Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spuštění nových fyzik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, problém je v defaultu nastavení a tato změna by neměla trvat dlouho (změnit default na něco surovějšího). No o tom tady diskuze už taky byla a názory se různí. Škoda že se takto diskutovat nezačalo už před měsícem Smile
Jsem pro spuštění se vším co bylo před pádem serveru.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to czech rally: To sem vůbec nepleť. Myslet znamená h... vědět. Buďto se každého zeptej nebo nemysli Very Happy . Mluv konkrétně a za sebe. Já platil ze stejných důvodů, jaké uváděl Libor Thielů a z žádných jiných.


Naposledy upravil KUNCL Karel dne pá duben 20, 2007 14:47, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRYSTYN Miroslav napsal:
Přesně tak, problém je v defaultu nastavení a tato změna by neměla trvat dlouho (změnit default na něco surovějšího).
No jo, jenže to už je přece jedno. Stačí si starý default pojmenovat a uložit jako svůj a nemusíš nic vymýšlet.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych, že je technicky možné tomu zabránit, ne.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
to Martin Tuchyna: Samozřejmě máš v pravdu v tom, že nová auta jsou čerstvá krev do žil RBR. Nikdo samozřejmě nechce zakazovat nové to nebo tohle auto. Celý problém je v tom, že zdejší komunita (alespoň jsem to z fóra tak pochopil) by se ráda držela reality jak je to jenom možné. Minimálně v tom smyslu "AŤ se RBR nepřiblíží CMR", tj. sednu si k tomu a za 2 dny jezdím dobře a za týden vyhrávám šampionáty na nejtěžší úroveň. Jenže právě takový je F06 oproti ostatním WRC. Má poměrně dobrý default setup, je neskutečnou "nereálnou" topspeed a jen tak do něj sedne průměrný jezdec a začne si jezdit osobáky bez jakéhokoliv ladění apod. Prostě arkáda. Přijdu, sednu, vyhraju a to je celé merritum věci. Dle mého názoru je to cheat car. Přestože se mi nesmírně líbí, fandím Hurvajzovi a mám teamovej skin. Howgh, domluvil jsem


No tak to ale potom nechapem teba trochu. Ja to potom vidim tak ze ti iba vadi ze sadne nejaky blb za to a hned s tym vyhra ale to nie je o tom ze to je realne. Lebo mne sa zda ten rozdiel realny. Ale neviem nestudoval som to mozno prave naopak maximalku ma najlepsiu hoc co ine ale co sa tyka celkoveho obrazu FOcus je proti tym ostatnym autam podla mna naozaj tak dobry. Ja to skor zacinam vidiet tak ako si to napisal ze ty potrebujes aby ja som sadol do slabsieho auta ktore ked zatial nedokazem naladit tak budem jazdit ako dedko lebo keby napriklad niekto sadol do Focusa ktory ma dobry default setup tak sadne a vyhra. Ale preto zakazat to auto ??? Prave to ma zenie to hrat pretoze casu mam malo ale ked som videl ze sa dokazem obcas udrzat niekoho a ze obcas niekoho aj predbehnem tak ze to skusim. Ak budem musiet profesionalne sa tomu venovat a po nociach ladit atd. tak sa asi na to budem musiet vykaslat lebo ozaj az tak nemam toho casu. A co sa tyka arkady tak to suhlasim to je hnus preto hram nie hru ale skoro az simulator rally ale to neznamena ze to musim uz aj ladit atd... Aj ked ma to chyti ktovie a ked bude zabava a pride C4-ka na kotrej mi budu davat vsetci mozno poladim Focus ... Ale ja to stale vidim tak ze to nevadi nikomu iba tym ktory to jazdia dlho a maju namakane nejake auto ktore maju radi a maju na neho setupy tak im vadi ze niekto pride a sadne a jazdi mna prave laka to ze som prisiel sadol opytal sa ci mozem Focus Wally napisal ze ano ze mozem aj na nom tak som nieco potrenoval zacalo ma to bavit zacal som sa pytat na hru po sieti zistil som ze momentalne je vypadok hral som cez net zobral ma team ponukli mi ze su mlady a ze ci nechcem skusit za nich jazdit a vsetko ma neskutocne bavi hram sa az po moment ked mi niekto povie ze nemozem s Focusom ist. A tiez som toho nazoru ze ked to islo a bol tam aj Focus tak preco by to nemohlo ist dalej. A ak sa Vam to nepaci mna nebodujte a potom sa mi smejte ze aj ked mam Focus aky som pomaly jednoducho ma to bavi a nechapem v com je problem.

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Czechrally: Dosti hloupé názory, opravdu mluv za sebe, ne za ostatní Shocked Rolling Eyes

To Korál: Tak tak, já bych to testnul hned, byla by to taková zatěžkávací zkouška, pač věřim, že se sem nahrne mraky lidí a budou jezdit a jezdit Laughing

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to czechrally: mluv za sebe Sad , moje skromna platba znamenala neco jako "diky Wally a spol. za to, cos pro nas udelal"...

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To triplex: Jde o to, že hrajeme RBR, což by měl být simulátor, a Focus tomuhle odporuje, pač tím jaký je spíše zapadá do jiné herní série, což tu většina z nás nechce. Proto kolem něj takového rozruchu. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Mates asi takhle Very Happy . Jsem rád za každého pařana navíc. Jedno jestli je za mnou nebo přede mnou. Myslím, že mé návrhy můžou být Wallymu a ostatním adminům lhostejné jako zuby sibiřského rosomáka, tj. když Wally dopustí, jezdi si třeba raketoplánem. Těším se, že se potkáme na trati.
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Fakt Odpovědět s citátem

Ale je naozaj fakt preco ste vtedy nezakazali ten Focus ked som sa pytal Wallyho ze ci mozem aj na FOcuse 06 a on ze ano uz jazdil a mozes akurat teraz je vypadok. Ja si stale mylsim zakazte vsetky auta a nechajte iba povodne alebo nechajte aj Focus. Alebo teda pockajme. Ale mne to trochu pripada akokeby Honza Kopecky krical na Wilsona proti tvojmu mlademu nemam nic ten je srac aj na tej spickovej technike ale Marcus je dobry a jeho auto je az moc dobre zakazte mu ho nech sa ukaze ze ja som fajn jazdec. Je ticho sedi tam odjazdi zajazdi pekny vysledok da dole aj Focusa 06 a je spokojny a mlady Wilson si moze buchat hlavu ze aj mam spickove auto aj tak to nejde. A presne tak som to videl na webe aj ja ja som isiel zo spickovym autom aj tak ma obehol hoc kto. Ale vadi mi iba to ze skusam paci sa mi to mam to auto a zrazu mi ho zakazu. Mne to pripada ako v narodnom sampionate jednoducho zakzte vsetky WRC a nechajte iba N-ka a S1600-ky Smile

A teraz davam cestne prehlasenie ze ak hocikoho nahodou obehnem a bude mat dojem ze to je mojim FOcusom a ze som horsi od neho kludne ma mozte posunut o priecku nizsie ale myslim ze ked skoncim na 102 mieste tak to vadit nebude nikomu ci hej ak ano kludne ma posunte len ma nechajte sa bavit na FOcuse a hrat sa na Marcusa aj ked budem iba ja teda pomaly dedo Very Happy

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Tuchyna: niekde som cital ze focus 06 ma maximalku okolo 205km/h ale v rbr ide o dost viac, kedze rally je vacsinou o sekundach niekedy aj o stotinach vies co z toho vyplyva Question Nechapem preco by sa mali zakazovat podla teba vsetky auta. ked bol problem s imprezou 06 tak sa tiez zakazala lebo to bola raketa a odporovala realite
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: OK Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Hele Mates asi takhle Very Happy . Jsem rád za každého pařana navíc. Jedno jestli je za mnou nebo přede mnou. Myslím, že mé návrhy můžou být Wallymu a ostatním adminům lhostejné jako zuby sibiřského rosomáka, tj. když Wally dopustí, jezdi si třeba raketoplánem. Těším se, že se potkáme na trati.


OK len ja som myslel ze Wally da na nazory a preto tu urputne bojujem aj za pracu v mojom teame teda ze mi novy znamy v teame mi ponukol jazdit za nich dalsi mi spravil specialne skin keby viem oni maju rodiny a nemaju casu nazvys tak im nekecam ze ja budem jazdit na FOcuse ale poviem dajte mi misaka na toho maju skin. Ale ked Wally povie ze nie tak pojdem aj na inom aute co mam robit len ma to bude mrziet. A na trati sa asi nepotkame ponevac to by si mne musel cekat aspon pul minuty nekde uprostred a pak pockat dalsich patnact sekund a dohnat me pak by sme se mohli potkat ponevac ja sem neni taky borec jako jsou tady a proto Vas nedohonim ale presto mne to bavi. Inak velmi se mi libil SKorpion nikdo mi nechtel poslat setup co chapem pretoze uz som zistil co mi hovorili ze s tym je vela prace ale to iste by mohol povedat autor noveho auta niekto spravil Focus 2006 a nedam ho nikomu je len moj ale suhlasim setup nie teda. Ale napriek tomu sa tu nasiel borec ktoremu som povedal co som za zaciatocnika a ze to nevime ladit ze ci moze poslat setup SKorpion nevahal vela veci vysvetli ako sa to jazdi adt a poslal setup ja som skusil setup bol som ohureny ako dokaze ist aj Subina 05 a on sam mi povedal ze aj tak je najdolezitejsi pilot a teda podla casov vidim ze je borec a preto mi on napisal ze Focus vyhrava sam ale aj tak je taky borec ze mi nalozi aj 30s na RZ-ete aj ked mam FOcus o tom to asi je ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Neviem Odpovědět s citátem

LEHOCKY Mojmir napsal:
To Tuchyna: niekde som cital ze focus 06 ma maximalku okolo 205km/h ale v rbr ide o dost viac, kedze rally je vacsinou o sekundach niekedy aj o stotinach vies co z toho vyplyva Question Nechapem preco by sa mali zakazovat podla teba vsetky auta. ked bol problem s imprezou 06 tak sa tiez zakazala lebo to bola raketa a odporovala realite


Neviem ja som cital niekde o Focuse na anglickom webe tusim ze to dokaze ist aj 250 uplne v pohode ale ze take prevody sa vobec nepouzivaju pretoze nie je nikde na to trat. Zevraj bezne stacia prevody kde je maximalka do 200 a obcas aj menej do 180 ... Je to ako jedno auto co robil moj kamos hodil tam tazsiu prevodovku a auto islo 190km/h no on potreboval aby sa to hlavne bralo tak tam dal dlasiu prevodovku vsetci boli ohureny ako to ide super on ze iba lahsia prevodovka je tam a auto chodilo ako odtrhnute akurat malo maximalku iba 170Km/h. Ale neviem ci je to pravda ze ten focus moze uplne v pohode 250 ja som to cital iba na webe ... Mna skor zaraza stale ked hovorite orealite to N-ko a porovnanie WRC. Niekto mi tu napisal ze to je preto ze lietam z WRC kade tade ale ked idem cisto aj s jednym aj druhym tak stale sa mi zda byt ten rozdiel oproti realite iny realne sa mi zda ze nieco bud musi byt silnejsie teda WRC alebo N-ko slabsie. Ale tak ho nezakazujte a da sa nejako obmedzit trochu ta fyzika?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Stale Odpovědět s citátem

Mne sa stale zda ze sa snazite dosihnut realitu no pri tej realite potom miesate hru a ked je nieco naozaj omnoho lepsie tak sa Vam to nezda a chcete to zakazat. Ja neviem nech teda zajazdi niekto kto tomu rozumie na niecom svojom potom na tom Focuse a nech napise casy ale ja myslim ze ten rozdiel medzi SUbaru 2005 a Focusom 06 je taky aky je. Xsara 2005 myslim ze by mohla byt rychlejsia ale ja myslim ze to je real. Viete aky je naozaj rozdiel medzi napr. Subaru 2005 a Focus 06? Ja neviem ak sa mylim spravte uz ako chete dajte mi teda nejaku obmedzenu fyziku ale pustite ma tam alebo rychlo mi to zatrhnite a ked by ma to zacalo nahodou znova bavit tak skusim ine auto dufam ze ked sa tak stane a nahodu nieco vyberiem a trosku sa naucim na tom dufam ze prave v tej chvili nevyde Focus 06!

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Triplex: Podívej se na reál, když pořád mluvíš o tom enku, co je Flídrovy platný wrco proti Pechovo Evo? nejen Pechovo. Neni to jen o autě. Každopádně si zkus nějakou fyziku s1600, ty dokázali v IRC pojíždět v některých RZ i všechna enka, tomu bys řekl co?


Naposledy upravil DEJMEK Vaclav dne pá duben 20, 2007 15:14, celkově upraveno 1 krát

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 20, 2007 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme