Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MIO GPS – MEDIASPORT RBR RALLY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MLEZIVA Jakub





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak to je super, bylo tam 18týho !!! tedka jsem se ke kompu nedostal, připravuju se na zítřek a ono už je to odjetý ??!....super, neni třeba komentovat....

_________________
m l e z a motorsport
Příspěvek Zaslal: pá srpen 17, 2007 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha........už chápu, proč se dostavili do Pelhřimova pouze 4 lidé!!!

Jinak to dopadlo tak, že první jel Ondřej, Shepherds Shield zajel za 2:31 a Cote II za 2:25.

Dál nemusím pokračovat........opět vyhrál
Evil or Very Mad

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so srpen 18, 2007 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Coooooo?????? 2:25 Shocked před plnym náměstím ? To nedam ani za úúúúúúplného klidu doma ve spešl sedačce s nastavením na kterem makam půl roku Laughing Klobouk dolů a gratulace Wink To sou nervy panečku Twisted Evil

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so srpen 18, 2007 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, ze se organizatori snazili zapracovat na zrychleni souteze, tak se jim to asi povedlo Smile Rad bych slysel zase kratky report nekoho, kdo tam byl. Diky.
Příspěvek Zaslal: so srpen 18, 2007 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti ten report klidně dám. Přišel jsem, potkal jsem nějakýho pána v košili,myslel jsem si, že to bude nějakej od mediasportu a on to Štěpán Dočkal. Po chvilce dorazil eště Ptýca a Ondra Bisaha. Zkusil jsem si to jen na Chirdu, nic moc pocity. Pak si to eště každej chvilku zkusil. No a pak na to vlítnul Ondra jako první. Sheperds 2:31, Cote II 2:25. Pak jsem na to měl jít já. Nastupoval jsem už úplně bez nervů, když jsem viděl jeho časy. Zapomněl jsem si cédo se setupama v autě, takže jsem jel default Subo03. Sheperds od stoky ke stoce, ale zázrakem až do cíle. Čas ale až 2:34 (doma 2:2Cool, na Cote jsem musel věnec nebo kotrmelec a byl to ten kotrmelec. Tahali mě diváci. Nakonec jsem to dostal do cíle v čase 3:18 Very Happy. Pak jel Štěpán. Sheperds tuším 2:32 ale nevim jistě to bych kecal. Cote taky kotrmelec, ale nakonec o něco lepší 3:11. No a pak šel Ptýca. Bohužel to vyválel už na Sheperds, tak jsme Ondrovi rovnou pogratulovali. Je to zkrátka rutinér. Dojel si ze Zlína pro další navigaci a jel domu. Eště jsme dali turnájek o jedno DVD a já ho vyhrál, protože jsem byl poslední (díky Ondro). U G25ky se mi ručka zasekávala v dolní poloze a neuměl jsem podřazovat na pádle. Nechápu proč. Byla sranda, zjistil jsem, že RBR může jezdit opravdu každý a že jsme skvělá komunita a všichni hned kámoši, jako kdyby jsme se znali leta. Fakt parádní zážitek. Jenom škoda, že nás bylo tak málo.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: so srpen 18, 2007 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc. Skoda, ze jsem nemohl byt primo na miste...
Příspěvek Zaslal: ne srpen 19, 2007 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: komunita Odpovědět s citátem

Je to tak. Když se člověk potká s někým z RBR závodníků, tak není co řešit. Slova plynou a zastavuje se čas. Škoda jen, že jsme nemohli zůstat na rally a jeli jsme hned do Zlína. Martine pozdravuj přítelkyni a všichni určitě dojedte do Štern na poslední MIO turnaj. Předpokládám plnou účast dvaceti jezdců, takže to bude konečně závod jak má být Smile.
Příspěvek Zaslal: út srpen 21, 2007 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Se mnou určitě nepočítej. Nepojedu se takovou dálku koukat, jak bereš další navigaci. Na závody jsme se koukali, tady jsou nějaký moje fotky http://www.pkmotorsport.cz/galerie/prachatice07/index.html

Budu pozdravovat, měj se.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út srpen 21, 2007 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: fotky Odpovědět s citátem

Jo dobré fotky čoveče. No s tím výsledkem si myslím, že tentokrát vyhraje Martin Pták Smile. Minule to bissane drtil jak kdyby se nechumelilo Smile. At už jakkoliv někdo tam přijet a vyhrát musí, tak dojet se podívat taky na Moravu kurnik ...
Příspěvek Zaslal: čt srpen 23, 2007 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat? co bylo na tom zrušené turnaji špatně?
Příspěvek Zaslal: út říjen 02, 2007 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: MIO Odpovědět s citátem

Jsou nové informace, že v příštím roce snad bude soutěž o MIO navigaci na každém velkém podniku. To znamená, že se bude soutěžit 8x o navigaci MIO Smile

Už se těším Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt říjen 11, 2007 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to už s nima budeš dláždit podlahu ne Question Laughing Pokud se nezmění organizace určitě nikam nejedu.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt říjen 11, 2007 10:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: .,.. Odpovědět s citátem

Jak to myslíš Karle? Já jsem spokojený Smile. Ne sedačka se netřepala, obrazovka taky ne a volant držel. V tomto ohledu bez problémů. A jinak pokud by nás přijelo více, tak můžeme zasahovat do pravidel a i ve šternberku jsme si stanovili mezi jezdci pravidla sami a zvolili si tratě na kterých jsme se utkali. Jako bylo to v klidu. Co se týče treninků, tak to zůstalo na klasice. První se odjel jeden trenink asfaltu potom sotolu. Pak odtrenoval další jezdec. Po trenincích začal vlastní závod.

Jak to jde jinak ? ...
Příspěvek Zaslal: čt říjen 11, 2007 14:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem na mysli vlastně jenom to, že je velká chyba, že počítač na kterým se jezdí není připojen k internetu. Navrhoval bych vytvoření turnaje a ten prostě odjezdit. Nebo turnaj udělat offline.
Dále bych navrhoval jezdit podle výsledků z kvalifikace (v opačném pořadí).
A poslední věc, která se možná již změnila je rozpis. Pokud bude anglicky = nerozumím mu pořádně ani slovo.

PS: Ještě bych v závislosti na výsledku kvalifikace povolil jiná než default auta. Stejně skoro všichni jezdí Fabii 05, 307 WRC.


..... a ještě poslední věc. Změnil bych pravidla tak, aby vítěz mohl jet už jen mimo soutěž Very Happy . Nic proti Ondro.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt říjen 11, 2007 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SIMEK Daniel





Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Napajedla

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja byl v pelhrimove a ve stenberku a chtel sem se zucastnit-a to sem byl kvalifikovany.. jenze se to nedalo casove vubec stihnout!, podle me vetsina lidi sla raci na opravdovou rally a ne cekat pul dne na to az se na nej dostane rada..podle me by se melo zrusit trenovani a jezdit hned na ostro, urcite by se to znacne urychlilo a dalo by se stihat oboji..tot muj nazor
Příspěvek Zaslal: čt říjen 11, 2007 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme