Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem za pochvaly, jsem rád, že se líbí Cool

Pro Zajíce: na takové počty je ještě brzo, ale všechno se bude projednávat na vyhlášení. (původně o tom hovořil i Šnek ale musel jsem ho trochu sestříhat Laughing

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: út květen 06, 2008 17:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak. Normálně mě sestříhal. A já se s tím tady tak nakecávám Very Happy

Jestli jste mrkli na vlákno o vyhlášení, jedním z bodů programu vyhlášení bude debata o pravidlech a systému Team Rally 2008-9. Mám už nějakou představu, jak by to mohlo vypadat. Je to ale zatím opravdu ve fázi představ.
Už teď mě kontaktovalo několik manažerů s přáním pořádat podnik TR 2008. Bude nutné udělat systém už na výběr pořadatelů.
Doufám že se nám ještě doplní počty lidí na vyhlášení a že to probereme v co největším počtu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út květen 06, 2008 21:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

určitě už jsem někde děkoval ale tak ještě jednou...za cely team Czech Rally Fans RBR děkuju všem klukům co se na to podílely a dovolili nám pohřbívat náš čas u stolu s volantem nebo klávesnicí:)byla to nadhera Wink Samozřejmě i náš team by měl zájem pořadat podnik TR ale asi se tam mezy špičku nevlezeme Laughing v neposlední řadě děkuji za videa na které je radost koukat obzvlášť když se tam ukaže auto s nalepkou CRF Twisted Evil díky,díky,díky Embarassed
Příspěvek Zaslal: út květen 06, 2008 21:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, moc pekny video, je to opravdu cim dal tim lepsi neli jiz skoro dokonaly Wink ! Diky Tobe za tu praci .

Michal
Příspěvek Zaslal: út květen 06, 2008 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo budu se opakovat, ale co ti rict? Je to S K V E L Y a doufam ze to dlouho vydrzi... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 06, 2008 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po shlédnutí posledního videa mě tedy padla čelist Shocked Co řícit je to dokonalé.... Honzo díky moc TR díky sestřihum nabralo opravdovy punc rally se vším co k tomu patří a ani to nejlepší psané review se nevyrovna když se na to člověk muže podívat. Komentař úúúúúúžasný. Kdyby to viděl někdo z naborového oddělení TV tak maš o práci postarano Cool

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st květen 07, 2008 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou teď přístupný někde stránky TR2007?

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: po září 08, 2008 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/teamrally/web07

Přidáme odkaz do archívu na novém webu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po září 08, 2008 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Strana 29 z 29

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme