Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sekání RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

cau kluci potrebuji poradit, když jezdim normal ne pres plugin tak to jde nadherne plynule, ale když jedu pres plugin, tak v každe sekci jak nebehne mezicas a tabulka s umistenim tak se to seka dokut ta tabulka nezmizne. Nevim co stim

_________________
Image
www.rally-mlboleslav.tym.cz
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2008 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vypnout tabulku

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: st září 24, 2008 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEZDEK Filip napsal:
mně to taky dělá u krátkých RZ cca do 4 km to nedělá a u dělších než 4 km to dělá.... a když jedu více RZ tak se mi někdy zasekne RBR ale PC ne.. nevím čím to je??? Za dobrou radu dííky.!! Sad Sad


Skús spustiť hru v HIGH priorite, tu je návod na BAT súbor :

1. Otvor Notepad

2. Označ nasledujúci text a cez copy/paste vlož do Notepadu


cd "C:\Program Files\SCi Games\Richard Burns Rally"
cmd /C "START /HIGH /B RichardBurnsRally_SSE.exe"



( Ak máš iný adresár, názvy, tak to zmeň !!! )

3. Ulož súbor do adresára RBR ako RBR HIGH.bat

4. Vytvor si zástupcu bat súboru na plochu

5. Hru spustí cez tento súbor

( Návod prevzatý z BHM )

Ja som to na mojom staručkom PC dal všetko naplno zo všetkými detailami a EAX zvukom. Po 3. turnajoch skúšamia ani jediné seknutie, Všetko ide zatial plynulo a aj rýchlejšie. Bodaj by to vydržalo Smile.

Má to u mňa jednu chybu, je dlhšia odozva pluginu (dlhšie to načítava turnaje, jednotlivé tabuľky ,takže musím viackrát potvrdiť spojenie), aspoň sa zatiaľ schladí motor (PC) Smile


Moje PC : Athlon XP 1800+, 1 GB RAM, SB Audigy 2, GF 5700 128 bit, AGP slot 4x, rozlíšenie 1024x768x32
Příspěvek Zaslal: út říjen 21, 2008 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, to je sice pěkné, ale jak udělat aby se mi pak nesekal volant, to nevíš ? Smile
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 16:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja idem klávesy, takže ti neporadím.

Je aj utilitka D3Dbooster na plynulé prehrávanie v hrách. Optimalizuje aplikacie v D3D (directx 3D) rozhraniach, čo využívajú directx 3D. Download a popis je priamo na stránke
http://www.slunecnice.cz/sw/d3dbooster/

Ide len pod Win XP s prihlásením ako administrátor. Možno niekomu pomôže pri sekaní hry. Very Happy
Příspěvek Zaslal: po listopad 10, 2008 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sekanie hry som doteraz nepostrehol. A zrazu si pýtalo jedno video Divx codec, tak som nainštaloval free DivX 7. Potom idem do hry a už pri prechádzaní menu som zistil, že akosi pomaly reaguje na príkazy. Vošiel som do hry a už to tu je. Ako v starom trhanom filme. Hovorím si, že by Divx ? Najprv som a hrabal v nastaveniach grafiky karty potom v Startupe RBR a nič, stále to seká. Tak som odinštaloval Divx a blbec odinštaloval aj Microsoft Visual C + + 2005. To som zistil, až keď som chcel spustiť hru. Ale aj tak sa mi zdalo, že to ide pomaly. Tak som nainštaloval nanovo ešte aj ovládač Grafickej karty a pre istotu aj DirectX z marca 2009. Rešart a RBR ide znova ako hodinky. Tak to je moja prvá skúsenosť so sekaním hry. Možno to robí niekomu, tiež z uvedeného dôvodu.
Příspěvek Zaslal: st květen 20, 2009 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SULAN Martin napsal:
vypnout tabulku


suhlasim, vypnut tabulku, ja som povypinal vsetko co tam bolo okrem otackometra, takze teraz neviem ako som na tom s casom a neznervoznuje ma to, a jazdim lepsie, takze ani medzicasy, ani celkovy cas tam nie je

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: so květen 23, 2009 1:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám taky problém se sekáním RBR. Už asi 3 měsíce se seká hra, sekání je vždy v pravidelném intervalu. To bude ale problém u mě, už jsem si na to i zvykl. Hra mi doposud ani jednou (!) nespadal při jízdě. Ted jsem ale nainstaloval Hrádek. První turnaj s ním naprosto vpohodě, druhý taky, ale na tom třetím už se to nejen sekalo jak "nomálně". Ted k tomu přibyly jakýsi podivný "záseky" po kterých se to vždycky kousne a celý to spadne. A navíc, není to jen u Hrádku, ale dělá to i u všech ostatních RZ. Má někdo nějaký nápad, jak to odstranit? Předem DÍK za případnou pomoc.
PS: už jsem to celý znova nainstaloval a nic
Příspěvek Zaslal: po červen 22, 2009 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Díky za vyčerpávající odpovědi. Snad jste se nikdo nepřetrhli.
Příspěvek Zaslal: út červen 23, 2009 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Zdravim, oživuju toto téma, jelikož se mi strašně seká RBR - jen na narocnejsich tratich - zvlaste mokro, to nejde zajet Falstone, sipirkakim, proste nic kdyz prsi, obcas se to seka i na suchu Crying or Very sad - nejvic PTD rallysprint, Pirka Menoko - proste narocne trate.
Moje sestava je - AMD Athlon 4800+ x2 2.51 GHz - netaktovano
MSI radeon 3850 512 MB DDR3 - jadro na 700 Mhz a pameti 690 - netaktovano
2 GB Ram
Soundblaster Audigy
Zdroj Eurocase 450 W
Seká se to i na rozliseni 640x480 tak i na 1280x1024... i na nejhorsi nastaveni v catalystech i na nejlepsi - ruzne prostridano.....
Ovladače použivam na procesor - AMD procesor driver
Ati tray tools - zkousel jsem i 4 verze oficial. catalystu, ale bylo to stejny.
PC čistim - Advanced system care, TuneUp utilites 2008, pouzivam spybot search and destroy a Avira antivir.
Prohlizel jsem Dxdiag, vsechno OK. Zvuky mam v RBR modifikovany, seka se i když tam dam ty defaultni, nedavno jsem preinstalovaval winy - mam tam Windows XP service pack2 bez aktualizaci.
Zkousel jsem i ruzne programy na "zlepseni vykonu" - AMD fusion, D3D booster, game booster,ale nepomohlo...
Seka se mi i GT legends.... Crying or Very sad
Už nevím co mam dělat, mohl by mi prosím někdo pomoct??
Sad Sad už si vubec nevim rady, vyzkoušel jsem snad všechno co se tady na foru psalo....

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: so červenec 11, 2009 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLECEK Jirka





Založen: 04. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Chomutov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo má podobné potíže jako já. Hraju RBR, vše OK a náhle se mi sníží framerate na doopravdy nehratelnou úroveň. Stalo se mi to 1x na Bisanne (Snow France), několikrát v Austrálii a teď i na Sipirkakim. Za tu dobu jsem už jednou měl format PC, několik verzí ovladačů, nemám HD mod a sestava je slušná (P4 2,8 GB, 2 GB RAM, GeForce 7600 GT).

Už nevím co dělat Sad Většinou se mi to stalo na turnajích, které jsem založil a myslím, že jednou na Euru (Jedna East - West)

_________________
Best Regards

Jiri Holecek
Virtual Rally Driver
Manager of the
Czech DM Engineering
Škoda Fabia RS Kitcar

http://www.cdme.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 24, 2009 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přesně toto se mi stávalo na kartě Nvidia 7600 GS a taky mám slušnou sestavu... ta "karta" mi několikrat vyhorela... uplny.. smejd.. proste.. po vymene karty bez problemu Smile

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: ne září 27, 2009 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se ti přehřívá

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 27, 2009 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No,kartou to asi nebude, já ji měl přes rok(7600 GS) a šlapala v pohodě Wink Spíše to přehřívání a podobně...

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne září 27, 2009 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLECEK Jirka





Založen: 04. 10. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Chomutov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Procák v poho, grafárna zvláda všechny ostatní hry v poho...Když jsem měl GeForce 4 Ti, tak se mi RBR sekalo jen na Joux Verte v high speed úseku a tobyl framerate okolo 10 FPS. Zajímavé je, že když se tohle stane, tak vše je plynulé do té doby, než se rozjede auto Sad

_________________
Best Regards

Jiri Holecek
Virtual Rally Driver
Manager of the
Czech DM Engineering
Škoda Fabia RS Kitcar

http://www.cdme.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: ne září 27, 2009 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme