Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 9.-15.9.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

hele Tome, Pavle jde o něco jiného. Mě ovládly pocity, který jsem měl před rokem, kdy jsem si koupil za 20 litrů novej komp z půjčených peněz, abych mohl hrát RBR, který mi na starém kompu pořád v pluginu padalo. Bohužel z těchto peněz jsem si koupil počítač, kterej opět na pluginu nejel. A to si pamatuju jako dnes, když jsem si v zimě dlouhé hodiny volal s Mikem, který dělal český šampionát, at mi restartuje turnaj třeba 9x než jsem dojel. Dokonce jsem se točil na kameru, aby věřil, že ty pády hry nijak neovlivnuji a prostě hra spadne. Ted mi sice funguje hra dosti nahovno, ale jsem rád, že za poslední 4 měsíce co mám nainstalovaný systém mi nespadla. Až ted v jedné soutěži 2x, což považuji za docela neuvěřitelné. Tome moje výmluvy možná nebereš, tak je nečti a hlavně A HLAVNĚ neber prosím můj příspěvek jako, že si ztěžuju nato, že by se někdo mohl mím nerestartem obohatit. To bože né a pravidla po pádu hry jsem si četl a respektuju je. Jinak ty pravidla udělat podle mě ani nejdou. Prostě jsem neunesl smůlu a hodně mě to zamrzelo. VIVA RBR
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu nechapu co se resi - pad pri nacitani RZ se da tolerovat, pad behem RZ bez .dmp douboru proste smula a konec. Debata zase o hovnu.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne září 16, 2007 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Péťo : je blbý když to zažiješ v tak prestižním závodě jako je TR . Proto se tu snažím přimět pořadatele udělat změnu i když třeba až do dalšího TR .
Ale souhlasím s tím ,že toto by jsme měli řešit jinde a ne v komentářích k jedné konkrétní rallye.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 7:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to přečetl a nechal projít hlavou a stojím za Michalem...
Na začátku TR se mnou řešil jak přistupovat k resetům a bavili jsme se o tom, protože s tím mám bohaté zkušenosti.Musí se dělat přesně podle daných pravidel a hotovo, žádné vyjímky ani řešení resetu podle ksichtu.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: restart Odpovědět s citátem

Tohle jde malinko od tématu, ale resetů se to taky týká. Prosím Vás dá se do složky physics.rbz nahrát místo origo setupu náš připravený setup, aby se ve hře jevil jako defaultní? Ono po resetu by to docela pomohlo.
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 12:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě nedá. Nastavení na default je tam proto, aby resetem jezdci nemohli měnit setup mezi RZ kde změna setupu není povolena. Defaultní setup musí zůstat stejný.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 12:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlopi, uz neplacte kvuli default setupu po resetu. Vetsinou se ozyvaji jezdci ze spicky a jeden by si myslel, ze znaji trate nazpamet, vedi kdy u ktereho stinu ci hlasky co udelat a jiny (default) setup jim tu rutinu narusuje. Budte radi, ze muzete pokracovat v zabave, jestli to je pro Vas jeste zabava a neni to spis prestizne-jesitna zalezitost. Smile
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 21:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jenom ty jak na sviňu už pomalu bojuješ s výpadky paměti a ne a ne si je zapamatovat, co? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po září 17, 2007 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cece snazim se, Gingo jim po hrstech (strom za domem uz opadava, budu si muset natrhat do zasoby) a porad nic. I kdyz abych nekecal, kdyz slysim nazev erzety, tak uz ji umim zaradit do spravne zeme. Smile
Cozpak o to, je to jen hra ale v zivote to je obcas neprijemne. Kazdopadne bud rad, ze jsi jeste mlady a vypadky pameti mas jen po ranu a nepamatujes si, co jsi delal vecer Laughing
Příspěvek Zaslal: út září 18, 2007 8:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho jinanu si děláš čaj nebo to žvejkáš? Smile

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: út září 18, 2007 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, on to rovnou kouří. Twisted Evil Tady na nás dělá, že dokáže přiřadit jména rz k zemím....ale my mu to nežereme. Takže Hrouda neťapoc, chovej se jako lídr TR v N4 a nedělej ze sebe nováčka, že vůbec nevíš co tě na jednotlivých vložkách čeká...a jsem mimo téma, takže už mlčím Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út září 18, 2007 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, proc ty, takovy hodny clovek tady do me sijes. Smile Pro mnohe jezdce tu jsi idol a timto si trochu kazis image. To ti prece nestoji za to. Laughing Ja jen psal, ze si nepamatuju nazvy erzet.
Příspěvek Zaslal: st září 19, 2007 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Vetsinou se ozyvaji jezdci ze spicky a jeden by si myslel, ze znaji trate nazpamet, vedi kdy u ktereho stinu ci hlasky co udelat a jiny (default) setup jim tu rutinu narusuje. Budte radi, ze muzete pokracovat v zabave, jestli to je pro Vas jeste zabava a neni to spis prestizne-jesitna zalezitost. Smile


Já měl spíš na mysli tuhle část co je v quote. Ty jsi takový nenápadný pokušitel, trošičku rýpnout a pak zpátky do ulitky, já nic, já muzikant a pak jsou z prestižně ješitné rutiny jenom názvy rz (vím, že papkáš ginko, tak jistě pochopíš, co tím myslím Smile ) A už opravdu stop našemu dialogu, zbytek, pokud bude nutný přes pm nebo pak osobně na Monte Všemina 2. Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st září 19, 2007 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
...trošičku rýpnout a pak zpátky do ulitky, já nic, já muzikant....


Jen malinka reakce, a to ja si zase rad rypnu, ale nikdy ve zlym, jen tak provokuju. Ty to doufam vis, pisu to pro eventuelni ostatni. Wink
Příspěvek Zaslal: st září 19, 2007 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uzavřel jsem výsledky HSF Rally. Žádné penalizace jsme neudělovali. Cool Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st září 26, 2007 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme