Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vypnutí "zelenejch kreténů"
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Martin





Založen: 25. 06. 2006
Příspěvky: 92
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Vypnutí "zelenejch kreténů" Odpovědět s citátem

Na první etapě právě probíhajícího podniku Team Rally 2007 (RT--WRC--Rally) jsem narazil na tento komentář Jakuba Štěpánka:

"Skveli, asi ve 2 km rychlosti jsem trefil toho zelenyho kretena kterej tam stoji uplne k hovnu, hned az dojedu je du okamzite vypnout, kurva"

Nadhodil jsem tohle téma na našich týmových stránkách a dozvěděl jsem se, že pobíhající traťoví komisaři opravdu jdou vypnout v některém ini souboru a Jakub zjevně není sám, kdo téhle možnosti využívá.

Zdá se vám tenhle postup v pořádku? Co když někdo příjde na to, jak vypnout kameny a stromy podél cest?

_________________
Image
http://www.montekrally.estranky.cz/
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Heh nestaci jen snizit grafiku z vysoke na nizkou? A nic jineho se nezmeni jen tam nebudou ti dementni kameramani. Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo je to přesně jak píše Roman. V žádnym souboru nic neměníš ani nemažeš. Jenom snížíš kvalitu graf. v nastavení videa. A jestli je tento postup v pořádku? Jak se někde dočtu že to nesmí bejt vypnutý,tak je samozřejmě zase zapnu.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem si jistý, zda to vypnutí (snížení kvality grafiky) pomůže. Mám za to, že pouze "zmizí" z obrazovky, ale při najetí do prostoru, kde stojí stejně obrazovka zčervená a připočte se penalizace jako kdyby tam byl. Takhle to funguje na okruhu Strýčkovi a tuším, že i jinde. Zkus si to a uvidíš sám. Pokud by tomu tak nebylo, je to podnět pro úpravu pravidel, ale nevím, jak a zda vůbec by to šlo odkontrolovat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím tak jediné kde to takto funguje je právě Příbram.
A za podvod to považovat je asi dvousečné ,lidi kteří mají slabší mašinky nebudou moc jezdit TR. Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já sem jezdil s vypnutejma vždycky,protože můj bejvalej přístroj na plnou kvalitu graf. prostě nestačil, a nikdy se mi nestalo že by mi zčervenala obrazovka když sem nikoho nepřejel.Ale nevim. Co mám nový železo jsem je zapnul.Je fakt,že někdy si jich nevšimneš půl dne,ale někdy prostě potkáš za 1RZ hejno zelenejch kre....,který opravdu jenom překážej. Exclamation Honza mě předběhl. A jestli to Honzo bereš jako podvod,tak já je zase zapnu, to neni problém.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No na upravu pravidel bych to neviděl ted mam doma pujčene pc (odešla me deska při TR 07)na kterem to sotva rozhybu na 800x600 a uplně vše vypnuto a pořad se to ještě seka tak by si mě přece nechtěl nacpat ještě pentli. Crying or Very sad Svoje pc budu mít až v pondělí nebo utery Sad Ale i tak myslím že spouta lidí to ani lepe nerozjede. A druha polovina to prostě ma vypnuté. Ja se přiznám že i na svém pc to jedu na nízkou kvalitu grafiky protože se mi stavalo třeba na Cote že přebíhající maník s vestou mě nestačil uhnout , tefil sem ho a měl sem hned divaky Sad a přitom sem jel po silnici.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Běžícího maníka nejde sejmout ,to je jako srnky .Pentli dostaneš až v momentě kdy je na trávě a stojí .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz je prejedes na silnici tak se nic nedeje. Ja je mam zapnute, protoze me to prijde vic real a kdyz uz se s nema nekdo piplal, tak je skoda je tam nedat. Obecne si ale myslim, ze je to uplne jedno jestli tam jsou nebo ne. Pocet penalizaci za jejich prejeti je ve spicce docela malej.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petr má pravdu, stejně se to nedá hlídat a na silnici ho nepřejedeš. Pokud máš potřebu si je vypnout, tak si je vypni, v tom ti nikdo bránit nebude, stejně jako lidem, kteří si v ini vypínají přední skla. Se srnkama je to horší, jednou sem se jich tak lek, že jsem málem dostal infarkt. Každopádně se snažím z grafiky vymlátit co nejvíc to jde, pak má člověk lepší pocit z jízdy, a za každej pohyblivej objekt kolem trati díky. Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, mě to bylo taky celkem jedno,ale ono potom když dostaneš 30s pent. v nějakym důležitym závodě. Evil or Very Mad A s tim real, když by ten stojící člověk viděl,jak se na něj klouže auto po mokrý trávě rychlostí 2km/h tak podle mě uskočí nebo uhne ne? Jo a hlídat by to šlo,přece v rpl. jsou vidět když přebíhaj.


Naposledy upravil STEPANEK Jakub dne pá červenec 13, 2007 18:55, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub: Čeče to by jsi se divil Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 18:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdo na high detaily nema komp, tak je tam mit nemuze. Kdo na to komp ma, tak je podle me hloupej, kdyz na full detaily nejezdi a poradne si rally neuziva.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 19:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakube, asi jsem tě špatně pochopil. Pokud mi někdo pošle replej z RZ a má nízké detajly. Tak já při full je tam vidět podle mne budu, protože to se neukládá do souboru rpl, ale je to fixnutý někde v rbr.ini myslim

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasně, to sem si neuvědomil.Vašku máš pravdu. Tak já si je teda zase zapnu no.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 13, 2007 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme