Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problemy s *.rbz

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Problemy s *.rbz Odpovědět s citátem

Zdravim. Mam problem s oteviranim souboru *.rbz Kdyz se pokusim otevrit tento soubor ve win commanderu, tak se WIN snazi soubor otevrit jako by to byl *.exe soubor. Zatim sem to vyresil tak, ze misto aby to bylo executeable ( exe ), tak jsem priradil program na otevirani win cmd. Ale tenhle zpusob se mi nelibi protoze se mi otevre nove okno s win cmd:(
Proto prosim o radu, jak tento problem vyresit:)

BTW: chci aby se to samozrejme spustelo v tom samem okne jako mam otevrene okno ve win cmd a ne v dalsim.

Predem dekuji a doufam, ze mi snad nekdo z Vas pomuze:)

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: st únor 28, 2007 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já soubory *.rbz otvírám přes winrar...a v něm měním fyziky...a funguje mi to luxusně...
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 8:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Chtel bych to porad otevirat ve win CMD zda se mi to nej pro otevirani ale chova se to proste jako spousteci soubor. Nevim jak se to stalo ale potreboval bych poradit aby se to *.rbz v nicem nespoustelo. Zkousel jsem to teda v tom Raru a jde to. Jen mi tam chybi to druhe okno.Nevis jak se tam dava??A jde to vubec aby se to dalo mezi sebou kopirovat??Nebo staci jen otevrit znova RAR a budu mit dve okna??ale pak se mi nedari prave mezi sebou kopirovat jednot.soubory.

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co si stáhnout Total Commandera, stačí i free verze, ta ti to otevře přesně tak jak si to představuješ. Jo a nedoporučuju obsah rbz přepisovat, je lepší to co tam chci vkládat nejprv starý smáznout a pak tam nakopčit to nové, přepsáním se v tom dělaj chyby.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
A co si stáhnout Total Commandera, stačí i free verze, ta ti to otevře přesně tak jak si to představuješ. Jo a nedoporučuju obsah rbz přepisovat, je lepší to co tam chci vkládat nejprv starý smáznout a pak tam nakopčit to nové, přepsáním se v tom dělaj chyby.

Ja jsem to delal pres Win comandra. Prace je tam urcite stejna jako u TOTALU. Me se jedna jen o ten soubor s priponou *.rbz . Ze se mi chova jako klasicky exe soubor a tim padem se mi spousti pak v dalsim okne a kopirovat neco do *.rbz je pak slozitejsi. Nerikam ze to nejde jde to ale je to pak hodne slozite. Potrebuju aby se to neotviralo v zadnem programu. Da se to nastavit nekde ve Windowsu ale ja nevim kde. O tohle mi jde. O tom ze je lepsi si to vse smazat mas pravdu. Je v tom pak chaoz a nemusi to chodit.

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: čt březen 01, 2007 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nemáš to teda blbě nastavený? když dáš vlastnosti toho souboru rbz, nemáš tam nastaveno otevírat v třeba win commanderu? to by mohla být ta chyba, ale nevim, já tam mam neznámá aplikace a jede to.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2007 1:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám zkus WinRAR
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2007 7:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
WACHTARCZYK Tom





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 55

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Da se to nastavit nekde ve Windowsu ale ja nevim kde. O tohle mi jde.

V Totalu je menu --> Soubor --> Asociovat s --> najdi rbz a zruš asociaci.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 02, 2007 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

WACHTARCZYK Tom napsal:
citace:
Da se to nastavit nekde ve Windowsu ale ja nevim kde. O tohle mi jde.

V Totalu je menu --> Soubor --> Asociovat s --> najdi rbz a zruš asociaci.

Tak jsem to uz uvedl do spravneho tvaru. Bylo to opravdu v nastaveni ve WINDOWSU a jde to ted jak pred tim. Uz to neni klasicky spustitelny soubor. S CMD to nemelo nic spolecneho. Mozna ze se to dalo vyresit i v tom TOTALU ale ve WIN jsem to taky vyresil. Poradil mi jeden kamarad. Hlavne ze to je uz v poho.
Diky vsem co jste psali a poradili. Wink

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: ne březen 04, 2007 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3KRO





Založen: 05. 04. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

caw pls mam problem s hrou... kdyz jezdim skolu tak kdyz je tam ta ukazkova jizda (jak mas jet) tak mi to obcas vjede do windows.... nevite cim to je???
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem mel stejný problém, dělalo to to samý, když jsem tam měl jiný auto naistalovaný než originál Imprezu. Nevím jestli tam máš originál Imprezu, pokud ne tak si ji tam hoď zpátky... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MINAR Petr





Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 42
Bydliště: Dlouha Trebova

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

GRYGA Roman napsal:
Taky jsem mel stejný problém, dělalo to to samý, když jsem tam měl jiný auto naistalovaný než originál Imprezu. Nevím jestli tam máš originál Imprezu, pokud ne tak si ji tam hoď zpátky... Wink


No nemyslim si ze je to tou imprezou, ja ji tam ani nemam no mam ale 06 a na jinem slotu. Na tom slotu co byvala tak mam Focuse a tim padem je i v menu z menenej ale to uz asi vis... Ja mam zmeneni vsechny auta a funguje mi to. Ale me to delalo taky. Nejaky cas jsem tu skolu nemohl jezdit a tim jsem i nemohl vyhrat auta. Ale pak jsem naco udelal a pak to slo. Tezko rici co. Mozna za jsem to cele preinstaloval.Fakt uz nevim. Me se toho sralo vic. A tak jsem to asi tak 10x preinstal. Ale ted to faka jak ma.Mam takovej dojem jestli to nedelala nejaka verze FABIE.Vse ti jinak funguje??Jenom Rally School ne, jo?? No zkus si tam asi prozatim nainstal. jine auto, jake koli. A pak uvidis

_________________
Jezdim az se ze me kouri:-)
Příspěvek Zaslal: čt duben 05, 2007 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme