Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nová RZ Rally Příbram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MALARIK Milos





Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mojmir LEHOCKY napsal:
Mne to zase vyhadzuje toto:
Buffer overrun detected!
Program: .../RBR/Richard Burns Rally_SSE.exe
A buffer overrun has been detected which has corrupted the programs internal state. The program cannot safety continue execution and must now be terminated.



dnes sa mi stalo toto, s tym rozdielom ze prvy krat som pustil hru normlane, vstupil som do turnaja, pri nacitani prvej rz sa to kuslo, sltacim enter vyskocilo to do win a odvtedy sa mi hra nevie vobec spustit, teda spusti sa a pri "nahravam zakladna" a poauzde pad do win ....
viue niekto radu prosim Sad
Příspěvek Zaslal: čt květen 29, 2008 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: problém Odpovědět s citátem

musím tu příbram hrát přez net?... nak to tady nechápu no... Very Happy Když stáhnu přibram z tehle stránek nainstaluju a spustím rbr kde ji potom mám hledat? ve francii? nebo v jak se ta trat menuiuje v menu rbr? doufam ze mi rozumite co řeším.. Smile
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 0:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Strýčkovy okruh lze hrát i off-line, další 2 (Zadní Poříčí, Oslí) jdou hrát POUZE přes plugin. Strýčkovy okruh najdeš v shekdownu. Musíš si ale stáhnout ještě plugin a vůbec se řídit dle FAQ :

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3

nebo Jak začít:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=al&p=howtostart

Pokud neumíš dávat dle libosti new auta, zde jsou instalátory, vše udělají za Tebe Wink :

http://www.kcm-rbr.cz/ sekce Download

Pokud něco nebude jasné, najdeš na 99.99 % odpověď zde na stránkách v příslušném topicu Wink Laughing Tak příjemné čtení a instalování.
P.S. Jinak si Srýčkovy okruh můžeš dát i místo RZ ve Francii,ale pak tam bude ta přepsaná RZ chybět, lepší to je jezdit přes šejk, nebo pak přes plugin Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 8:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: jo já bych rád Odpovědět s citátem

no tj...jenze kdyz se řídím podle rad tady z tohodle webu, tak mám prvně nainstalovat patch 102 jenže ten mi nejde protože při instalaci se mi na konci objeví hláška sotff....mě by zajímalo jestli když nainstaluju tu příbram bez všech pluginů atd..tak jestli mi pojede nebo jestli a jak ji můžu nahradit za jinou mapu, tak abych mohl hrát bez pluginů a offline... Wink Wink
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 10:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Příbram 1,nebpli Stryčkovy okruh se dá hrát offline bez pluginu tak,že nahradíš nějakou francouzskou trat právě Příbramí a to tak,že ve složce Maps najdeš soubor Tracks.ini a tam místo nějaký francouzský RZ(tušim pozná se to podle toho že je tam slot ps_france)napíšeš:když bychom nahrazovali třebas trat 43,myslím že to je bissane,tak je tam track name a místo track 43 se tam napíše track 92
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten patch 1.02 tam rozhodně dej. Vzhledem k tvýmu nicku si s tim jistě poradíš.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 11:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

thx Vint Martin..tedka to du vyzkoušet...ta 43 byla nejakej ps_montblanc...
snad to pojede Very Happy
Michal Martin.. když mi to napíše staff tak ono to asi fakt nepojede...vyzkoušel sem všechny verze, ale ani jedna nejede
a ten muj nick je proto, protože všechny věci který mě napadli byly už ob
sazený Wink


Naposledy upravil iqtykve dne čt červenec 03, 2008 12:31, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: bohužel Odpovědět s citátem

tak to bohužel nefachčí, vyzkoušel sem tu tvoji 92 i 94, protože je pod názvem 94... ale ani jedno z toho...vzdycky to hnedka spadne do win...když chcu tu mapu kde to je nahrazený spustit..
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Obsazené asi těžko,bo tu 90% lidí je pod svým PRAVÝM jménem Wink Jinak přímo v tomto topicu je někde i několikrát popsán postup,jak vyměnit RZ ve francii a nahradit jí Příbramí...ale lepší je ji jezdit v šejku a pak v pluginu. Tak nebuď líný,vše si přečti,změň si nick,nainstaluj VŠE potřebné a hurá na trať Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Re: bohužel Odpovědět s citátem

iqtykve napsal:
tak to bohužel nefachčí, vyzkoušel sem tu tvoji 92 i 94, protože je pod názvem 94... ale ani jedno z toho...vzdycky to hnedka spadne do win...když chcu tu mapu kde to je nahrazený spustit..
Musíš to napsat přesně tim způsobem,jak je napsaná i původní mapa...jinak ted jsem si přeinstalovával RBR a koukám,přímo v instalátoru okruhu je návod jak ho dát místo \francie...

a jasně,neni to ps france,ale ps montblanc má chyba
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: ne v pohodě Odpovědět s citátem

ne v pohodě...eště žes mi řekl jak se mám dostat na ty mapy atd... Wink
už mi to jede!!!bylo to popsaný při instalaci té příbramy...sry sem si toho nák nevšim bo co... Very Happy tu příbram sem musel vyměnit za 41..
takže už te jedeee Exclamation Exclamation Exclamation Wink
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
iqtykve





Založen: 02. 07. 2008
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: gratluji Odpovědět s citátem

gratulace všem co se podíleli na této trati!!!! jedním slovem výborná, promakaná, silnic jak doopravdy..
prostě CG!!!! Shocked cumel sem... Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt červenec 03, 2008 13:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se,dost psychicky zničen,zeptat všech zasvěcených,co tratěm rozumí,zda neví,proč mám následující problém:

Vždy,když chci jet turnaj,jenž obsahuje RZ Zadní Poříčí,mi hra ve čtvrtině nahrávání padne a ve složce Maps se mi vytvoří .dmp soubor,což je velice neobvyklé.Reinstall jsem zkoušel,ale nepomáhá.Děkuji všem,co se mi pokusí pomoci.

I když budu teď týden pryč,je pravděpodobné,že se na PC a net dostanu i na dovolené,a tak jakékoli dotazy ohledně tohoto pište a já se pokusím je zodpovědět.

ještě jednou díky předem.

EDIT:Tak Pavel Chrastina,jemuž jsem též psal PM mi něco poradil,tak to až přijedu,pošteluju.Kdyby ale někdo věděl přímo proč(i když nevím,jestli někdo takový bude,je to dost divné)nezlobil bych se Smile
Příspěvek Zaslal: čt červenec 10, 2008 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SUCHMAN Tomas





Založen: 07. 11. 2008
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Sádek - Bohutín Odpovědět s citátem

Na tohle téma jsem už asi někdo nepříjde, ale kdyby náhodou, nebyl by někdo ochotnej udělat RZ Sádek - Bohutín z Pb rally?
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nieje to take jednoduche ako si myslíš... Wink
Příspěvek Zaslal: po prosinec 01, 2008 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
Strana 45 z 46

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme