Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nejdou mi měnit auta v pluginu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když to nahradíš, tak tam zůstane jeden soubor (původního auta) a ten pak smazat musíš... Já to dělám nahradit a jeden smazat a jede to. Very Happy

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2012 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koby(CZ)





Založen: 09. 10. 2011
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ta se hlásím...

Pokročil jsem.. Hru potřetí nainstaloval a to do jiné složky než do Program files a funguje to, konečně.... takže celý problém byl jen v tomhle, protože jsem to dělal celou dobu dokola pořád stejně... Mám Win 7 64b Home premium.

Bohužel ale přece jen něco se pokazilo, protože drtivá většina turnajů mi tentokrát nejde, protože to napíše Trat XX neodpovídá originálu.... Dřív mi to psalo třeba trat 147 apodobně, tak jsem doinstaloval např. Hrádek nebo něco a jelo se... Ale ted mi to bohužel píše Trat Bisanne nebo trat Joux Verte 2 neodpovídá originálu... Tak jsem pro změnu jelen z tohodle... Nehraju tu verzi SSE
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2012 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš tam otočenky?
Arrow http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=dlstart&dlid=127

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: po leden 16, 2012 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koby(CZ)





Založen: 09. 10. 2011
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj Smile tak už mi to chodí snad všechno.. Už nebudu otravovat Smile Díky všem za pomoc
Příspěvek Zaslal: st leden 25, 2012 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BORTL Milan





Založen: 31. 03. 2012
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čaute,,ten sam problém..nejdou mě auta online,menil jsem mg na 16tku polo a subaru a citrusa za novější a nemám je vbc ve hře..fiziky,smažu pak kopiruju jak je to psané ale prostě nic..už nwm co dělám špatně..díky za pomoc
Příspěvek Zaslal: út duben 03, 2012 1:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRADA Martin





Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 71

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Těžko se hledá chyba, pokud to děláš dle návodu. Soubor s modelem auta vložíš do složky Cars, pak na dotyčné pozici přepíšeš údaje v cars.ini. Obvykle jsou potřebné údaje v nějakém readme.txt a ty jen zkopíruješ. Tím je změněn model auta, pak přichází na řadu ty fyziky. Ideálně v Total Commanderu, který umí otevřít soubor physics.rbz, se dostaneš ke složkám fyzik jednotlivých aut (např. m_lancer je Lancer atd.), otevřeš tu, které odpovídá měněnému autu a tam pak vložíš fyziky tak, aby se ty soubory přepsaly novými.

Tím však trable nekončí, pokud bys chtěl třeba měnit i zvuky a další věci v RBR, nevyhneš se čtení stovek fór, prohrabávání ve složkách atd. Pokud s online jezděním začínáš (asi jo, když ses dostal k měnění aut), je to myslím uživatelsky neakceptovatelné a postrádá smysl se zas všechno učit. Jestli ses teda ještě nějak neusadil, dovolil bych si nabídnout alternativu v podobě jiného softwaru pro RBR, který auta a všechno podstatné bude měnit za tebe, a to vše přes grafické rozhraní, což z RBR udělá jakž takž použitelnou hru i pro běžné dnešní uživatele. Samozřejmostí je i možnost online závodění. Podmínkou je ovšem samostatná instalace RBR, protože by se to mezi sebou pralo.
Příspěvek Zaslal: út duben 03, 2012 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme