Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

kde se da sehnat patch na knihovnu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
max
Anonymní







Příspěvek Předmět: kde se da sehnat patch na knihovnu Odpovědět s citátem

chci se zeptat kde sezenu ten patch na knihovnu HedgeHog3D.dll abych to mohl rozjet na gf2 mx400 64
dik
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 15:45
Návrat nahoru
Max
Anonymní







Příspěvek Předmět: a jeste neco Odpovědět s citátem

Sem zkusil podle faqu spustit RBR a nic akorat pri nacitani mi to spadne do woken. nejde s tim neco udelat?
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 15:51
Návrat nahoru
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel jsem to neskousel ale muzu ti rict ze to nema cenu hrat bez pixel shaderu vypada to hnusne a mas bili auto a trar.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš vidět jak to asi vypadá podívej se sem:http://richardburnsrally.nejhry.cz/hlavni.htm
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 22:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max
Anonymní







Příspěvek Předmět: njn Odpovědět s citátem

Jo je to hruza ale jebe me ze to ma bejt hodne kvalitni simulator. Ja mam jedine GTR (opravdovy simulator). Bych chtel to zkusit s rally jenze colin je zase o nicem ale vyzkousim ho. Jinak mi poradte nejaky kvalitni rally pls ktery bych rozjel (aspon rozjel) a s kterym se bezvadne jezdi s volantem (ne nejaky p******icovsky ovladani) diky diky moc
Příspěvek Zaslal: so červenec 09, 2005 23:56
Návrat nahoru
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No mas dve moznost budto budes jezdit colina s peknou grafikou ale co si budem nalhavat simulator to neni a nebo richarda ale do bych nedoporucoval protoze nemuzes bejt ani uvnitr auta protoze to sklo bude taky bílí.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 0:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Max
Anonymní







Příspěvek Předmět: uz to mam Odpovědět s citátem

Tak zatim jeste nemam colina 2005 ale vyhrabal sem staryho dobryho veterana Colin McRae Rally 2 a stahl sem si do nej WRC 2002 mod a do nej jeste auta 2005. Takze si muzu jezdit s novym lancerem, fabii, 307, imprezou, citroenem. Celkem mazec s tim volantem, pohled z kapoty rally francie na asfaltkach - je to hukot, se divim se stiham, nemam ulozeny savy tak zatim jezdim na stredni obtiznost a vyhravam co se da.
urcite je richard o 1000procent lepsi jenze aspon me tohle jede Smile
Příspěvek Zaslal: út červenec 12, 2005 23:27
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo má zájem o ten patch, ať mě kontaktuje přes ICQ nebo PM...
Příspěvek Zaslal: st červenec 13, 2005 8:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavel951





Založen: 08. 01. 2006
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

měl bych zájem o tu knihovnu nebo co to je pošli mi na paveldvorak.555@seznam.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 18:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Re: uz to mam Odpovědět s citátem

Max napsal:
Tak zatim jeste nemam colina 2005 ale vyhrabal sem staryho dobryho veterana Colin McRae Rally 2 a stahl sem si do nej WRC 2002 mod a do nej jeste auta 2005. Takze si muzu jezdit s novym lancerem, fabii, 307, imprezou, citroenem. Celkem mazec s tim volantem, pohled z kapoty rally francie na asfaltkach - je to hukot, se divim se stiham, nemam ulozeny savy tak zatim jezdim na stredni obtiznost a vyhravam co se da.
urcite je richard o 1000procent lepsi jenze aspon me tohle jede Smile


Kde si stáhnul ty modifikace, momentálně jsem bez volantu, mám jen gamepad a na tom se RBR nedá hrát, ale mám absťák tak bych něco zapařil a CMR 2 považuju za absolutně nejlepší díl téhle serie zbytek mu nešahá ani po kotníky Smile
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: uz to mam Odpovědět s citátem

Lister napsal:
... a CMR 2 považuju za absolutně nejlepší díl téhle serie zbytek mu nešahá ani po kotníky Smile

CMR2 je opravdu nejlepsi dil serie, o tom zadna. Ma jen 2 slabiny, grafiku (tehda to byla bomba, ted uz je to slabsi) a hlavne, trati - jsou siroky jak ranvej pro letadlo. Ale uzil jsem si na tom hodne, nez prislo RBR - tomu nesaha CMR ani po kotniky a cesta zpet uz nevede Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Re: uz to mam Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
CMR2 je opravdu nejlepsi dil serie, o tom zadna. Ma jen 2 slabiny, grafiku (tehda to byla bomba, ted uz je to slabsi) a hlavne, trati - jsou siroky jak ranvej pro letadlo. Ale uzil jsem si na tom hodne, nez prislo RBR - tomu nesaha CMR ani po kotniky a cesta zpet uz nevede Smile


Já bych to asi taky nechtěl instalovat, ale páč nemám ten volant a mám silné abstinenční příznaky, tak jsem si chtěl trošku zapařit, ale stejně jsem zjistil, že jsem instalačku někomu půjčil takže nic Sad

Tratě jsou sice široký, fysika arkádová, ale i tak mě to hooodně bavilo, hlavně díky skvělým změnám počasí a počtu RZ, a taky noční RZ což byla bomba, a nic z toho už žádný díl téhle serie nepochopitelně nedokázal zopakovat Shocked Navíc má i nejslepší podoporu a FF pro volant ( mylsím z e všech Colinů) - pro mě opět nepochopitelná věc jak to mohli pak tak zk**vit (sorry jiné slovo mě fakt nenapadá Smile)
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me se teda libilo vic CMR1. Pak uz to byla cimdalvetsi arkada.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Tak me se teda libilo vic CMR1. Pak uz to byla cimdalvetsi arkada.


Tak musím se přiznat, že tu jsem nehrál jen 2 a pak bohužel i 3(jen demo), 4(nepochopitelně jsem to i dohrál, asi jsem se fakt hodně nudil Very Happy) a nejhorší ze všech 5(po pár hodinách letěl z kompu), pak přišel Richard a s ním i naprostý šok a extáze Wink
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak neak. CMR 2 je best of CMR!!! Jinak RBR nema zadneho vetsiho konkurenta ani na Pc a ani na PS2.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 21:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme