Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Tarmac MOD
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Tarmac MOD Odpovědět s citátem

Co řikáte na tento mod, zkoušeli jste ho? Já ano a zdá se mi to chování na asfaltu takové moc uklouzané. Je tu možnost ho pro plugin povolit (časy by se pak započítávaly jako úplně jiné RZ), ale chci vědět, jestli by to mělo vůbec cenu...Tak co vy na to?
Příspěvek Zaslal: čt červen 23, 2005 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Slysel jsem o nem ale, neskousel, spis by me zajimalo ten snowbanks mod a jeho pouziti v poharu ve finsku protoze ted uz je moc pozde porucit vsem aby si ho stahli.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt červen 23, 2005 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslel jsem teď, ale do budoucna. Ale každopádně to vyzkoušejte, chci znát Váš názor...Problém je taky v tom, že tento mod mění defaultní nastavení z šotoliny na asfalt, což je změna fyzika a to by se musely nadefinovat nové fyziky pro všechny auta znova...


Ten SnowMod bych klidně teď na Monte Carlo donutil všechny použít, ale bojim se závalu dotazů na mě, jak to nainstalovat Smile Zatím je povolen SnowMod i originální sníh... Ještě to můžu změnit (tj. zakázat originální fyziku tratí) Smile
Příspěvek Zaslal: čt červen 23, 2005 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stáhl jsem si ten Tarmac MOD verzi 1.5 SR. Ještě jsem to ale neinstaloval. Mám k tomu pár otázek
1. Půjdou turnaje?
2. Pojede mi v tom Octavia?
3. Kdyby odpověď na předcházející otázky byla ne, půjde to vrátit? (Je to exe soubor, takže nevím které soubory to změní) Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt červen 30, 2005 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Nemyslel jsem teď, ale do budoucna. Ale každopádně to vyzkoušejte, chci znát Váš názor...Problém je taky v tom, že tento mod mění defaultní nastavení z šotoliny na asfalt, což je změna fyzika a to by se musely nadefinovat nové fyziky pro všechny auta znova...


Ten SnowMod bych klidně teď na Monte Carlo donutil všechny použít, ale bojim se závalu dotazů na mě, jak to nainstalovat Smile Zatím je povolen SnowMod i originální sníh... Ještě to můžu změnit (tj. zakázat originální fyziku tratí) Smile



No rozhodne na pristi snehovou rally to povol jestli jeste nejaka bude:)

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt červen 30, 2005 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Phantom:

1. Půjdou, ale jen když to budeš mít zrovna vyplé
2. Pojede, když si na ní stáhneš fyziku, kde jsou všechny defaultní nastavení na asfalt. Jinak by se ti totiž mohlo stát, že budeš mít na nějaké trati šotolinové nastavení.
3. Jsou tam tři exe soubory, se kterými se přepíná asfalt-simulace, asfalt-arkáda, a originální povrchy...
Příspěvek Zaslal: pá červenec 01, 2005 8:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Slysel jsem o nem ale, neskousel, spis by me zajimalo ten snowbanks mod a jeho pouziti v poharu ve finsku protoze ted uz je moc pozde porucit vsem aby si ho stahli.


Mohl bych poprosit o link, kde výše uvedený mód lze stáhnout?Mluvím o "snowbanks mod", ještě jsem to neslyšel a ani nikde nenašel.
Příspěvek Zaslal: út srpen 02, 2005 15:46
Návrat nahoru
TOFL Michal





Založen: 14. 08. 2005
Příspěvky: 9
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nahrál jsem si Tarmac mod, ale nefunguje mi. Auto se chová jako by bylo na asfaltu, ale je tam textura šotoliny. Dík
Příspěvek Zaslal: út srpen 30, 2005 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Setup Odpovědět s citátem

Zkousel jsem to jezdit a absolutně netuším, jak vymyslet setup, aby mě auto neulítlo z cesty! Pokud použiju ten co mě s úspěchem funguje ve Francii, tak jdu na většině uskákaných tratí okamžitě ven! A ačkoliv jsem tomu věnoval téměř celý týden, tak se mi vhodný setup, který by kombinoval světlou výšku alespoň 250mm+kvalitní odpružení, které by tolerovalo i větší nerovnosti najít nepodařilo! ...Pokud někdo takový existuje pošlete mi ho prosím na rally@centrum.cz dík!

P.S: Pindula je rozbitá jako prase, a taky jim to (i když to mají nízko) sedí jako prdel na hrnci!
Příspěvek Zaslal: st květen 24, 2006 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
¤ 27 ¤





Založen: 11. 02. 2007
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Tarmac MOD ... Odpovědět s citátem

nevíte někdo, proč se mi po spuštění s Tarmac MOD změní u některých aut pozice přední nápravy (Porsche na pozici EVO7, Focus na pozici Sub"00) - posune se buď dopředu, nebo dozadu (do plechů kastle), když pak pustim hru bez Tarmac MOD, musim přepsat fyziku aut, aby měly přední kola na správnym místě... co dělam blbě? dík za info. Confused
Příspěvek Zaslal: út únor 13, 2007 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja bych byl pro povoleni. koneckoncu je to hromada novejch trati a takovy oziveni, nez budou uplne novy trate v MCR, je to fajn zmena si to zkusit (jen sem v tom nemoh najit zas ty original trate, ale na tohle sem hroznej lempl Razz , vim ze tam nekde sou Smile )
Příspěvek Zaslal: st únor 14, 2007 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Tarmac Mod Odpovědět s citátem

Neposlal by mi niekto link odkial stiahnut Tarmac MOD? Z BHmotorsport mi to nejde stiahnut a neviem kde inde by to mohlo byt...
Příspěvek Zaslal: st duben 25, 2007 11:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nainstaloval jsem tarmac mod z BH ale nefungoval korektně, fyzika se chovala jak na šotolině. Pak jsem se naštval a přepsal jsem složku RBR na původní zálohu a od té chvíle mám nekorektní textury, při dobrém počasí jsou tam mraky a všechno je nějaké šedomodré. Neví někdo kde je zakopán pes. Reinstal se mi nechce.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 25, 2007 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a pouzil jsi RBRWRONG TYRE? bez nej si totiz jezdil na soto kolech..
podle me jsi to prepisovat nemel, pac tarmac mod ma uninstall ve slozce RBR jsi mel slozku Tarmac mod, ale kdyz jsi to přepsal tak to fakt nevim...
Příspěvek Zaslal: st duben 25, 2007 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Tarmac Mod Odpovědět s citátem

prosim pozrite niekto ten link na Tarmac Mod lebo ja to neviem nikde najst...a ten z BHmotorsport mi nechce stiahnut
Příspěvek Zaslal: st duben 25, 2007 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme