Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 30.9.-6.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ted sem kontroloval i vyzvu na pm:


Požaduji repleje z RZ8 a RZ22 z důvodu kontroly nastavení a případného zkracování tratě, díky.
Repleje je nutné uploadnout na web pluginu.

Díky
Václav Dejmek

Žadnou vyzvu abych odeslal rpl emailem sem nedostal. A že nejde loudnout rpl na web sem psal hned. To že sem poslal špatny rpl z vlastní iniciativi je už moje hloupost. Žadam ještě jednou pořadatele o zvažení. Sešlo se zde více chyb najednou.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine není na tom co zvažovat. Je to jednoduchý jak facka.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dle mého je blbost trestat někoho za to že něco neposlal když to nefungovalo

V případě odeslání špatné replaye je chyba jen na straně dotyčného ,který poslal špatný replay a je poprávu potrestán.
(Brůďo neber to osobně ,není to zaměřeno proti tobě . Jen osvětluji moje myšlenkové pochody)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 18:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A Honzo nejlepší na tom je, že to nefunguje pořád.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže asi takhle:

Bohužel je traťový komisař Lucifer přes týden mimo net a nemám možnost s ním komunikovat. Zatím ještě pořád jsou výsledky neoficiální a tak vydržte do dalšího víkendu na výsledek. Pravda je, že tam problém s odesláním výsledků byl respektive stále je. Bohužel v pravidlech jsme nepočítali s tím že by takový problém mohl vůbec nastat. Obesílat každého několikrát že neposlal replay, nebo že poslal jinej se mě teda moc nechce. Řeknu Vám, že je to někdy celkem náročný se s některými jezdci domluvit, například na tvaru jména při žádosti o licenci. U žádostí o reset je té komunikace někdy taky až až. Doma mám celkem dusno z toho, že se nestarám o děti a furt si jenom s někým vykládám po ICQ. Crying or Very sad To jsem si jenom tak malinko postěžoval.
Takže vydržte prosím na oznámení oficielních výsledků. tentokrát až do následujícího víkendu.

Ještě malé info: Od následujícího závodu končí Lucifer jako traťový komisař (z důvodu pracovního vytížení). O tuto funkci se bude starat Tomáš MIKL a Pavel CHRASTINA.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Michale:

Respektuji, že RBR je až za rodinou u mne s tím zatím problém není, ale dokážu si to představit. Takže ok.

Myslím, že týden to zvládnem. Co říkáte kluci? Very Happy

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 18:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok lucifer toho ted má hodně to vim, ale když to budě dělat někdo kdo má víc času tak to bude určitě lepší Smile

_________________
Pripravujeme pro vas novy sampionat RBR-CUP 2024!
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byl bych rád, kdyby se pořadatelé vyjádřili před zahájením Kizz-me rally, abych mohl podle toho určit strategii do soutěže. Díky

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st říjen 17, 2007 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže, jen krátce: Nejsem tu přes týden, takže nevim co se děje, přijel jsem v pátek, koukl do fóra, pročetl co tu kdo napsal, o problému s uploadem. Koukam Michal Martin píše že to vyřešil odesláním na emila. Říkam si logický, asi ne. Kouknu do meilu, hmm něco tu je, vlastně všichni až na dva, kterým nešel odeslat replay na plugin to poslal emilem. Bohužel Martin Bruder zrovna neposlal správný replay, kdyby to bylo o jednu RZ, tak bych si řekl asi omyl, ale vzhledem k tomu, že to byl replay z poslední RZ, tak to je trochu divné 22/24 hmm. Nevim teda no. Martine Brudere, sám víš o svích přehmatech, nechci to sem tahat, můžem to probrat o víkendu přes skyp nebo jinak, jak se ti to bude hodit. Martin Bíca: jako sorry, ale proč každej jinej odeslat replay na emila napadlo a tebe ne, ačkoli jsi to 3x neúspěšně zkoušel, to jsi se nemohl ve fóru zeptat, jak to řeší ostatní, chce to komunikovat i mezi ostatníma jezdci. Ti co to poslali mejlem samozřejmně penalizování nejsou, když to nešlo jinak. Jinak nevidim nic na mém rozhodnutí nepřípustného. Penalizace jsou v pravidlech od začátku, do doby, než ji někdo dostane nikdo nic neříkal, ale najednou je problém? Trochu divný ne? Je škoda, že to spadlo zrovana na takhle kvalitní jezdce, ale jako to se stává.

Musim pádit.
Jak psal Michal Šenk, výsledky jsou zatím ještě neoficiální, zatim sem s ním nemluvil. Ofiko snad tedy o víkendu.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt říjen 18, 2007 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lucifere... bohužel mi to od Tebe přijde jako alibismus. Prostě nelze penalizovat někoho za to, že jiným způsobem neporušil pravidla. V pravidlech máš výslovně napsáno toto:

citace:
Vyžádaný replay je třeba uložit na webových stránkách pluginu. Zaslání replaye mailem bude považováno za neposkytnutí replaye ke kontrole a jezdci bude udělena penalizace.


Nikdo z vedení soutěže nevydal žádnou výjimku ani prohlášení, že teď tomu tak není! Jasně, je logické, že by to daný člověk mohl zkusit mailem. Ale, když už jednou jsou písemná pravidla, tak je musí respektovat nejen jezdci, ale i pořadatel. A z tohoto pohledu nemůžeš penalizovat jezdce za to, že se nedopustil přestupku proti pravidlům v podobě odeslání replaye emailem! A odvolávat se na to, že si to přece měli jezdci pořešit mezi sebou je jen a pouze alibismus. Taková situace je problém pořadatele, nikoliv jezdce a je na pořadateli, aby ji řešil a včas a viditelně dal najevo, jak mají jezdci postupovat.

Připomíná mi to, bohužel, logiku městského strážníka a jsem Tvým přístupem upřímně zklamán. Sám se rozhodni, zda je dobré kvůli takovým prkotinám, kdy se vlastně nikdo nedopustil žádného podvodu a kdy celá situace vznikla z důvodu technického problému a nedostatků v komunikaci, takto výrazně zasahovat do celého šampionátu. Já se stavím za jezdce.

PS
Co se týče Martinova replaye, tak v daném nestandardním případě (pokud ten replay poslal mailem) bych ho na Tvém místě jen upozornil, že poslal špatný (na webu to, zda pošlu správný, jde zkontrolovat lehce). Ale zde oporu v pravidlech máš, takže proti tomu nemůžu protestovat.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt říjen 18, 2007 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak panove, takovy blabol jsem necekal.
Po vzniku celeho problemu jsem si rikal, no jo, tak stane se, ale po zvazeni okolnosti to jiste stahnou a bude klid... a ted se nestacim divit.
Prijde mi, ze se snazite svoje zavahani, kdy jste neposkytli jasne info jak postupovat v pripade nemoznosti nahrani replaye, hodit na jezdce, kteri ve vysledku ignorovali pravidla a naopak zvyhodnite jezdce, kteri pravidla primo porusili... nechci tim pritezovat tem, kteri poslali rpl mailem, jen srovnavam vahu prestupku.
Predevsim, cela situace by nenastala, pokud by fungovala ne Luciferem pozadovana komunikace jezdec+jezdec, ale hlavne komunikace poradatel+jezdec.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 18, 2007 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lucifere já tady nesedím celý dny stejně tak jako ty. Zkusil jsem to třikrát, nešlo to, vykašlal jsem se na to. Už jsem si na to nevzpomněl až do doby, než jsem si přečetl, že jsem dostal penalizaci. Že tyhle situace nemáš vyřešený v pravidlech je tvůj problém, já jsem pravidla neporušil.

citace:
to jsi se nemohl ve fóru zeptat, jak to řeší ostatní, chce to komunikovat i mezi ostatníma jezdci.


Lucifere a ty jsi se nemohl podívat do fóra, že jezdcům nejde odeslat replay a dát jim jasně najevo jak mají postupovat? Proč já bych měl komunikovat s ostatními jezdci? To bys měl dělat především ty jako pořadatel.

citace:
Ti co to poslali mejlem samozřejmně penalizování nejsou, když to nešlo jinak.


A ti co to neposlali mailem samozřejmě penalizování jsou, protože se neprovinili proti pravidlům. Vidíš v té větě něco logickýho? Já ne.

Myslel jsem si, že si rozumnej, ale začínám o tom pochybovat. Tvoje rozhodnutí je asi 100x iracionálnější než penalizace za tlustší okna, tam alespoň věděli, že se provinili proti řádům, i když jim to nijak nepomohlo. Skoro mi to připadá jako tvá snaha o odstranění nebezpečné konkurence. Asi by se měla zavést nějaká asociace jezdců, která by podobné věci řešila. Kvalita poháru bude za chvilku nulová pokud se nebudou souboje rozhodovat na trati, ale mimo ní. Každopádně díky za vyjádření před Kizz-me rally. Moje strategie do soutěže je jasná.

PS: Nejvíc si mě rozesmál tim svým "jako sorry", ty se mi za něco omlouváš?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 19, 2007 6:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No abych osvětlil proč ten špatny rpl. Samozdřejmě že po vyzvě sem odesilal rpl na web rz 8 což sem si zkontroloval v poho a při odesilaní 22 na email ( což sem nemusel ) sem číhnul do složky rpl kde bylo uloženo 2x po 11 rpl tak sem si řekl 11+11=22 a bylo to v kelu nevšiml sem si že první rpl je označen 0 Sad A jelikož sem si to nemohl na webu ověřit měl sem za to že sem poslal ten zpravny. Ale když pujdeme přesně po pravidlech tak na email sem mohl odeslat klidně rpl z rz 7 a 15 a houby by se dělo, protože tyto rpl by se polde pravidel měli ignorovat. Tak že sem take žadné pravidlo neporušil. At to dopadne jakkoliv tak v tomto případě nejsou na vině jezdci. Byla to zavada na ukladaní rpl kterou do ted zatím nikdo nevysvětlil. ( Myslím tím tedy adminy proč se tak stalo ne pořadatele ) Mohlo by se to v další rally totiž opakovat a v tom případě by jste měli okamžitě poupravit pravidla nebo muže nastat stejna situace.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá říjen 19, 2007 6:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A je to tady.Ty penalizace by neměli bejt takle se to tady akorát zbytečne rozhádá.Mělo by se jezdit pro radost.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 19, 2007 7:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Katko, penalizace by se měli zrušit, protože to tak má bejt a ne proto, aby se to tady zbytečně nerozhádalo. Já jezdím pro radost, proto jsem rozhořčen, že se soutěž rozhoduje od klávesnice. Měla by jít stranou luciferova hrdost a zvítězit zdravý rozum.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá říjen 19, 2007 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Strana 20 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme