Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IRC 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda to s těmi zahraničními jezdci je jen dobře.

Já bych asi přeložil hlavně pravidla a registraci+potřebné infa v novinkách. Dokonce myslím, že ani komplet stránky v AJ nejsou nutné, ale jak myslíte.

Možná bych se pokusil pomoci (s těmi věcmi co jsem vypsal).
Příspěvek Zaslal: ne listopad 18, 2007 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nebudu muset dělat přímo html stránky tak s překladem rád pomůžu

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 18, 2007 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Filip a Jakub díky za zájem, já ani tak nepotřebuju přepsat web do angličtiny to si udělám za 3 hodiny sám, já potřebuju někoho co by se tomu věnoval po celý rok, vyřizoval přihlášky, odpovídal na případné dotazi, sem tam přeložil nějakou tu novinku, nebo nějaký ten rozhovor se zahraničními jezdci, dost práce i pro 2 lidi! Já nechci aby turnaj jezdil Nylais, Blizner, + nějaký střelec z Polska, co by si rozebrali první 3 místa, a víc nejel ze zahraničí nikdo, chtěl bych, aby těch zahraničních jezdců jelo co nejvíc, (jak je přilákat na turnaj nechte na mě Cool Laughing )

Edit: eště sem zapoměl ktomu přidat kotrolu replayu


Naposledy upravil JANKU Roman dne po listopad 19, 2007 11:43, celkově upraveno 2 krát

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne listopad 18, 2007 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyhodnoceni fotosouteze bude dnes. Omlouvam se vsem, bohuzel sem na tom s casem na pitchu posledni tydny...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 19, 2007 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vyhodnoceni Fotosouteze je na webu... gratulujeme vyherci, ke kteremu uz cestuje tricko postou Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 20, 2007 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Roman: No celý rok se starat o web nevim, nevim... A hlavně si myslím, že má angličtina ještě ani na takové úrovni není (domluvit se domluvím, ale je to většinou tak nějak rukama nohama...) . Ještě si to promyslím, ale moc bych tomu nedával... Confused Ale nějaké ty jednorázovky bych myslím zvládnul a udělal, když by bylo třeba...

PS: Teď mě tak napadlo, co třeba zkusit oslovit nějaké zahraniční jezdce, zda by nebyl zájem u nich.
Příspěvek Zaslal: út listopad 20, 2007 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to je těžko, dělat turnaj jednorázově to asi není to právé, (jako jednorázově může pomoct každý, a díky zato), ale já potřebuju na začátek někoho spolehlivého, a aby byl by ochotný se tomu věnovat celý rok. Zatím si to nechte projít hlavou (začne se v unoru) jestli to vůbec chcete dělat, čas není (jak si někdo může myslet to hlavní Idea Exclamation ) to nejdůležitější je mít zájem, Idea nepotřebuju někoho co naslibuje a má plno keců a pak nehne ani prstem Exclamation Twisted Evil

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: st listopad 21, 2007 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
nepotřebuju někoho co naslibuje a má plno keců a pak nehne ani prstem Exclamation Twisted Evil

jako treba ja Very Happy
ale vazne, ja si netroufam rict, kolik budu mit na turnaj casu, i kdyz je to jeste hodne daleko... poznal jsem ze spolupodilet se na tvorbe a udrzbe turnaje, neni zadna legrace. Tim bych nerad potencionalni spolupracovniky odradil, ale je treba si rozmyslet, jestli opravdu vite do ceho jdete... je to ale fajn zkusenost Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 21, 2007 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hofi Kdyby se našel někdo jako ty, tak to by bylo v pohodě, byla to super pomoc, a díky za to Exclamation Wink

Edit: si tedka čtu ty svoje včerejší, výplody... hrůza Embarassed Embarassed Embarassed to je tak když místo týmového testování sedím v hospodě Embarassed

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: st listopad 21, 2007 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dikec za tricko, je paradni. Az budu mit prilezitost tak ho blejsknu.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt listopad 22, 2007 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strana 25 z 25

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme