Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jízda na více profilů ve stejném turnaji
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je asi zbytečný to hlásit, ale na pluginu je Jay Lambie a Lambie24.
Příspěvek Zaslal: út duben 21, 2009 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tkové hlášení je celkem k ničemu... on na pluginu je i FRIC Miroslav a Miroslav Fric. Otázka je, jak se ty profily používají. Z téhle věty nezjistím nic...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út duben 21, 2009 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=18b4b8ff63328b9354abbf7ca58c5fd3&stage=10&retired=1#retired
Diego IGLESIAS a IGLESIAS Diego (v odstoupených)
Příspěvek Zaslal: út květen 19, 2009 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, poslal jsem žádost o vysvětlení, tak uvidíme...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út květen 19, 2009 23:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se nedivím kolik lidí jede ty nové tratě,když se podívám kolik je tam nováčků a jak pěkně jedou tak by mě zajímalo kolik je tam stejných IP adres ale s toho by se jeden opíchal,jenom mě to štve a s tím nic nenaděláme

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út červen 23, 2009 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už se řešilo ve vlákně nových tratí. Těch IP, na které jelo víc profilů je asi 200. Není v ničích silách psát několik set PM...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út červen 23, 2009 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jo třeba toto mě víc než dostalo:
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=49211
Příspěvek Zaslal: út červen 23, 2009 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No však jo,vypnul bych je všechny a dableři se ozvou

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: út červen 23, 2009 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovedeš si představit kolik času zabere, když Tě bude otravovat 200 lidí po PM? Nemluvě o tom, že do schránky se tolik PM ani nevejde a hromadně rozesílat taky nejde Confused Na to by musel být člověk na plný úvazek jen na korespondenci...

A navíc v žádném případě nehodlám nejdřív někoho banovat a pak až se ptát. Je obrovské množství lidí, co sdílejí IP proto, že jsou z jedné rodiny, jednoho baráku atd. Takhle nesmyslně zjednodušovat situaci v žádném případě nejde.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st červen 24, 2009 0:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to jasné,to taky po tobě nikdo nechce,to bylo jen tak že jsou to kreteni Very Happy

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 24, 2009 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to naprostá pravda, že se to uhlídat nedá. Byla by to tak práce pro dvacet lidí a ne jednoho. Confused
Každopádně pokud se v tomto případě jedná o jednu IP adresu, tak bych dal doživotní BAN!
Mělo by se s tím něco dělat, nebo to tady za chvíli zkolabuje, když má každý x profilů. Evil or Very Mad
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=49525
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=49964
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=49427
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=49434

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: st červen 24, 2009 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem taky pro okamžitý ban a upozornení v popisu turnaje na zákaz jízdy dvou profilu, vím že to je časově náročné, ale je třeba dát najevo že se to začne dělat. I kdyby byly dva za týden tak už budou magoři vědět že jim to neprojde Wink

Obávám se, že si opravdu neuvědomuješ, kolik času to zabere a jaké problémy to přináší. Opravdu nikdo nemá čas na to, aby zabil celý týden tím, že řeší jeden turnaj.

A ještě jednou opakuji. Jedna IP u více profilů neznamená automaticky, že to je jeden člověk, a dávat okamžitě bany je nesmysl. Obvykle jen asi jedna třetina případů jsou ti, co to jedou víckrát.

Snaha řešit to je, ale spíš namátkově a ne v turnaji, kde je takových lidí několik set. Na to by musel být zvláštní zaměstnanec, co by nedělal nic jiného.
Příspěvek Zaslal: st červen 24, 2009 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neviděl bych to tak černě. Jízda na více profilů tu byla, je a asi i bude. To, že se v současnosti objevuje v takovém množství je jen důkazem obrovského zájmu a hladu po nových tratích. Věřím, ne jsem přesvědčen, že pořadatelé velkých turnajů a pohárů mají toto dokonale ohlídáno. No a v ostatních turnajích vlastně o nic nejde. I současné turnaje s novými tratěmi jsou vlastně jen a jen jejich testem.
PS: I když na druhou stranu výše uvedený extrem by si zasloužil nějaké varování Confused

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 25, 2009 8:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde mi ani tak o to, že někdo takovým způsobem získává výhodu na nedůležitém turnaji, ale i o to, že zbytečně zakládá nové profily, které pak stejně nepoužívá.

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt červen 25, 2009 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Panove musim pridat do mlyna na tema: "Udej sveho unfair soupere".
Je sice pravda, ze jde jen o "testovani", ale ve skutecnosti pilot take nema sveho dvojnika, ci trojnika? a FAIR PLAY byla mela byt v prvnim clanku ustavy online zavodeni RBR.

Vcera jsem odjel shakedown II, darilo se jakz takz a popudily mne opet duplicitni profily (jeste navic provokativne nazvane (hradekfan apod.), zatim mam umisteni na 2. miste ve skupine a na cele dojel jakysi
PETRZELA Tomas, kteremu jsem jeste dobracky v zaveru nic netusic gratuloval. Po blizsim ohledani jeho profilu jsem vsak zjistil, ze jeho jezdecka historie cita cele 2 turnaje a jak jinak nez Rally Czech Republic a zminovany Shake2. Takze dam ruku do ohne, ze se jedna o duplicitni profil zkuseneho jezdce (ale koho, ze?), protoze na novacka to je opravdu heroicky vykon. Nejde mi o poharek, za ten si nic nekoupim a chleba levnejsi nebude, jedna se mi jen o Fair Play hru a poctive porovnani se souperi na cerstvych tratich, kde se projevi ridicske schopnosti nad otrockym studiem trate. A take bych rad vedel, kdo ve skutecnosti me teda predjel.
Preji mnoho zdaru (ale jen poctivym jezdcum).
Příspěvek Zaslal: čt červen 25, 2009 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme