Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY FINSKO - chcete někdo?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: RALLY FINSKO - chcete někdo? Odpovědět s citátem

Ahoj, neměl by někdo zájem jet s náma na Neste rally? Jede nás v autě (větši auto) zatím 4 a potřebujeme ještě tak 2-3 lidi aby sme měli ideální rozpočet na cestu, trajek, a i vic lidi je na takove akci fajn. Ubytování pod stanem vedle chaty u jednoho fina a zároveň zajištění průvodce po RZ a možnost uvařit si v chatě něco málo.... bylo by nás tam okolo 20 čechů a slováků, tak co? Kdo má zájem napište a sdělím další ifno i když v tuto dobu toho sám moc víc nevím. Arrow

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, to si mi dal brouka do hlavy, ale záleží dost na financích. Kolik by to tak mělo cca vyjít?

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, když nás bude těch 6-7 tak počítej cestu(včetně trajektu) a vstupenku na rally celkem tak 5000-6000,-(radši počítat víc než míň) a potom nějaké ty další věci jak chceš, jídlo samozřejmě co nejvíc nafasovat z domu. Chtěly by sme tam jet už v neděli večer nebo v pondělí ráno a ještě úterý, středa si udělat výlet po okolí, takovou trochu i dovču po krásách finska a pak čtvrtek a dál už rally a v neděli domů. Takže celkově když to nadsadím myslím že do 9000 se vlezem v klidu, když pošetříme tak i míň. Ale to je fakt orientačně, já nevim a uvítal bych pomoc někoho kdo už tam byl. Třeba se to všechno vleze do 6000,- Rolling Eyes

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci od nás z CRF jedou taky,cesta+ubytko+trajekt atd tak cca.10litříků,dá se to v pohodě zvládnout o hodně levněji,tohle je taková vrchní hranice.Podle mě,teda. Twisted Evil zkuste se u nás optat hlavního organizátora Rizka.Ten vám určitě něco poví.
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak Tome, vrchni strop max. 10 000 Exclamation Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už tam právě jednou byl, letos jsem se tam nechystal, pač otecko nemůže, ale pokud by jela takhle parta a bylo to do těch 10.000, myslím, že se to dá opravdu zvládnout i za méně, tak bych jel. Snad na to na brigádě ušetřím. Ikdyž jí pak do toho dám třebas celou, za ten zážitek to stojí. Finsko i její rally jsou naprosto úžasný. Jinak, víte jak se bude cestovat? My když tam jeli autem, tak to bylo přes Polsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko (nevím teď jestli jsem nepřehodil tu Litvu s Lotyšskem). V Estonsku z Tallinu trajektem do Helsinek, což je cca 2 hoďky a za rozumnou cenu, navíc tam toho jezdí celkem dost a ani se to nemuselo objednávat předem, přijeli jsme do přístavu, koupili lístky na trajekt a za 2 hoďky už jsme jeli. Mno, v Helsinkách se dá klidně den ztrávit, je to zajímavý město. A do Jyväskylly, bo jak se to píše je to pak cca 300 km. Co se spaní týče, dá se tam spát vlastně téměř kdekoliv ve stanu, bo v autě. Hygienu jsme řešili v jezerech Laughing Ale jsou teda docela studený. Laughing

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAK David





Založen: 03. 05. 2006
Příspěvky: 59
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se mě týče, tak do Finska se chci letos dostat i kdybych měl jít pěšky. Prašule nějaké nahrabu na brigádě a snad to vyjde. Myslím, že je to nej soutěž v MS i když každá má něco do sebe. Taky jsem se bavil s pár lidma co tam byli loni a říkali že nejdražší byl ten trajekt. Prý spali u někoho v garáži, ale že prý luxusní garáž jak u nás obývák, hygiena se prý řešila tak že se umylo jenom to co koukalo z oblečení Very Happy Pokud by jel Lukáš tak by mohl dělat taky trochu průvodce když už tam byl.
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak, byl jsem tam cca 5 let nazpět, ale tak snad se toho zas tak moc nezměnilo. Cesta je furt stejná, co jsem slyšel (mám doma snad i vytisklej ještě itinerář cesty až na místo, ale ten se dá udělat i nový, to je jasné). Finsko i servisní zóna jsou také pořád stejné Very Happy Jen ty RZty asi budou trochu obměněný, ale vyhrabal bych mapy a mrknul jak a co. Pač si pamatuju možná i nějaký místa, ikdyž s těma problém nebude, dá se stát téměř kdekoliv, všude je to perfektní. Wink Občas tedy je problém s přejezdama, pač je tam neskutečný množství lidí a tvořej se kolony, ale vždycky se dá najít cestička, kudy na RZ. Smile

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 19, 2007 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no my máme v plánu jet přes německo až na sever a z tama pak trajektem. Lukáši, jestli máš zájem jet s náma důležitá věc je kdy bys mi to mohl potvrdit na 100% ? Pořebuju to vědět právě kvůli tomu trajektu.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st červen 20, 2007 8:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Solby, dal bych ti vědět do konce týdne, stačí? Jinak, na kolik vyjde ten trajekt z Německa?

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st červen 20, 2007 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAK David





Založen: 03. 05. 2006
Příspěvky: 59
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mě zajímá jestli se tam vybírá vstup na RZ. Ne že by mi to bránilo v tom tam jet, ale abych věděl co čekat.
Příspěvek Zaslal: st červen 20, 2007 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vstupný co vím, tak se vybírá, my jsme si kupovali vstupenky na celej weekend stály 210 finských marek (před těmí 5-ti lety), což je cca 1000 Kč, dostaneš se na ně i do servisu, prostě všude, jen na super speciálku nevím jestli platily. Jinak trocha jsem hledal a našel jsem i mapu Finska ještě Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st červen 20, 2007 15:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten trajekt přesně nevím, ale zjistím to. Budem si kupovat vstupenku na celé 3 dny, včetně servisu.

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: st červen 20, 2007 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jestli můžu něco, tak přes to Německo, Švédsko je to rychlý, kvalitní (dálnice) ale dražší cesta (2 trajekty), přes Polsko a Pobaltí je to pro otrlejší povahy (víceméně se jede po okreskách) ale zase levnější (trajekt Tallin-Helsinki)

edit: trajekty přes Německou variantu jsou: Sassnitz-Trelleborg a Stockholm-Turku

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: so červen 23, 2007 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, přesně tak Martine. Ono přes to Pobaltí je ta cesta opravdu docela únavná, samá okreska a v Polsku, který má na šířku cca 800 km je samá vesnice a často omezení na 70 km/h. Navíc je to v těhlech zemích takové zvláštní až občas nepříjemné, když člověk vidí, jak to tam vypadá, ale dá se to zvládnout, obzvlášť, je-li více řidičů. Navíc pohonné hmoty tam vyjdou cca jak u nás tušim.

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so červen 23, 2007 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme