Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 30.9.-6.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, dneska jsme s Michalem uzavřeli výsledky KCM Rally.

Začnu něčím lehčím.
Problém s nepovoleným nastavením nebyl u nikoho shledán.
Na RZ 22 dostali penalizaci 20s jezdci Martin Michal a Michal Kučera, pořadí se však ve skupině A8 nezměnilo, ačkoli to měl Martin jen tak tak.

Větší problém však byl replay z RZ 22 jezdců Martina Bíci a Jirky Bayera, které jsem nenašel na pluginu ani na meilu, kam je zaslali ostatní jezdci, kterým z nějakého důvodu nefungovalo uploadnutí na plugin. Podle bodu 10 pravidel TR je těmto dvěma jezdcům udělena penalizace 10 minut za neposkytnutí repleje.

Dalším provinilcem je Martin Brůder, který odeslal replay z RZ24 namísto 22 a nebylo tak možné provést kontrolu. Martin je také penalizován 10ti minutama.

Tím se celkem zásadně změnilo pořadí a příděl bodů.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Joj , tak to je zase jobovka . Shocked

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 7:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Tak to docela zírám. Budu si ta pravidla muset přečíst ještě jednou.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Pravidla..... Odpovědět s citátem

Panove, proti penalizaci na falstone nerikam nic, ale trochu me zarazi vase organizace. V pravidlech stoji, ze po podani protestu proti penalizaci bude jezdec vyrozumen v obou pripadech, tedy jestli je to opravnene ci ne a z jakeho duvodu. Posilal jsem 2 a do ted jsem nedostal odpoved !!!

A ted add penalizace za neposlani replay z RZ22. Do tohoto vlakna par lidi napsalo, ze ma problem s ulozenim replaye z rz22 a tech lidi nebylo asi malo. Nikdo neresil proc a nikde neni napsane a nikdo z vas poradatelu nerekl, ze se ma replay poslat mailem. Nebo to snad je nekde napsane v pravidlech? Vzhledem k tomu, ze jste na problemy s uploadovanim replayu nikdo neodpovedel v tomto vlaknu (sam jsem 2x upozornoval, ze to nejde) , tak mi vase tresty(10min) pro provinilce prijdou trochu drsne. Me osobne se to teda moc nelibi....... bud neco delam poradne nebo vubec.
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na tom je kus pravdy, v pravidlech je jasně psaný, že poslání replaye pouze mailem je postiženo penalizací, na druhou stranu ale nelze počítat se všemi problémy, které mohou nastat a tak dá rozum, že pokud replay nešel nahrát na plugin, tak je třeba poskytnut ho aspoň nějakou jinou formou ke kontrole. Pořadatelé tady určitě mají svůj díl viny, protože se nevyjádřili jak postupovat, ale zase by tu měla bejt od jezdců (managerů) nějaká iniciativa a snaha problém řešit.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 13:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra zpletl sem si rpl. Ale 22 mam stale k dispozici To neeeeee Takova pentle myslím že mě šlo informovat na pm. že sem odeslal špatny rpl. Evil or Very Mad trest za to že sem omylem poslal špatny rpl je asi příliš vysoky nemyslíte? Zkusím podat ještě protest a odeslat spravny rpl jestli je to ještě možné. Ale kontaktovat jezdce pokud odešle špatny rpl by se snad mohlo. Crying or Very sad Z nejtěžší rally mě tak byly odebrany všechny body což je drsny a ztrata tolika bodu v takoveto soutěži by mě měla byt dana na vědomí dočetl sem se to až ted tady jinak bych samozdřejmě jednal hned kdybych věděl že sem odeslal špatny rpl. Sad Myslím že stačilo napsat Brundo poslal si špatny rpl pošli zpravny nebo přijdeš o všechny body.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem odeslal ten zpravny rpl. Asi to bude k ničemu jen sem chtěl podotknou že k tomu došlo zřejmě tak že sem si hold nemohl zkontrolovat na webu že sem odeslal ten zpravny. Jinak bych na to samozdřejmě přišel protože si to u jinych rally kontroluju. Aspon mužete mrknout že sem trat nezkratil ani o mm. Ale mohli ste mě to dat vědět nežli ste mě odebrali všechny body. Crying or Very sad

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine je to opravdu brutální trest, vlastně je to diskvalifikace. Čekal jsem s touto připomínkou na tvojí reakci. Myslím, že stejně bude reagovat i Martin Bíca. Takže s Tebou souhlasím a věř, že body takto navíc získané mne netěší. Druhou stranou mince je to, že je to přímo v pravidlech TR. Na skutečnost, že je zaslán špatný replay nebude upozorňovat pořadatel nijak upozrňovat. Exclamation

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle v pohodě je to hra. Ted mam větší starosti ,ale o to víc mě to mrzí že ani tady se nedaří hold to přišlo v jeden okamžik ale protože ted vím že sou horší věci než penalizace 10min tak to beru tak jak to přišlo. Rozdíl mezi klukama je ale ten že oni neodeslali rpl žadny u mě je jasné že sem se spletl a v zavěru rally kdy se měli rpl odesilat sem psal že mě to na web nejde Sad Jinak přišel někdo na to proč někomu odeslat rpl jde a někomu ne?

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu Karle, jsem trošku rozčilen. Když jsem se 3x během několika dní pokoušel zaslat replay na plugin, nešlo to. Pak se mi to samozřejmě vykouřilo z hlavy a sám víš, že jsem teď měl nabitý program a skoro nebyl doma. Až teď jsem se dozvěděl od týmových kolegů, co se stalo. Kdyby mi pořadatelé poslali PM, nebo mail, nebo mě zkusili kontaktovat na ICQ s žádostí, abych jim zaslal replay na email, určitě bych to udělal. To není žádný problém.

Citace z pravidel:

Vyžádaný replay je třeba uložit na webových stránkách pluginu. Zaslání replaye mailem bude považováno za neposkytnutí replaye ke kontrole a jezdci bude udělena penalizace.

Penalizovali jste všechny kdo poslali replay mailem?

Replay jsem se snažil uložit na web pluginu okamžitě po obdržení PM od Václava Dejmka. Bohužel mi to nebylo umožněno, to samé ještě 2x. Víc jsem pro to udělat nemohl, nemůžu tady sedět nonstop a pořád to zkoušet kdy to půjde. Nikdo mě neinformoval, že mám někomu poslat replay mailem nebo jiným způsobem. Při takto neočekávaných událostech bych očekával osobní kontakt s každým jezdcem a domluvu s ním, jak problém vyřešit. Mě ovšem nikdo nekontaktoval, proč taky, když mi může bez řečí sebrat body ne?


EDIT: No tak paráda. Chtěl jsem vám zaslat ten replay, aby jste se s nim mohli udávit a ono to ani teď nejde. Takže NESOUHLASÍM S PENALIZACÍ A PROTESTUJI. Kdybych poslal replay mailem, taky bych se provinil. Kakáte si do úst.

Tohle je foceno před čtyřma minutama :

Image


Naposledy upravil BICA Martin dne po říjen 15, 2007 16:44, celkově upraveno 3 krát

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, když to čtu tak mě se docela zklamaný urovní TR, taková komunikace to mi připomíná policajty, když jedete v obci 52km/h Crying or Very sad

Edit: Pravidla sou jasná, a stejně jako v každém pořádném zákoně se nepočítá stím že se člověk splete.
Jestli si chcete vést turnaj takovým způsobem, tak mě do toho nic není, ale zvažte prosím jestli je tady uroven lidí na takové výši, aby to bylo třeba!!!


Naposledy upravil JANKU Roman dne po říjen 15, 2007 17:04, celkově upraveno 3 krát

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že právě o to tu jde. Podle mých informací nikdo z pořadatelů oficiálně neinformoval o skutečnosti, že v případě nefunkčnosti uploadu replay přes plugin existuje možnost zaslat replay mailem, což v jiných případech pravidla zakazují. Exclamation
Prosím jasné stanovisko některého z pořadatelů čím se jezdci, kterým se nepodařilo přes několikeré pokusy uložit replay provinili (neuložení replay v tomto případě neberu jako důvod) Exclamation Případně jaký bude správný postup, pokud se problém bude opakovat v další soutěži.

Současné jednání tak trochu připomíná FAS. Já jsem pořadatel a jestli se ti to nelíbí TR nejezdi.


Naposledy upravil KUNCL Karel dne po říjen 15, 2007 16:47, celkově upraveno 3 krát

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to velice zajímavá situace když je problém jak u jezdců tak podlě mě hlavně u pořadatele, mám s tím své zkušenosti takže vím jak co chodí. Když rozešlu žádosti na replay tak tam udám i datum dokdy se to má poslat a hlavne poslat na email a taky pro kontrolu ostatnich nahrat na web. V pripade, ze me ten clovek neposle do dané doby pošlu mu další žádost jako druhé upozornění nebo se s ním spojím pomocí icq atd. Když furt nereaguje je vyloučen! Podle pravidel TR je to udělané jinak, ale podle mě špatně a např. chybka Martina Brudera je potrestána docela směšnou penalizací 10 minut a to jen za to, že poslal špatný replay a kdyby někdo z vás mu napsal tak vám hned pošle správný! Podle mě to chce víc komunikace s jezdci! Ale nebudu vám do toho kecat jsou to vaše problémy a u mě naštěstí žádné takové nehrozí Very Happy Jinak pekný turnaj je to taková super náhrada za MCR

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se omlouvám za vulgarismy, které jsem napsal. Jsem rozčilen a čekám reakci pořadatelů a doufám, že se k tomu postaví čelem. Nechci je nijak napadat, doufám, že to byla jen nějaká hloupá chyba. Takže ještě jednou se omlouvám.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci nic hodnotit, protože nevím, jak se to přesně seběhlo, ale zdá se, že ty penalizace jsou skutečně absurdní a myslím, že by pořadatelé měli zvážit jejich regulérnost.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
Strana 19 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme