Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

AUDI QUATTRO SPORT S1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná práce ,držím palce aby jsi to dokončil Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 20, 2007 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes pročítal fórum BHM a našel jsem ta první fotky z testů Audi S1.Je to imporotvaný model z CMR05.Má první myšlenka potom co jsem jej zhlédnul byla,že se na to už můžu vykašlat,protože je to vlastně zbytečná práce.
I když to může vypadat že jsem zaujatý,myslím si,že ten model se jim moc nepovedl...S detaily si opravdu moc nevyhráli...
Tak co myslíte má cenu dodělávat ten model co dělám já nebo se na to mám vykašlat?


Naposledy upravil ADOLT Lukas dne so březen 24, 2007 11:39, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 11:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://img529.imageshack.us/img529/5694/audis12po1.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/550/audis13vu3.jpg

tady jsou odkazy na obrázky...
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukas napsal:
Tak jsem dnes pročítal fórum BHM a našel jsem ta první fotky z testů Audi S1.Je to imporotvaný model z CMR05.Má první myšlenka potom co jsem jej zhlédnul byla,že se na to už můžu vykašlat,protože je to vlastně zbytečná práce.
I když to může vypadat že jsem zaujatý,myslím si,že ten model se jim moc nepovedl...S detaily si opravdu moc nevyhráli...
Tak co myslíte má cenu dodělávat ten model co dělám já nebo se na to mám vykašlat?
HOCHU na to nemysly ani omylem...to proste vubec neexistuje skoncit me se to vubec nelibi ten z BHacka...a sak sem tam psal na dalsi strance ze ma nespravne kola na sotolinu..a vubec ten model je proste furt CMR a nic s tim neudelaji..u tebe je to jina ty ho delas od piky proste je lepsi...zadne konec jak rikam proste neexistuje musis to dodelat my ti verime Very Happy....a ČEŠI zase jednou trumfnou zbytek sveta a BH Wink tak se snaz clovece
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok pokračuju dál...Teď právě kutím křídlo Laughing

V názoru mě utvrdil i Tomáš Nádvorník a Lucifer takže pokračuji dál...
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

super
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 12:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hm....tak to me docela poser ( sry ) Very HappyVery Happy ale proset na bh..no..nejakej typek se ptal toho borca co prekonvertoval audinu! jak to chce udelat s fyzikou a jestli vyresil problem s omezenimi...asi uz probirany vykon a vydrz motoru a ten co dela tu audinu rikal ze ma byt v klidu ze Bicman je na fyziky dobrej a bude mit rad todle auto...no nevim...my mluvime o techdle problemech a oni je uz maji vyreseny..no vidim ze bh se deji divy Shocked
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tím bych si nebyl tak jistej.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hh Smile to ja taky ne
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Necháme BH BHáčkem...
Mám tu radostnější zprávu...S RBR to sice ztím nemá nic společného,ale já si myslím že to nevadí... Wink
To něco (omlouvám se za ten výraz Laughing ) se jmenuje Honzík Bittner,měří 51 cm a váží 3,77Kg...Blahopřeju...

A jako bonus přidím obrázek...Jsem zkoušel udělat kola...Zatím ale Audi nad koly jen levituje... Laughing

Image
Příspěvek Zaslal: so březen 24, 2007 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypadá že na BH jsou nějací géniové,do té audiny chcou narvat 600 koní do té své S1...No jsem zvědavej jaký to bude...Když jsem jim tam napsal,že motor s turbm nesnese víc jak 400 koní,ale nějakej Villou mě uklidnil že už to mají vyřešený...Tak to jsem teda zvědavej......... Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne březen 25, 2007 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
CHLUD Radek





Založen: 06. 07. 2006
Příspěvky: 90

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukas napsal:
Tak to vypadá že na BH jsou nějací géniové,do té audiny chcou narvat 600 koní do té své S1...No jsem zvědavej jaký to bude...Když jsem jim tam napsal,že motor s turbm nesnese víc jak 400 koní,ale nějakej Villou mě uklidnil že už to mají vyřešený...Tak to jsem teda zvědavej......... Very Happy
sak sem tam psal taky Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne březen 25, 2007 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak narvat do toho atmosfericky motor s prubehem turbo motoru (jak planuji na bh) je takova berlicka... Zajimalo by me, co budou delat se zvukem, navic to bude asi zivejsi nez s turbem, kdyz to nebude mit prodlevu turba. Uvidime no...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po březen 26, 2007 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No muzou udelat turbo motor s 0 ucinosti turba:)

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 26, 2007 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Motor Odpovědět s citátem

Sháním motor do Audi Quattro Sport S1,může být i jetý,hlavně nějaký.
Zn. Rychlé jednání sleva Wink

Image
Příspěvek Zaslal: út březen 27, 2007 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme