Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

pomoc - RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cool
Děkuji za jakoukoliv radu, pomoc, odkaz.... Laughing

Hnedka jdu na to juknout...... Rolling Eyes

A jako MANAGER umím koukat po netu....., jen prostě potřebuji poradit od chytřejších poloviček........ Idea

Nemám zase takové znalosti a zkušenosti...........
Exclamation
A těch odkazů je spousta,mi šlo spíš o to, že by někdo věděl o konkrétním autě, týmu apod........ Shocked

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zasah od moderatora: Doporucuju si precist http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1185, obzvlast pasaz o uzivani diakritiky a o formatovani textu u beznych prispevku.

Dekuji.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Hups ,čekal bych že dobří manažeři umí hledat na netu Laughing Laughing


Ale já jsem ten nejlepší MANAGER!!!!!! Protože to dělám s láskou........

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Zasah od moderatora: Doporucuju si precist http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1185, obzvlast pasaz o uzivani diakritiky a o formatovani textu u beznych prispevku.

Dekuji.


Už mi někdo ohledně tohoto psal, je to velký problém?

A jen jsem se chtěla poptat.....Někdo mi zde psal, že je to o hře, toto forum, ale pokud jsem si přečetla pravidla ohledně zasílání příspěvků, tak je tam uvedeno i reálné(skutečné) rally, tak jsem nabyla dojmu, že zde na tomto foru mám co dělat, neobtěžuji nikoho na foru o hře apod. proto jsem u "ostatní"

Děkuji Soňa

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 14:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, jsem manžel té paní co se tady snaží!!!

Předem zdravím moderátora - divíte se, že tady není žádná jiná ženská??? Já ne!!! Místo toho,aby jako nejzkušenější poradil tak se zmůže jen na bu......, teda napomínání!!! Fakt super!Víte co manželka v každé volné chvíli,kdy se nestará o domácnost a 2 čiperné dětičky a jednu puberťačku, visí na netu a obvolává co se dá a opravdu se stará, a nejenom tady, o sponzoring, auto, náhradní díly apod., by zasloužila nejen trošičku uznání,ale hlavně RESPEKT borci!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation

Každopádně největší "borec" ze všech dosavadních příspěvků je "pan Bittner" a to každopádně!!! V našem týmu je "slavný" raději ať nereaguje, dokáže jen celou rally pěkně zhnusit!!! Žijte si raději ve svém světě a na ten reál se raději vykašlete nemá to smysl-předem děkuji za pochopení pane Bittner "manager".

Tak chlapi dal Vám všem na prdel 16ti letý klučina Marek David co se chová jako opravdový chlap!!! Tímto mu chci poděkovat a má mou úctu!!!
A jenom pro tebe Marku jsi jako čestný host jestli to klapne a jako mechoše tě samozřejmě bereme, každá ruka dobrá!!!

Takže prosííííím všichni jízlivci dejte se do klidu a všichni ti co chcete pomoci tak předem strašně moc děkuji!!!

S Rally pozdravem Šerý. Twisted Evil

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak myslim, ze tady ten sedmistrankovy vtip muzeme uzavrit. Very Happy

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přesně tohle jsem měl na mysli na Vás jsem úplně zapoměl. Taky dobrý!!!
Proč se na to nevykašlete!!! Pomoc nic, ale ty kecy, někdy se fakt stydím, že jsem chlap!!!!!!!!!!! Sad Rolling Eyes

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to prostě nedá a musím ještě jednou zareagovat....

1. "žijte si raději ve svém vlastním světě a na ten reál se raději vykašelte, nemá to smyls" - a pro Vás to smysl má? Začínáte, hledáte auto, a ještě potřebujete obstarat spoustu věcí Exclamation Znám spoustu lidí, kteří jezdí výborně i v reálu a hrajou RBR, Vy to podle slov vaší paní děláte taky Rolling Eyes tak, nekritizujte hned lidi tady.

2. "dal vám na prdel 16 letý kluk a má mou úctu" - nemám nic proti Vám ani proti tomu co "nám dal na prdel" ale zní to tak, že když sme vám nesehnaly auto tak sme sr..čky a nestojíme za nic. Sad ...

3. Vaše paní psala víc o tom, že je dobrý manager, než aby trošku konkrétněji specifikovala co vlastně potřebujete a na čem máte eminentní zájem. (požná je to jenom můj pocit a nechci tím říct že manager je špatný když ji neznám)

4. Přece jenom je i dost zainteresovanějších fór než je toto o RBR a lépe by to bylo zkusit jinde (nepochybuju že to zkoušíte) Adminovy nevyčítejte, že se ohradil proti formátování textu. Když sem napsal, že to písmo je divoké tak to vaše paní ještě víc přeplácala Rolling Eyes

5. Poslední co chci, je popřát hodně štěstí se sháněním auta. Wink

Tak jak říkal Petr, můžeme to ukončit

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mila pani Sono,
myslim ze jste se do shaneni predevsim auta dala moc brzy.Nejprve by bylo vhodnejsi objasnit si co vsechno potrebujete na to abyste se mohli vubec rally zucastnit a to ne systemem ptat se kde co mam hledat, ale sama to zkusit.
Dale bych chtel rict ze asi kazdy co jezdi tady na pluginu by chtel jezdit rally v tom opravdovem svete a jestli se mylim tak alespon ja tedy rozhodne ano.Jenze vetsina znas take tusi co to obnasi a proto si uzivame radovanky opravdoveho sveta pouze na tomto simulatoru.
Prosim nejprve se opravdu obektivne zamyslete nad tim jestli ma cenu snazit se auto sehnat stylem :"jsem nejlepsi manager" a nebo jestli nebude vhodnejsi spadnout na zem.

Neberte tento prispevek jako narazku na cokoliv co jste zde napsala, ted by bylo zrejme vhodne omluvit se za narazku na nejlepsiho managera tak tedy omlouvam se ale bral jsem to spise s humorem, a preji mnoho uspechu pri rozhodovani.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po květen 28, 2007 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pane Šerý, to co jste tu stvořil mi přijde dost ubohé Confused Shocked Jinak souhlasím s Mikeeem. Ale přikláním se i k Petru Stejskalovi.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Surprised
Ubohé????

Já si nejsem dost jistá,kdo je tady ubohý...
Ale můj muž to dozajista není....

Všichni umíte jen kritizovat!!!!

Máte minndráky z nesplněných snů???

Je tohle ještě o rally, nebo o závisti, že se pokouším člověku,kterého miluji a kterého si nadevše vážím splnit sen???

A když něco nevím, tak se ptám...to mě učili už jako malou holčičku....

A uzavírat nic nehodlám....

I tady se najdou prima lidičky...

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paní Soňo, nepíšu, že Váš muž je ubohý, to bych si nedovolil. Jen mi přijde ta jeho reakce jaksi zbytečná a v některých věcech opravdu i ubohá. Mno a Vaše reakce to teď ještě celé potrhuje. Shocked

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERASonulka





Založen: 01. 05. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Ostrava 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Crying or Very sad

Tak máte svůj úsudek potvrzený...

OK!!!

_________________
motoristický sport a vše kolem něj je prostě nej, nej, nej..................nejlepší...
Smile
A mí milovaní miláčci!!!!!!!!
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ták kluci a máte to, ted už se asi o světě reálný rally nic nedozvíte. Laughing Takže navrhuji vrátit se do našeho světa nesplněných přání RBR a nenervit se při schánění závodního auta. Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle fórum to je opravdu maso Very Happy . Někdo se sem nacpe bez respektování zažitých pravidel a ještě do toho zatáhne celou rodinu Shocked . Ale nic. K tomu ježdění. Jestli můžu doporučit tak za 200 tisíc maxima, ani neuvažujte o Sprintrally. Jak jistě víte musíte mít homologovaný auto, sedačky, pásy, hasicí systém, přilby a oblečení. Jenom příslušenství bez auta stojí kolem 100 tisíc k dostání v Renocaru v Brně. Proto doporučuji Volný pohár, kde se svezete v dvoudenních soutěžích, které jsou mnohdy zábavnější než velký mistrák (alespoň pro jezdce), samozřejmě je levnější i startovné (Posázaví 5000 Kč, Krumlov 25000 Kč. Jako auto rozhodně berte jakékoliv Nko předohrab (podstatně levnější provoz než Áčko) i s prošlou homologací (VP to povoluje). Jo a můžu říct, že kolikrát je to v tomhle virtuálním světě lepší než v reálu, každopádně to míň bolí a opravy nic nestojí.


Naposledy upravil KUNCL Karel dne út květen 29, 2007 15:23, celkově upraveno 3 krát
Příspěvek Zaslal: út květen 29, 2007 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 7 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme