Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zrazeny ludia ...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Zrazeny ludia ... Odpovědět s citátem

Mam otazku? Ked sa ide nejaky turnaj a zrazim ludi dostavam penalizaciu? Alebo nedostavam? A ak dostanem kolko sekund? Dakujem ...

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: út květen 22, 2007 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, penále, je to spíš čas, kterej tě tahaj diváci na trať, takže pokud je turnaj na reál poškození, tak to trvá 40 vteřin tušim. Pokud je poškození nulové nastavené, zabere jim to 10 vteřin. Skoro žádné je asi 20 a střední 30 vteřin.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út květen 22, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Aha... Odpovědět s citátem

Lebo ja som tukol do stlpu a zacal som cuvat a za mnou bol tratovy komisar a len to ostalo cervene a auto mi hodilo do stredu cety takze tam som nechal 40s za to ze som do neho nacuval ked bolo real poskodenie? Ozaj co sa stane ked pouzijem utility aby neboli ludia vedal trate je to podvod voci pluginu? Alebo to vobec ani nepojde?

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 1:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, pokud to bylo na reál, tak za volání, nebo vlítnutí do diváků, kameremanů, či komisařů, je 40 vteřin. O té možnosti to vypnout nevím.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Dakujem Odpovědět s citátem

Takze dakujem moc ... Aspon teda uz viem ze za divakov dostavam 40s. No a tu moznost skusim a ked to pojde oznamym a cestne sa jej vzdam aby som nebol podvodnik. Hlavne to neberte ako navoda ja sa iba pytam! Nerad by som bol keby ma niekto omylom zacne povazovat za podvodnika Smile

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No zaděláváš si na to tim, že se na to vůbec ptáš. Jako každej kdo neví roupama co dělat a vymeljšlej kraviny a ojebávačky. Doufám, že nejsi ten případ.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz mas pouze stredni detaily, tak komisari a media zmizi. Divaky myslim muzes taky vypnout, aniz by Ti to nejak branilo v jezdeni v pluginu. Me osobne by to ale bez tech uskakujicich a fandicich lidi, na ktere mavam, vubec nebavilo . Wink

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, skokani jsou bozi. Bohuzel mam problem se stabilitou hry, pokud jedu na vysoke detaily... takze ja jsem take bez medii a cestne se k tomu priznavam Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 12:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Předmět Odpovědět s citátem

jj ale i když tam media nejsou a hra je na malé detajly tak když vědeš do míst kde by při vysokych detailech média stála tak obrazovka zčervená a 40s je tam taky Wink (odskoušeno na strýčkovech za vracákem a L6 jak tam stojí u baráku)
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Re: Předmět Odpovědět s citátem

jj, na Stryckovi to tak nejak je, resp. povedlo se mi vlitnout do te autobusove zastavky, kde "nikdo" neni a cervenalo se, ale na defaultnich tratich jsem se s tim nikdy nesetkal. Tam si myslim "neviditelna cervena" neni..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SEDLACEK Josef





Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: Ostrožská Lhota

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě taky někdy štve když srazim divaka. Někdy to totiz ani zkraceni neni, a někdy jsou diváci ( nebo pořadatelé ) těsně u trati cos bych zrušil. Tohle příliš realné nevidim
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 16:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty lidi by si leckde jiste nestoupli,avsak na nekterych mistech budou z prozaickeho duvodu-zkracovani.Samozrejme u novych trati je a bude toto vyuzito,ac to z realneho pohledu nekde postrada logiku.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 16:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TUCHYNA Martin





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 81
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek Předmět: Urcite nie... Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
No zaděláváš si na to tim, že se na to vůbec ptáš. Jako každej kdo neví roupama co dělat a vymeljšlej kraviny a ojebávačky. Doufám, že nejsi ten případ.


Urcite medzi nich nepatrim. Ja to jazdim zo zabavy a keby mi to nieco pomohlo tka by to nebola pre mna zabava. Rukami neviem ani ja co robit este som zaciatocnik a mozno to ani neviem ale toto by som nikdy nespravil preto som tu polozil tu otazku. A zaujimal som sa o to iba preto pretoze ked jazdim offline tak mi to strhne sekundy ked zrazim ludi a na jednom turnaji som dostal smyk vletel som do stlpa samozrejme nemam spatne zrkadlo tak za seba nevidim, zacnem cuvat a zrazu cervene a hodilo ma to na trat ale nevedel som ci som dostal sekundy ci nie. Teraz uz viem ze ano. A to ze ci sa to da sa pytam iba preto ze kedysi som mal takuto pomocku kvoli tomu ze sa mi nikdy nechceli uhnut. A pytam sa to iba preto aby som nahodou nezistil ze ich tam nema nikdo len ja blbec ich zrazam Very Happy Takze naozaj som sice lavy na soferovanie ale nedovolil by som si podvazdat preto som sa tu na to pytal. Keby som chcel tak sa to neopytam a spravim tak Wink

_________________
TripleX
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Re: Předmět Odpovědět s citátem

FISERA Jan napsal:
jj, na Stryckovi to tak nejak je, resp. povedlo se mi vlitnout do te autobusove zastavky, kde "nikdo" neni a cervenalo se, ale na defaultnich tratich jsem se s tim nikdy nesetkal. Tam si myslim "neviditelna cervena" neni..

Věř že je! už se mi to stalo Sad ale nevím kde přesně to bylo a taky ted jezdím z médii Cool
Příspěvek Zaslal: st květen 23, 2007 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by me zajimalo kde ja jezdim od zacatku bez medii protoze moje PC nestiha a nikdy se mi to nestalo.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: čt květen 24, 2007 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme