Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nová RZ Rally Příbram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Holub: Protože by zase tyto RZ co se jezdí jen online se jezdily jako ty ostatní jen na oči čili, naspaměť a ztratilo by to to kouzlo. Podle mě je to tak dobře
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kluci jdou vám spustit replaye z obou nových rz?
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako tady se řeší dary(nedary).1. jsem rád že se to rozchodilo a můžeme si zahrát.2. Padali tu ostré hlášky, že ten kdo daruje bude mít výhody Question Question Question Tratě jsou bomba, ale ruku na srdce i když tu trat znáš nazpamět tak stejně dokážeš udělat chybu, která tě ponese mezi křoví a budeš kaput. Je to jen názor který můžu vyslovit. Takže bych byl rád kdyby mě ted za to někdo neodsuzoval Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přiklánim se k názoru, že dar je dar. Pokud jsem přispěl darem na chod pluginu, nemůžu za to NIC chtít nebo cítit nějaká oprávnění. Nejednalo se o poplatek, ale o dar.
Když jsem ho platil já, vůbec jsem to neměl spojený s tim, že se svezu na tratích, ale s tim abych zachránil plugin.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plugin a tratě jsou dvě samostatné kapitoly a přístup k tratím je jen a jen volba jejich tvůrce, který z této práce má leda tak dobrý pocit. Pokud si Vašek přeje, aby se jezdily pouze online, tak ať se jezdí jen online. Nemyslíš, že po tisících hodinách práce, co už RBR věnoval, má alespoň právo určit si pravidla, za jakých se trať bude používat? Exclamation

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chci poděkovat Vaškovi Šourkovi a ostatním, kdo se na těchto skvostech podíleli!!! Je to něco famózního, naprosto skvěle odvedená práce...smekam! Cool Cool Cool a díky za tu práci, co jste si s tím dali!

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s tím, že placené členství by bylo lepší než dary. Ale už se jednou udělalo, jak se to udělalo a za dar na obnovení chodu pluginu nemůžu vyžadovat nic (a už vůbec ne nové tratě, které s chodem pluginu a provozem serveru nesouvisí). Prostě jsem to daroval. A to je jako když dám dar komukoli jinému, za dar se nic nepožaduje. Buď ho dáš a nebo nedáš.

A i když Vašek řekne, že Příbram můžou jezdit jen jedci na B a jen od půlnoci do tří ráno, tak to budu respektovat (a třeba si změním jméno na matrice). Já jsem mu s tou tratí nepomohl vůbec nijak a ničím a tudíž po něm nemůžu ani nic chtít Idea

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě je to prostě jednoduše hrozně líto...Dneska jsem neměl možnost projet se na volantu a tak jsem využil založenýho turnaje, abych se jen pokochal novejma tratěma(jen jsem to projel na klávesnici). Teď mě čeká čekání až do 14.1., kdy se jede Příbram. Chápu všechny vaše argumenty, ale mě je to zkrátka líto. Pro mě je to nová věc a jsem jako malý dítě, kterýmu ukázali vysněnej dárek a pak mu ho zamkli do sklepa s tim, že si s nim může hrát až za 14 dní..a k tomu všemu jen jednou a jakmile udělá jen malou chybu, dárek zas putuje do sklepa Very Happy.
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku, ani nedokážu vyjádřit své poděkování za zážitek, který mi sprostředkovaly tve nové dvě tratě... díky díky 1000x díky !!! Tohle jsem v rbr nikdy jeste nezazil - rozpis je supr, jel sem podle nej a tím pádem jsem zazil opravdu simulaci rally... jsem unesenej... bylo to prime srovnani jezdu na trati kterou neznaj a moc me zahralo u srdicka, ze dokazu jet na spici N4 pravě za takovychto podminek.... Jen me na konci zamrzela pentle 1:30 min - nedobrzdil jsem odbocku a prdeli zalit, tam kam sem nemel aale to uz je jedno.... Dnes sem zazil nejsilnejsi zazitek s RBR!!! Razz

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

abych nebyl OT tak obě nové RZ jsou perfektní a jsem rád že si je můžu zajet
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to taky konečně projel a v němém úžasu sledoval co se to kolem mě odehrává, srdičko mu bušilo, mráz po zádech mi šel, hrdlo se mi svíralo; jedinečná atmosféra a pocit z jízdy. Ohromnej obdiv a úcta k Vaší práci Václave a Wally!!!
Replaye taky úžasný, nejvíc mě dostala minikamera přímo na silnici ala Eurosport Smile


Nechápu jak někdo teď musí za každou cenu řešit takový materialistický a majetnický věci, stačí to tady vyjádřit jednou a ne to tady vnucovat v 10ti příspěvkach pořád dokola.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOLANSKY Tomas





Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevite nekdo proc mi nejdou replaye?
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 18:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu radši nepiš. Replaye mi fungujou normálně, hledej chybu na svém počítači!

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zakopejte už válečnou sekeru Laughing Laughing Mě replaye jdou zkus najít chybu na svém PC Laughing
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě jdou replaye jen z rz Stryckovy - Zadni Porici z té druhé už ne.mohla by aspon nějaká dobrá duše napsat co si případně zkontrolovat na svém pc?
Příspěvek Zaslal: ne leden 06, 2008 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  Další
Strana 34 z 46

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme