Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. S.A.D.A.C. Rally 8.-14.8.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi to taky padlo - při načítání RZ 24.... Nejvic me mrzi, že jsem přibram odjel na setupu francie abych mohl jeste poseldni dve rz zatahnout, takhle to ztratilo vyznam kdyz po resetu pojedu na def. setup Crying or Very sad

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: út srpen 14, 2007 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: pád při načítání po rz23 Odpovědět s citátem

tak čekám druhý den na restart, psal jsem i mail, je nějaký důvod že jsem ho ještě nedostal, dík za odpověď
Příspěvek Zaslal: út srpen 14, 2007 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kyncl Jan: To máš blbé, nám totiž nic nepřišlo (ani do spamu). Zkontroluj si kam jsi to posílal, a kdyžtak to postni znovu a dej do závorky že to posíláš podruhé. Díky.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út srpen 14, 2007 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KYNCL Jan st.





Založen: 03. 12. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

posílal jsem to na tuto dresu rbrteamrally@seznam.cz ta je uvedená v pravidlech na strankách team rally, posílám to ještě jednou, kdyby se to mělo posílat jinam tak dík za info
Příspěvek Zaslal: út srpen 14, 2007 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SEKERA Rostislav





Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 49

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jasne ze jsem posilal email na rbrteamrally@seznam.cz 12.8. ve21.41 , mam to v odeslanych. divaljsem se reset mampovolen, ale prisel vam muj mail nebo ne?

BRUDER Martin napsal:
A poslal si žadost take na email jak je v pravidlech? Jinak by si od neděle měl jistě žadost vyřízenou Wink
Příspěvek Zaslal: út srpen 14, 2007 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě sice neskončil 3. podnik Team Rally oficiálně, ale musím to tady napsat. Jde o tu krpu po rz 23, kdy hra padala spoustě lidí. Nelze nikoho vinit, neberu to ani jak daň za pád (jak tu proběhlo), ale ten default stál včera vítězství Ptícu, který jel famozně. Píšu to tu proto, že pak na srazu mu splním to, co si přál v komentáři po rz 24. Kuba Mleziva se taky jistě přidá. Takže Ptíco, respekt.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz tak o tom porad mluvite, tak co se delo, ze to padalo? Dojelo tak sto lidi, kolik resetu se povolovalo? Me to teda nastesti nepadlo, protoze jsem to jel na posledni chvili a tu kritickou triadvacitku jsem jel vcera po jedenacte hodine.

p.s. me to tak pred rokem zacalo padat spolehlive na skole a pomohla az nova verze pluginu.
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Kučera: já jsem to jel též po 23h...včera Wink

To Chrastina: oooooooo.......děkuji za poklonu, k vůli tomu asi ani neusnu....ok, 2.rundu platím já Laughing

Jinak....až dojde na kontrolů replayů... prvních 5 + náhodní, tak zaplačou všichni, protože Tanner jet bez říznutí skoro nejde....již v komentáři k rz jsem psal, že bude vybrána ke kontrole....já jsem se max. snažil neřezat....a stejnak si myslím, že mi tam něco najdou....uvidíme.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem si rikal, jakto ze te vidim na trati a v odstartovanych jsi az za mnou. A po pravde jsem docela koukal, jak letis (to je u tebe normalni) a porad jedes dal a dal bez havarky (to driv nebyvalo). Ze by opet spanelska muska na cele Laughing

jo a ten Tanner je dobrej tip. Na to se poradatele zamerte hlavne u enkaru a davejte minimalne 3 minuty, nebo rovnou vylucujte Wink Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, tak jsem dneska odesílal požadavek na repleje, Tanner jste trefili, ten se dal čekat, jako druhý replej jsem zvolil RZ1. No a penalizace 3 min. určitě nebude u nikoho, to buď rovnou out, nebo máme dva stupně penalizování za řezání. Tak snad se toho moc měnit nebude, jsem zvědav na známé firmy Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu, jel jsem mizerne a tri minuty by mi nestacily. Libi se mi tvuj navrh OUT Laughing Laughing . A ta Wallyho kontrola na zkracovani u strycka je spolehliva?
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pro OUT jsem taky, já chci taky body, jsem to strašně zdrbal. Embarassed Crying or Very sad Rolling Eyes

PS: jinak to byla nevinná rána do stromu na Tanneru. V malé rychlosti a auto zdechlo. Škoda, v reálu by se možná maximálně odřela nálepka na nárazníku.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MLEZIVA Jakub





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Ještě sice neskončil 3. podnik Team Rally oficiálně, ale musím to tady napsat. Jde o tu krpu po rz 23, kdy hra padala spoustě lidí. Nelze nikoho vinit, neberu to ani jak daň za pád (jak tu proběhlo), ale ten default stál včera vítězství Ptícu, který jel famozně. Píšu to tu proto, že pak na srazu mu splním to, co si přál v komentáři po rz 24. Kuba Mleziva se taky jistě přidá. Takže Ptíco, respekt.


no jistěěě

_________________
m l e z a motorsport
Příspěvek Zaslal: st srpen 15, 2007 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

REVIEW nebude? A video?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt srpen 23, 2007 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Review bude, až budu mít čas, tak se do toho pustim, zatim ho nemam.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt srpen 23, 2007 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme