Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sháním jezdce
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepa





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 6
Bydliště: příbram

Příspěvek Předmět: Sháním jezdce Odpovědět s citátem

schánim jezdce do teamu flachs team ...kdyštak poštete vzkaz na PM nebo na e-mail flachs.p@centrum.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 06, 2007 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesunuto:
ADOLT Lukas
Idea Idea Idea
Tým Heindenhain Motorsport hledá jezdce do týmu.
Pokud máte zájem napište na Lukas.Adolt@seznam.cz neba na ICQ:334971640

Jsme menší tým,který hledá hlavně mladší jezdce

KUDLA Maros
Slovakia Rally Team
Zhaname jazdcov hlavne do skupiny N4 a s1600 moze byt aj WRC keby mal niekto zaujem tak icq alebo mail... mcmaros@yahoo.com
(len s licenciou Team Rally)

REZNICEK Marcel
Fido Rally Team
Sháníme jezdce do tříd: N4,S1600 a A8, tak kdo má zájem tak ať mi napíše na icq nebo na e-mail, rád někoho nového v Týmu uvítám a a hlavně potřebujem někoho zkušeného aby nám pomohl dojet si pro body do Team Rally Very Happy


Naposledy upravil MIKL Tomas dne čt září 13, 2007 9:13, celkově upraveno 3 krát

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po září 10, 2007 7:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: jezdci v teamu Odpovědět s citátem

Chtěl bych vědět, pokud je možná, jaké jsou podmínky pro zařazení nebo přijetí do jednotlivých Teamů. Co musí člen teamu splňovat, jak často a kde jezdit, čeho se účastnit a tak dále ... Stejně jako to, jaké to může mít výhody či nevýhody, tedy abych věděl jsestli chci do nějakého teamu nebo ne Wink
Snažil jsem se najít odpovědi na foru, ale je tu taková přehršel témat, že jsem z toho "jabko" Wink dík za případnou odpověď
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 8:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To záleží na každém jednotlivém managerovi teamu, jaké si nastaví podmínky pro přijetí. Určitě by jsi měl nejprve něco odjezdit, ať máš nějaké výsledky se kterými se můžeš případně pochlubit. Určitě dojíždět turnaje ve větší míře, než mít DNF. Většinou nováčci začínají v nejslabší třídě a pak podle úspěchů přesedlají na silnější,ale není to pravidlem Exclamation Když budeš letec s wrc,určitě Tě vezmou jako pilota wrc Wink Vyber si nějaké Cupy na zkoušku (SP,S-Cup,Krakonošův...) a uvidíš jaká je konkurence Razz
Jinak výhody jsou hlavně v tom, že nejsi sám, ale se stejně "postiženými" piloty. Pomoc se setupem,skinem a vůbec s RBR.

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULEC Dusan





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Vlčnov, okr. Uherské Hradiště

Příspěvek Předmět: for: HAZE Odpovědět s citátem

Díky za odpověď, a rychlou Wink
Něco jsem si už přečetl a je mi jasné, že týmová hra by měla být k užitku týmu a proto by měl být jezdec dobrý, a to minimálně pokud veznem, že dobrý = 3 Wink
Jezdím asi 2 měsíce a náhodou jsem na tento server narazil a prostě to zkusil. Líbí se mi zapálení lidí pro tak dobrou hru, která bohužel nebude mít nikdy oficiální pokračování Sad Zatím mám opravdu najeto málo a jezdím, s čímkoliv časy kolem minuty od prvního a závodím tak akorát s vaší Kačkou Wink) snad ji někdy porazím Wink
Zatím hledám auto, které mi bude vyhovovat, doma jezdím Imprezou, ale v obýváku je to jiné kafe Wink
Dík za odpověď
Příspěvek Zaslal: čt září 13, 2007 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRYGA Roman





Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 103
Bydliště: Uhřice, okr. Hodonín

Příspěvek Předmět: RM Motorsport Odpovědět s citátem

Tým RM Motorsport hledá kvalitního jezdce skupiny S1600 na minimálně pozici dvojky v S1600. Dotazy posílejte přímo mě nebo své dotazy pište do diskuze na stránkách www.rm-motorsport.ic.cz... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 28, 2007 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

Ja zase schanim team tak se nekdo ozvete.Za nabidky predem dekuji.
Příspěvek Zaslal: so říjen 13, 2007 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Laco Szabo





Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Re: jezdci v teamu Odpovědět s citátem

MIKULEC Dusan napsal:
Chtěl bych vědět, pokud je možná, jaké jsou podmínky pro zařazení nebo přijetí do jednotlivých Teamů. Co musí člen teamu splňovat, jak často a kde jezdit, čeho se účastnit a tak dále ... Stejně jako to, jaké to může mít výhody či nevýhody, tedy abych věděl jsestli chci do nějakého teamu nebo ne Wink
Snažil jsem se najít odpovědi na foru, ale je tu taková přehršel témat, že jsem z toho "jabko" Wink dík za případnou odpověď



presne toto sa aj ja chcem spytat som zo slovenska a hra o ktorej sa tu bavi a su tu ludia ktorym sa paci (aj ja) milujem ju aj ja a hram ju uz asi rok a pol tak neviem ci dobre ale na svoje pomery si myslim ze mi to ide najlepsie sa mi jazdi z aut ktore su tam original s imprezou a xarou stou som tam uz povyhraval co sa dalo.... len to ze su aj ine auta trate a vsetko mozne som zistil asi dva tyzdne doazdu a neviem stym robit alebo viem len sa musim rozbehnut pisem icq:421859622 ak by sa tu nasla dobra dusa ktora by mi odpovedala na moje otazky cize cez icq aby som sa dostal do tohto kolotoca chcem jazdit chcem vyhravat bavi mato dakujem .......dufam ze to niekto precita

_________________
RBR is my life.....
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 16, 2007 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUSTEK David





Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vezmu jezdce kteři jezdí v jake koliv Skupine(s1600,WRC,N4) kdo má zajem tak pište prosím na ICQ:305-310-854 Exclamation Question Exclamation
Příspěvek Zaslal: st říjen 24, 2007 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cau lidi, schánim 4 schopný lidi a to 2 do skupiny S1600 a WRC a bylo by to do teamu : T-Mobile Racing Team
Příspěvek Zaslal: ne říjen 28, 2007 0:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DENDYS Juraj





Založen: 10. 11. 2007
Příspěvky: 35

Příspěvek Předmět: BESIP Odpovědět s citátem

Zdravim... hledám jezdci do teamu BESIP začínáme a potřebujem lidi... do jakékoli skupiny... ozvete se mi na icq nebo na www.besip.estranky.cz do knihy...

_________________
www.besip.estranky.cz
Příspěvek Zaslal: po prosinec 03, 2007 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Racing-Team-Sahara
Hledá jezdce, který by chtěl angažmá unás v teamu...
Nutně sháníme jezdce S1600.
(přispění na plugin vítáno kvůli TR)

za RST JILEMNICKY Martin
Příspěvek Zaslal: ne únor 03, 2008 11:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ČK motorsport hledá rychlé a spolehlivé jezdce skupiny WRC, A8, N4. Příspěvek na plugin vítán. Nabídky na PM nebo ICQ
Příspěvek Zaslal: st únor 06, 2008 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CECH Jan





Založen: 21. 12. 2007
Příspěvky: 134
Bydliště: otrokovice/waterford irsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

AHOJ, JSEM ZAČÁTEČNÍK, (JEZDÍM OD ČERVNA 2007) A HLEDÁM NEJLÉPE ZKUŠENĚJŠÍ TÝM KTERÝ BY MĚ PŘIJAL. TRÉNUJU SE SUBARU N12 JE MI 17 A JSEM Z OTROKOVIC A KDYBY SE OBJEVIL TÝMEČEK BLÍZKÝ OTROKOVICÍM BYLO BY TO PARÁDNÍ.

DÍKY ZA VYSLECHNUTÍ, TJ VŠE CO JSEM CHTĚL ŘÍCT, JO A DYŽTAK MI PÍSNĚTE NA ICQ ZDAREC BORCI...

_________________
Rally is the best!
------------------------------------------
ZDE hraju, povídám si anebo něco kutím - PODPORA VÍTÁNA! Very Happy
Příspěvek Zaslal: so únor 09, 2008 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FIST Team
Hledá jezdce všech kategorií
(přispění na plugin vítáno kvůli TR)

Webové stránky http://fist.tym.cz/

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 04, 2008 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme