Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

of turnaje

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALA Radek





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Hrotovice

Příspěvek Předmět: of turnaje Odpovědět s citátem

Nazdar Wally. Nemužu jezdit offline,přestože jsem přispěl.Pokud si stáhnu turnaj, tak mi to nezobrazí, že jsem ten turnaj navštívil a ani výsledky tam vložit nemůžu. Nevím jestli je to po dobu testování jen online, nebo je chyba na mé straně, každopádně dík za odpověď.
Příspěvek Zaslal: ne květen 06, 2007 23:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sheepay





Založen: 21. 10. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Россия

Příspěvek Předmět: of turnaje Odpovědět s citátem

Vнm,
      ћe mщj dotaz je moћnб arci hloupэ a nebo uћ stokrбt ohranэ, ale odpovмп na svoji otбzku jsem nikde nenaљel. Љokovali a uspokojili jste mм svoji nevнdanou rychlostн, s jakou jste pшidali UT2k4 na GP, a jб uћ zase obtмћuji co bych chtмl atd. Proto pшedem upozorтuji, ћe nejde o ћбdnэ nбtlak nalйhбnн ani podobnм, ale pouhopouhэ hypotetickэ dotaz : Budete poшбdat turnaje v UT2k4 na GP? A pokud ano, kdy? Dнky za odpovмп a dнky za zprovoznмnн UT2k4. Jste skvмlн.

Dнky moc
Příspěvek Zaslal: pá říjen 23, 2009 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme