Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Kizz-me Rally 21.-27.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

me neslo jet zadnou rally se starym pluginem (kdyz sem odjel KCM Rally tak pak uz mi to neslo na starym pluginu musel sem instnout novej... ) a s tim snehem dobry napad aspon to bude loterie a uvidime zda Chrastina vyhraje bo ne:)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
Většině z našeho týmu vyhovuje asfalt, a proto je to hlavně asfaltová soutěž, ty šotoliny sme se snažily vybrat tak nějak společně, at tam má každý tu svou oblíbenou!! A ten sníh je tam jen z jednoho jediného důvodu a to je, že nám bylo líto, že se eště nikde nejel. Evil or Very Mad
Nevim proč se do toho snažíte tahat realitu, když se střídá Japonsko z USA tak ztohodle pohledu Team Rally nikdy reálná asi nebude, a když jo tak to bude nuda!!
Já osobně si myslím že to David poskládal perfektně, v jedné etapě se střídají vždy jen 2 povrchy, a to už tu přece několikrát taky bylo. Evil or Very Mad

Mě vůbec nejde o to, jestli je ta soutěž těžká nebo jestli mi vyhovuje. Ale jak správně řekl Jirka - je to hroznej mrdník všeho. Když vam vyhovuje asfalt, uděljete asfaltovou soutěž. Když je vám líto, že se nejezdí sníh, tak to skombinujte a udělejte jakési Monte Carlo. Ale když si k tomu chcete ještě přihodit oblíbený šotolinový RZty, tak je z toho hroznej slátanec. Ty soutěže by neměli bejt jen o tom, aby pořádajícímu týmu vyhovovali, ale aby taky dávaly smysl. Jestli teď po vašem vzoru začnou všichni dělat soutěže jenom z oblíbených RZet jednotlivých jezdců v týmu, tak potěž pán bůh. A argument, že RBR je jenom hra a tudíž nemá smysl o nějakej realitě mluvit neberu - vocať pocať.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co člověk, to názor.......mě se ta skladba rz zase ohromně líbí...... jen mlaskám, už se nemohu dočkat.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z jistých důvodů si nemůžu nainstalovat nový plugin Sad To znamená že na starém mě Kizz - Me rally nepůjde Question Rolling Eyes

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 20:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by pak stálo za to nechat mokrý povrch s dobrými podmínkami. Je fakt, že 0.87 je pořád jenom release candidate a je tedy pořád ve stavu testování. Prosím pořadatele o zvážení.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Nový plugin a už to jede Idea takže tuhle rally musí jet všichni s novým pluginem a to není šťastné řešení

Michal udelal Test TR2007 a tam jsem s mokrym Jouxem nemel problem a novy plugin jsem jeste nevidel. Vy tam v HSF mate nejaky divny pocitadla, ale ze obcas Krtek nebo Shumi kvuli tomu nedojedou mi zase tak nevadi Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda, vtipný příspěvek, ale čti pořádně pěkně odvrchu a pak se rozepisuj. V Michalově testu je sice mokrý plane2, ale s dobrýma podmínkama a za těchto okolností s touto tratí funguje i 0.85 plugin. Průser nastává, když zvolíš podmínky špatné, pak to padá do woken. Člověče, ty jsi fakt už starý, je to na okuliare. Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 21:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na me musite pomalu. Mokro nejsou spatne podminky? aha, pred davnymi casy se tu mluvilo o mlze, jizde ve tme a uz je to tady. Obraceny Joux na mokru, v mlze a po tme a se zavazanymo ocima Shocked kdyz jsem videl poprve skladbu teto souteze, tak jsem byl na rozpacich, co si o tom myslet, pak jsem presel k pozitivnimu mysleni, ze to bude alespon zajimave, ale ted jsi me zase zvyklal. Laughing Jaj ja mam hlad Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 14, 2007 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a já jsem tady z problémem který se bude možná týkat všech co pojedou se snow modem v TR Twisted Evil Neikládají se repleje aspon teda u mne.Ale píše to normálně OPAKOVANÝ ZÁZNAN JE ULOŽEN.Co stím? Že by to byl problém s novým pluginem? Shocked Cool Embarassed
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 7:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Kacko, neuslo mi, ze te tym nominoval. Gratuluju a preju ti, abys dojela zdarne do cile bez SR a hlavne na me moc netlac, na to staci vas Mirek sam. Co se tech replayu tyce, tak to Ti neporadim, i kdyz mozna.... Vytvor si strategii, ze dojedes nejlip sesta, to po tobe replay chtit nebudou, a kdyz ho tech prvnich pet nepredlozi, tak dostanou deset minut a ty se posunes vysledkovou listinou Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 8:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Katko, budu muset taky vyzkoušet, jelikož mám už taky nový plugin a hodlám na této rally být v první pětce Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Katka: Mně se to včera stalo rovněž. Jel jsem turnaj Lukáše Adoltů a přes hlášku replay byl uložen mi to nic neuložilo Sad . Vím, že jsem dost OT, prosím o případné přesunutí do příslušného fóra.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 9:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Houda.Snad se nebojíš? Já moc netlačím.budu jen krejt Mirdovi záda.A co se týče toho 6 místa tak nemám strach že bych ho viděla.Takže podle mne je rpl zbytečnej u mne.Ale chyba to je a musí se řešit.


toMirda.Vyzkoušej Snow mod a pak podej info
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

IMHO pokud se nebudou ukladat jen replaye z finska ze snow modem, tak to zas tak velkej problem neni. Tam si to stejne nebude nikdo zkracovat, to resi ten mod.

Katko, jestli jen kryjes Mirkovi zada, tak minule dojel predemnou, takze ty taky ? Smile A mam se te bat, nebo jsi hodny clovek?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FIST Test





Založen: 18. 05. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napůl. Razz
Příspěvek Zaslal: po říjen 15, 2007 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme