Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak vymazat rekordy

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možete mě poradit jak dostanu rekordy tratí do původního stavu? Question Alespoň Japonskou Pirka Menoko, protže nevým jak ,ale když sem zajel nevým který turnaj nebo když sem si hrál se zvukam, tak se mě tam zobrazil rekord 0:11:99 což je kravina.Přece nemožu za 12 sekund tu RZ zajet. Neutral Opravdu nemám ponětí při čem se mě ten rekord tam zobrazil.Tak jestli nevíte jak to dostat zpět, abych si mohl zajet vlastní rekord. Crying or Very sad Poraďte, Díky. Wink Mr. Green
Příspěvek Zaslal: ne červen 19, 2005 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za cenu stráty všech nastavení, můžeš ze složky saved games odstranit soubory s koncovkami .rbr, .acm a .rst a vytvořit si nový profil. Možná že bude stačit odstranit jen některý z nich. Radši si nech zálohu. Kdysi se mi občas stalo že mi při hraní pluginu nešel nastavit automat a přepsáním těchto souborů ze záloh jsem problem vžycky odstranil. Možná že to pomůže i tobě.
Příspěvek Zaslal: po červen 20, 2005 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Phantom napsal:
Za cenu stráty všech nastavení, můžeš ze složky saved games odstranit soubory s koncovkami .rbr, .acm a .rst a vytvořit si nový profil. Možná že bude stačit odstranit jen některý z nich. Radši si nech zálohu. Kdysi se mi občas stalo že mi při hraní pluginu nešel nastavit automat a přepsáním těchto souborů ze záloh jsem problem vžycky odstranil. Možná že to pomůže i tobě.


Dík. Smile Tak to vypadá že si budu muset založit nový profil a odjet celou Rally Školu znovu. Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út červen 21, 2005 17:16
Návrat nahoru
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tuším, že stačí časy změnit v souboru misc.rbz ,který rozbalíš ve WinRARu a je to v souboru Misc\ai\ai.ini ve spodní části souboru, ktery otevřeš v nootepadu jsou zapsány rekordní časy: Najdi si RZ (podle klíče) ve které chceš zajetý rekord změnit:
10 = Arctic 1
11 = Arctic 2
12 = Arctic 3
13 = Arctic 4
18 = ArcticServicePark
20 = England 1
21 = England 2
22 = England 3
23 = England 4
28 = EnglandServicePark
31 = Australia 1
32 = Australia 2
33 = Australia 3
34 = Australia 4
39 = AustraliaServicePark
4 = Front End
41 = France 1
42 = France 2
43 = France 3
44 = France 4
49 = FranceServicePark
51 = Japan 1
52 = Japan 2
53 = Japan 3
54 = Japan 4
59 = JapanServicePark
61 = USA 1
62 = USA 2
63 = USA 3
64 = USA 4
69 = USAServicePark
71 = RallySchool
72 = RallyYard
73 = RallySchoolLesson
Příspěvek Zaslal: po březen 06, 2006 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme