tak zatím!


Jakej si měl zdroj? Wattáž a výrobce?

EDIT: Ten processor si kupoval v muzeu? Myslel sem, že už se neprodávaji.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2007 0:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme