Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sekání RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
PTACEK Martin napsal:
To Mikulka: to není možný, aby v čistých win......se to sekalo.

Mě již kdysi........dávno to běhalo na P4 2,4Ghz, 512RAM, ATI Radeon 9500Pro....naprosto v poho.....takže konfigurace ti na to stačí.....podle mě je to ovladači nvidie......zkus nějaké ověřené verze......a nebo se ti přehřívá procesor(zkontroluj si pomocí nějakého programu teplotu)......a nebo ještě nějaký program ti žere pamět.......mrkni na programy, kt. máš spuštěné po najetí win.

Toď moje úvaha a návrch.....když nic, tak pc vyhoď z okna.....


Ja mám konfiguráciu a 3 triedy menšiu a seká to len niekedy. Ale ak mám poradiť, tak skús ovládač ku grafike, tam je vždy najväčší problém. Ja používam na všetky hry XTreme-G 163.76 XP 32bit. Mám GF FX 5700 ! , 1024 MB RAM, 1800+ AMD ATHLON, Xp SP3 , SB Audigy 2, 400 W zdroj, rozlíšenie 1024/768 a full grafika , vypnuté EAX. Mám spustený NOD32, Skype a hrám v okne !


Tak som chcel všetko vylepšiť až som tam, kde viacerí píšu,že hra seká. A seká tak, že niet žiadnej pomoci, len reinstall Win . Chcel som ale napísať, že kde vlastne bola chyba :

Samozrejme v ovládači grafiky (skúšal som najnovší ovládač). Zistil som to cez dxdiag.exe (spustiť cez príkazový riadok),kde v záložke display v časti DirectX Features sú 3 položky, ktoré musia byť aktívne a nastavené na Enabled. Ja som mal spustenú len 1 položku a ostatné 2 boli deaktiované, takže sa nedali zapnúť. Skúšal som znova reinstal driver karty, aj directx ,ale nepomohlo.
Až nová inštalácia Win ( mám zálohu cez Acronis Tre Image) mi to znova vrátila do pôvodného stavu a sláva znova to fachá ako hodinky. Takže cez tú super utilitku dxdiag.exe ( je v adresári Windows\System32\) sa dajú zistiť skoro všetky problémy hardwaru a príslušných driverov !
Příspěvek Zaslal: pá duben 04, 2008 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no to je teda novina,. dxdiag, kazdodenna prehliadka systemu, aspon umna Laughing Wink

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so duben 05, 2008 7:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
no to je teda novina,. dxdiag, kazdodenna prehliadka systemu, aspon umna Laughing Wink


Ešte,že ťa máme !
A inak čo to máš za PC, keď ho musíš kontrolovať denne !
Příspěvek Zaslal: so duben 05, 2008 14:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to KUREK Miro: eheh no vidis,. mam klasiku a vzdy sa hrabem v ovladacoch a taktovani,. tak dxdiag je premna kazdodennym ritualom Smile

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so duben 12, 2008 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
to KUREK Miro: eheh no vidis,. mam klasiku a vzdy sa hrabem v ovladacoch a taktovani,. tak dxdiag je premna kazdodennym ritualom Smile


Ja som tiež stále menil ovládače aj pretaktovával, ale vždy sa to posr... a znova som sa vrátil k pôvodnému nastaveniu a ovládaču grafiky. Už sa ale vôbec do toho nepúšťam, lebo som zistil, že nové ovládače sú na 90 % vylepšené pre najnovšie grafiky a hry Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 13, 2008 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Sapphire ATI HD 3650 PCI-E/256MB GDDR3, 2xDVI - retail Odpovědět s citátem

Ahoj,

má někdo zkušenost s touto VGA? Sapphire ATI HD 3650 PCI-E/256MB GDDR3, 2xDVI - retail
Jde mi o max. rozlišeni za nejake rozumne penize. Poridil jsem si 22" monitor a tam je uz stavajici používané rozlišení strašné. Minulý týden jsem si přinesl domů GeForce 8500Gt a k mému překvapení se RBR cukal už v základním MENU. Nic z fora nepomohlo. Age Of Empires III. se na té grafice skoro předbíhala, ale RBR prostě NEšel.

Dle fóra se mi zdá, že RBR si obecně rozumí více s ATI.
díky za případné postřehy.
Příspěvek Zaslal: pá duben 18, 2008 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLIVIK Lukas





Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Loukov, Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZA Ludvik: Geforce 8500gt i Radeon 3650 jsou celkem slabé karty. Radši si trošku připlať a kup Radeon 3850 512MB (od 2900,-) nebo ještě lépe Geforce 9600gt (od 3400,-).
Jinak mi se spíš zdá že si RBR nerozumí s žádným PC Evil or Very Mad
//jo, ještě napiš zbytek sestavy

_________________
RBR FOREVER
Příspěvek Zaslal: so duben 19, 2008 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PINKAVA Marek





Založen: 09. 08. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Jalubí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na HD 3650 by to melo jit plynule i na nejvyssi detaily ja mam HD 2600XT coz je srovnatelna karta a jde mi to vše na HIGH a 1600x1200(obcas pri havarii v desti se to mirne seka). GF 8500GT je oproti 3650 o neco slabsi.
PS: Ale kdybych ted kupoval graf. kartu tak bych urcite vzal HD3850 , jak psal Lukas nebo mozna i HD 3870 ktera se da sehnat kolem 3200Kc a vykon je zas lepsi.
Příspěvek Zaslal: so duben 19, 2008 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLIVIK Lukas napsal:
KOZA Ludvik: Geforce 8500gt i Radeon 3650 jsou celkem slabé karty. Radši si trošku připlať a kup Radeon 3850 512MB (od 2900,-) nebo ještě lépe Geforce 9600gt (od 3400,-).
Jinak mi se spíš zdá že si RBR nerozumí s žádným PC Evil or Very Mad
//jo, ještě napiš zbytek sestavy


Slabé karty ? A čo Geforce 5700 128MB ! Zostavu mám 5 rokov starú ,procesor Athlon 1800+ AMD. Vo Win XP SP2 vôbec neseká ! A to mám spustené NOD32, ICQ, SKYPE, Google talk a niekoľko web stránok . A máš pravdu, že čo počítač to iný problém s RBR. Treba nájsť tú správnu konfiguráciu a hlavne všetky potrebné ovládače. Tiež mi to trvalo ,kým som to spojazdnil do bezproblémového stavu.
Příspěvek Zaslal: ne duben 20, 2008 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cau kluci už tu jsem po druhy, tak to napíšu ještě jednou ale už trochu z jinýma komponentama. mam Pentium 4 3,20 Ghz 2 GB RAM a grafiku Radeon HD 3850 512 MB a zdroj 500 W a když hraju tak mi jde asfalt nadherně plinule a ostatní tratě se mi sekaj a zas když nainstaluju pouze kartu bez ovladacu tak mi jde uplne všechno plinule ale asi tak po 30 minutach se to seka brutalne neví někdo co s tím. a jinak všechny hry jdou na max třeba Crisis, call of duty4 nebo takové Need For Speed Prostreet.

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: čt duben 24, 2008 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. Mám problém se sekáním, ale háček je v tom, že RBR jsem hrál asi rok absolutně bez problémů a cca posledních 10 dní se mi hra sekne zhruba každých 15s sekne asi jen na 2 sekundy, ale hrát se s tím nedá. Dělá mi to např. i v LFS nebo GTR2. Včera jsem ze zoufalství koupil novou grafárnu nVIDIA 8600 256mB, ale seká se to furt. Každá rada vítána Idea

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: út červen 10, 2008 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MRNUSTIK Radek





Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 90
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čau lidi..mám jeden problém a už vážně nevím co stím Mad Vždy když zapnu RBR tak mi hra jede uplně krásně plynule ale vždy tak po 30min poznám že se hra začína trošku sekat..a pomůže jedině reset pc. Dělá to na všech RZ..Pc bych nato měl mít dost silné Athlon 6000+ 2gb ram a grafárnu GeForce 8600GT..dřív to nedělalo až teď poslední dobou zkoušel sem všechno možné ale pořád to dělá Sad nevíte co stím ?
Příspěvek Zaslal: út červenec 01, 2008 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím,snad jen ovladače (nejnovější nemusí být nejlepší), teplota (zda se nepřehřívá), bordel ve větrácích, taktování (mě po přetaktování hra padala),špatná instalace s CD/DVD (poškozený nosič,nepravděpodobné,ale co kdyby Wink )

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út červenec 01, 2008 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo,prehřívání....já hraju přes notebook a byla to hrůza,musle sem vytáhnout dva velký větráky...
Příspěvek Zaslal: út červenec 01, 2008 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mně to taky dělá u krátkých RZ cca do 4 km to nedělá a u dělších než 4 km to dělá.... a když jedu více RZ tak se mi někdy zasekne RBR ale PC ne.. nevím čím to je??? Za dobrou radu dííky.!! Sad Sad

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: st červenec 02, 2008 9:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme