Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 9.-15.9.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych se nesnažil dělat z něčeho něco, co nikdy nemůže být Idea RBR je stále jenom "hra", nemůžeš to srovnávat s realitou....Oká, do novýho turnaje proč ne...žádnej restart, všichni pouze stejný pohled z auta...vypnout budíky, pomocný šipky, čas na RZ, mezičasy etc... ať je to pořádná realita ne..všichni povinně helmu na hlavu a může se vyrazit... Twisted Evil Laughing

je to zajímavej nápad na zvážení, to jo...

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bruďasi, má to ještě jeden háček. V S.A.D.A.C. Rally specielně byl problém s padáním hry tuším po RZ 22 (nebo tak nějak) Při načítání, nebo ukončování RZ to prostě padalo a to velkému počtu jezdců. To asi nebyl problém s přípravou každého jezdce. Těch resetů jsem řešil opravdu hodně. Myslím že zůstaneme u zaběhnutého systému. Mezi RZ dávám reset automaticky, V RZ pouze s dmp souborem. Bohužel na to doplatí Ti co jim to restartuje kompl na trati RZ. To ale neumíme rozpoznat, jestli to tak bylo, nebo ne.
Tímto bych tuto debatu ukončil!

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: r Odpovědět s citátem

To ,že jsem napsal "odstřelil" - tak na tom trvám ,jelikož ten klučina nemá šanci nastoupit druhou etapu. Když už tak proč nepovolit reset na dojetí první RZ a pak povinně odstoupit (může nastoupit druhou etapu i když bez valných šancí na úspěch).
S určováním termínu resetů - souhalsím že je to problém a že jsem někoho naštval ,ale jezdí spouta mladých kluků ,kteří nemůžou čekat do noci . A Dejme nedělej Dášu jo.

Když jel a doufám že ještě pojede Carlsbad Cup tak jsem u toho taky seděl a jednou za hoďku jsem kouknul co se děje (končil jsem o půlnoci a začínal v sedm a byl jsem na to sám).
Jedinné co jsem tím chtěl tedy říct je to že bude napsáno : resety se řeší v době od 18 do 20 hod.(časové rozpětí je jen ilustrativní) - a jste tři tak mě neříkej že to nejde domluvit a prostřídat se .

Tento návrh se mě jeví jako velmi rozumný , zkuste se nad tím zamyslet.
SEKERA Rostislav napsal:
a kdyby se v techto pripadech pouzila superrally? priklad ted na rz9 mi spadne komp, nemam dmp, rz9-12 penalizace,startuji az v rz13, ale mohu pokracovat nekdy lepsi penalizace treba 5min nez nedojety zavod

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozčiluješ se zbytečně. Prostě nelze dělat výjimky a to za žádných okolností. Není možné, aby někdo výjimku dostal a jiný ne. Resety jsou vždy riziko. Doplatilo na ně už hodně lidí a ještě hodně doplatí. Co má říkat takový Tomáš Kolečkář, kterému nejde o dojetí ale o vítězství a pravidelně dojede na techniku...

Pravidla turnaje jsou daná. Kdo s nimi nesouhlasí, tak ať tedy nejede. Pořadatel se jimi musí řídit, jinak to jsou pravidla na nic. Nikdo z pořadatelů nikomu záměrně neškodí. Jakákoli výjimka ve prospěch někoho škodí jinému, kdo ji nedostal!

Nikdo nemůže zaručit, že u resetů v každou chvíli někdo bude. Toho si musí být každý vědom a pokud možno nejezdit na poslední chvíli.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 17:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se nerozčiliju , jen říkám co mě vadí a mrzí .
A když do toho reju tak se snažím říct , že některá pravidla jsou nedořešená a potřebovali by změnu .
Vždyť některé návrhy nejsou špatný a dovolovali by lidem se špatnou nebo slabou technikou dojet do cíle . Bohužel občas toho využije nějaký vykuk ,ale to bude vždy a všude .
Tak už přestaňte dělat uražený a přijměte trochu kritiky a zkusme to vyřešit vklidu a kompromisem.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Já se nerozčiliju , jen říkám co mě vadí a mrzí .
A když do toho reju tak se snažím říct , že některá pravidla jsou nedořešená a potřebovali by změnu .
Vždyť některé návrhy nejsou špatný a dovolovali by lidem se špatnou nebo slabou technikou dojet do cíle . Bohužel občas toho využije nějaký vykuk ,ale to bude vždy a všude .
Tak už přestaňte dělat uražený a přijměte trochu kritiky a zkusme to vyřešit vklidu a kompromisem.
Jsou daná pravidla,tak je respektujme Wink

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, kompromisem resety nelze řešit. To by se z toho hoši pořadatelští zbláznili. Podle čeho by určovali resety bez dmp? Podle momentální nálady? Bez dodržování přesných pravidel by to bylo megazneužitelné! Prostě výpadek elektriky a vyhozené pojistky nebo blbě fungující hardware = smůla. Taky jsme ten případ v naší domácí rally měli (Schumi) a veřejně tu nebečíme. Abych to uzavřel, tak TR je vedené nejlíp jak to jde a nic bych na tom neměnil. Cool

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza B: Uraženej nejsem, spíš nasranej. A nejsme tří, ale dvá a to většinu věcí dělá Michal, protože já jsem celej den v práci a když přijedu večer domu, tak toho mam plný kecky.

Jinak, co se týče počtu resetů, tak se počet dle mého emila dost zvyšuje, schválně zkusim spočítat resety za HSF, až bude čas.

Tuhle diskuzi bych už taky uzavřel, děkuji lidem, kteří nás pochválili a samozřejmně některá kritika je konstruktivní, ale v tomto ročníku se zásadního nic měnit určitě nebude.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tohle je omluva a vysvětlení průběhu soutěže teamu IRIDIUM.

Vzhledem ke skladbě rally, která mi nevyhovovala, jsem jel po dlouhé přestávce výborně. V druhé etapě jsem bohužel hodně ztratil po pádu hry na RZ noiker, kterou jsem musel absolvovat na default setup, ale ok. Že jsem šel hned v prvních zatáčkách přes budku a jel s neskutečně vymláceným autem, tak to bych taky ještě bral. Problém je, že mi hra na další RZ spadla znovu a už mi nebyl udělen restart z důvodů neodeslání DMP souboru, který se mi nevytvořil Sad. I kdybych jel s klidem, tak bych měl zkončit na 4 místě. Teprve na mě čekaly RZty, které znám a mám hodně rád. No štěstí přálo jiným a já jim to přeju. Bohužel se nedá říct o tomto problému někdy oblíbene: "To je rally". Tohle je totiž sračka, která mě hodně mrzela. Kdysi jsem k vůli těmto problémům se stabilitou přestal hrát a ted jsem v situaci, kdy se při vzpomínce na RBR tak akorát naseru. Dyt kdyby mě to nespadlo jsem se mohl účastnit krásného boje s Dufsem o třetí místo. Sad.

Nevím, jestli se mi bude chtít vůbec na něco testovat, když průběh soutěže může vypadat opět stejně jako ted Sad. Omlouvám se tedy teamu za můj výsledek v soutěži a zároven vyzývám managera ke zvážení mé účasti v bodovaných soutěžích.
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, ještě malé upřesnění. Nejsme na to tři (ani nevím koho jsi myslel jako třetího). Admin práva mám jenom já, takže jsem na to taky sám.
Radek Mrnuštík nedostal reset kvůli výpadku proudu na RZ1. Jestli se nepletu, mohl do druhé etapy nastoupit a dostal by po přihlášení do turnaje pentli za 12 neodjetých RZ. Alespoň tak to fungovalo u Mirka Frice v MONTEK Rally. Další Tvůj jezdec Pavel Steiner boural na RZ 4. Napsal i komentář po RZ. Do žádosti o reset mě napsal že mu to spadlo při načítání RZ 7. Když jsem se podíval do odstoupených, měl statut havárie na RZ 4. Tak jsem mu reset zamítnul a ještě jsem mu psal co to na mě zkouší. Varinta že mu to spadlo při načítání RZ 7 a nezaznamenalo mu to penalizaci za neodjeté RZ mě opravdu nenapadla. Na to je v pravidlech povinost odeslat s žádostí mail kde se napíše co se přihodilo. Tak než začneš po někom vyjíždět že nezvládá pořádat soutěž, vysvětli pravidla svým jezdcům. Kritiku my přijmout umíme, je-li rozumná a oprávněná.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Bisaha: Tak nejsi první ani poslední komu hra spadla. Řeknu ti to naplno, od prvního komentáře se na něco vymlouváš a nic jiného. A za to, že ti to padá jaksi nikdo tady ani hra nemůže. A porazili tě lidi díky většímu štěstí? Tak to máš teda obdivuhodné sebevědomí...

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Bittner:Honzo pokud tvůj pilot musel v 1RZ resetovat komp z jakéhokoliv důvodu nebylo nic jednoduššího než v klidu nastoupit do druhé etapy ikdyž nefiguroval ve výsledcích 1 etapy.Tohle jsem taky řešil v Montek Rally a mám pocit ,že jsem to psal i do fora.Obávám se ,že chyba nebyla na straně pořadatelů Wink

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

re Bisaha
Zase se jen vymlouváš a spoustu lidí to už tady nebaví ty Tvoje kecy Exclamation
Všichni to o Tobě víme a upřímně Tě neberu za soupeře a klidně se na RBR vykašli bude to tak lepší...
Pravidla máme všichni stejné na startu rally, prostě si kup lepší počítat a pak se ukaž, když se Ti furt seká a padá a proto nemůžeš dojet rally...

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si správně pamatuji ,tak pokud nedojedeš první RZ nelze nastoupit do druhé etapy , ale pokud se pletu tak mě opravte .
Někde jste psali ,že reset dělá Dejmek ,Šenk a Fric .
Ale stejně nepřipouštíte letos změnu tak se tu bavíme o hov.. .

Ale dával jsem qoute na myslím Kratochvíla a jeho návrh se mě nejeví jako špatné řešení .
Tak pojďme hledat řešení na zlepšení těchto případů . Je škoda ,když výpadek v RZ má za následek DNF ( pokud to použije podvodník tak si nepomůže ).
Otázko pak ještě zůstává zda by toto uměl zvládnout i plugin ,ale třeba by se tomuto řešení přiklonil i Wally .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, já nemám s TR pořadatelsky nic společného a žádná práva na resety mimo turnajů co jsem sám udělal nemám Exclamation

EDIT: Ano, jak Tom Kolečkář a jistě i mnozí další, tak já jsme v minulosti využili nastoupení do druhé etapy po selhání PC v první a jejím nedokončení. Toto běžně jde. Do etapy nastoupíš, jako kdybys ji dojel. Po nastoupení Ti to přičte penalizaci za zbytek první etapy.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme